ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Зустріч двох поколінь

«Осінь у природі і осінь у душі…»,- саме так розпочали свій виступ учні Коропської ЗОШ ім. Т.Г.Шевченка, який приготували для студентів Університету третього віку.

16:09 06.10.2017

«Серце забуте обігрійте добром»

Цей  день не називають святом, з ним не вітають, але забути про нього було б невиправною помилкою. Отож, 1 жовтня увесь світ відзначає День людей похилого віку та День ветерана.

15:42 29.09.2017

«День учителя» в територіальному центрі

26 вересня поточного року, напередодні Міжнародного Дня учителя, в територіальному центрі Коропської селищної ради було проведено святковий захід для вчителів, які вийшли на заслужений відпочинок в зв’язку з настанням пенсійного віку.

15:52 27.09.2017

День знань в Університеті третього віку

7 вересня 2017 року територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради відзначив День знань для Університету третього віку.

12:43 08.09.2017

Лекція по боротьбі з туберкульозом була проведена для студентів «Університету ІІІ віку»

У зв’язку з відзначенням Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом 16 березня 2017 року в Коропському  територіальному центрі, у відділенні денного перебування, відбулася лекція «Туберкульоз: запитання та відповіді».

12:19 22.03.2017