Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Товариство Червоного Хреста

Відокремлений підрозділ Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України
у Коропському районі

смт Короп, вул. Поштова,10 (приміщення школи)

керівниця Таїсія Михайлівна Онопка 097-658-53-44

Червоний Хрест запрошує отримати допомогу

Після перерви відновлює активну роботу відокремлений підрозділ обласної організації Товариства Червоного Хреста. Завтра, 6 жовтня, з 10-00 години ранку розпочинається безкоштовна виставка гуманітарної допомоги – одягу та взуття.

11:19 05.10.2020

Об’єднані прагненням допомагати

Днями в обласному центрі відбулась звітно-виборна конференція обласної організації Товариства Червоного Хреста. Участь у заході взяла делегація із Коропа − селищний голова Віктор Журавель, депутат обласної ради Микола Мисник, керівник апарату РДА Світлана Яцина, заступниця директора терцентру Алла Баранець, староста Риботинського старостинського округу Володимир Капиця і голова районного підрозділу товариства Таїсія Онопка.

14:41 02.10.2020

Шановні земляки!

Вчора під час звітно-виборної конференції Товариства Червоного Хреста багато людей виступили із високою оцінкою роботи організації, засвідчили її важливість і потрібність для нашого району, для людей, яким у цьому житті не завжди доводиться легко...

14:21 11.08.2020

Як працює Червоний Хрест в умовах карантину і загрози Covid-19

Благодійна організація активно інформує населення про те, як уберегтися від коронавірусу й бути здоровим. Друковані інформаційні матеріали від Товариства Червоного Хреста недавно отримали установи й організації Коропа.

16:12 06.04.2020

Із подарунками для людей із особливостями

Третього грудня світ відзначає День людей із обмеженими можливостями. Ця дата привертає увагу до проблем людей із інвалідністю, захисту їхньої гідності, прав і благополуччя, нагадує  людству про його обов’язок проявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства. Не могло пропустити цей день районне Товариство Червоного Хреста, яке покликане підтримувати, виручати й допомагати.

14:32 04.12.2019

Акція «П’ять картоплин» об’єднала і дорослих, і дітей

На території Коропського району проходила акція «П’ять картоплин» від обласної організації Товариства Червоного Хреста України. У ній взяли участь жителі району, а найактивнішими були освітяни й учні шкіл Коропської об’єднаної територіальної громади та Коропського району.

16:29 20.11.2019

Товариство Червоного Хреста об'єднує людей, які живуть за законами добра

Завжди приємно знаходити друзів – справжніх, щирих, відкритих, готових будь-якої миті прийти на допомогу. Саме таким другом для районного Товариства Червоного Хреста став депутат районної ради Василь Перепадя.

12:45 08.10.2019