Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Закон України "Про доступ до публічної інформації"

Порядок складання та подання запиту на інформацію

Розпорядження №34 "Про   першочергові заходи про забезпечення доступу до публічної інформації"

Розпорядження №255 "Про внесення змін до розпорядження селищного голови від 19 липня 2011 року №34"

Розпорядження №264 "Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію"

Форма запиту на інформацію

Реквізити для оплати за копіювання або друк документів, що надаються за запитом на публічну інформацію (станом на 30.10.2020 року)

Кількість запитів на публічну інформацію, які надійшли до Коропської селищної ради протягом 2015 року (станом на 31.12.2015)

Кількість запитів на публічну інформацію, які надійшли до Коропської селищної ради протягом 2016 року (станом на 31.12.2016)

Кількість запитів на публічну інформацію, які надійшли до Коропської селищної ради протягом 2017 року (станом на 31.12.2017)

Кількість запитів на публічну інформацію, які надійшли до Коропської селищної ради протягом 2018 року (станом на 31.12.2018)

Кількість запитів на публічну інформацію, які надійшли до Коропської селищної ради протягом 2019 року (станом на 28.12.2019)

Інформація про стан розгляду запитів на публічну інформацію у Коропській селищній раді станом на 28 грудня 2019 року

Інформація про стан розгляду запитів на публічну інформацію у  Коропській селищній раді станом на 31 березня 2020 року

Інформація про стан розгляду запитів на публічну інформацію у Коропській селищній раді станом на 30 червня 2020 року

Інформація про стан розгляду запитів на публічну інформацію у Коропській селищній раді станом на 30 вересня 2020 року