Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Товариство Червоного Хреста

Відокремлений підрозділ Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України
у Коропському районі

смт Короп, вул. Поштова,10 (приміщення школи)

керівниця Таїсія Михайлівна Онопка 097-658-53-44

Товариство Червоного Хреста бажає всім здоров’я

Благодійна організація надає підтримку людям, як через скрутну життєву ситуацію не мають коштів на ліки для здолання COVID-19. Днями обласна організація ТЧХ (голова Оксана Мудра) передала на Коропщину антибіотики для пацієнтів пільгових категорій – у наші медзаклади та в стаціонарні відділення терцентру, що в Нехаївці й Шабалинові.

17:55 30.12.2020

Вітання нашим волонтерам!

5 грудня відзначається Міжнародний день волонтерів – людей великої душі,  які безкорисно дарують світові тепло й підтримку, роблять його світлішим.

15:24 04.12.2020

Підтримка - людям із особливими потребами

На календарі − Міжнародний день людей з інвалідністю. Це не свято, а дата, покликана привернути увагу до проблем людей з особливими потребами, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя.

12:52 03.12.2020

Об’єднані прагненням допомагати

Днями в обласному центрі відбулась звітно-виборна конференція обласної організації Товариства Червоного Хреста. Участь у заході взяла делегація із Коропа − селищний голова Віктор Журавель, депутат обласної ради Микола Мисник, керівник апарату РДА Світлана Яцина, заступниця директора терцентру Алла Баранець, староста Риботинського старостинського округу Володимир Капиця і голова районного підрозділу товариства Таїсія Онопка.

14:41 02.10.2020

Шановні земляки!

Вчора під час звітно-виборної конференції Товариства Червоного Хреста багато людей виступили із високою оцінкою роботи організації, засвідчили її важливість і потрібність для нашого району, для людей, яким у цьому житті не завжди доводиться легко...

14:21 11.08.2020

Як працює Червоний Хрест в умовах карантину і загрози Covid-19

Благодійна організація активно інформує населення про те, як уберегтися від коронавірусу й бути здоровим. Друковані інформаційні матеріали від Товариства Червоного Хреста недавно отримали установи й організації Коропа.

16:12 06.04.2020

Із подарунками для людей із особливостями

Третього грудня світ відзначає День людей із обмеженими можливостями. Ця дата привертає увагу до проблем людей із інвалідністю, захисту їхньої гідності, прав і благополуччя, нагадує  людству про його обов’язок проявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства. Не могло пропустити цей день районне Товариство Червоного Хреста, яке покликане підтримувати, виручати й допомагати.

14:32 04.12.2019