Товариство Червоного Хреста

Відокремлений підрозділ Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України
у Коропському районі

смт Короп, вул. Поштова,10 (приміщення школи)

керівниця Таїсія Михайлівна Онопка 097-658-53-44

Товариство Червоного Хреста об'єднує людей, які живуть за законами добра

Завжди приємно знаходити друзів – справжніх, щирих, відкритих, готових будь-якої миті прийти на допомогу. Саме таким другом для районного Товариства Червоного Хреста став депутат районної ради Василь Перепадя.

12:45 08.10.2019

Таїсія Онопка: "Кожна придбана марка робить вас благодійником. Навіть невеличкий внесок допомагає людям"

Багато працівників організацій та установ Коропа придбали благодійні марки Червоного Хреста, що поширюють волонтери цієї організації ось уже кілка тижнів. Багато ж цікавився: а куди ідуть кошти, зібрані із проданих марок? На це запитання відповідає очільниця районного відокремленого підрозділу обласної організації Товариства Червоного Хреста Таїсія Онопка.

16:22 11.09.2019