Патронат над дитиною

Патронат над дитиною – це професійна комплексна послуга, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію в сім’ї патронатного вихователя дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, та одночасне надання спеціалістами інтенсивних підтримуючих послуг її батькам для вирішення проблем, що призвели до розлучення з дитиною.

Послуга патронату до 31 грудня 2026 року фінансується за рахунок державного бюджету.

На жаль, попри всю важливість та доцільність, на сьогодні ця послуга розвивається досить повільними темпами, зокрема, і через низьку поінформованість суспільства про її переваги.

Більше про патронат над дитиною дізнайтеся у  відділі-службі у справах дітей Коропської селищної ради та секторі по наданню соціальних послуг сім'ям з дітьми та молоді - Короп, вулиця Горького, 9 (2-й поверх, кабінет №24); телефон 2-75-64