Товариство Червоного Хреста

Відокремлений підрозділ Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України
у Коропському районі

смт Короп, вул. Поштова,10 (приміщення школи)

керівниця Таїсія Михайлівна Онопка 097-658-53-44

Із подарунками для людей із особливостями

Третього грудня світ відзначає День людей із обмеженими можливостями. Ця дата привертає увагу до проблем людей із інвалідністю, захисту їхньої гідності, прав і благополуччя, нагадує  людству про його обов’язок проявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства. Не могло пропустити цей день районне Товариство Червоного Хреста, яке покликане підтримувати, виручати й допомагати.

14:32 04.12.2019

Акція «П’ять картоплин» об’єднала і дорослих, і дітей

На території Коропського району проходила акція «П’ять картоплин» від обласної організації Товариства Червоного Хреста України. У ній взяли участь жителі району, а найактивнішими були освітяни й учні шкіл Коропської об’єднаної територіальної громади та Коропського району.

16:29 20.11.2019

Товариство Червоного Хреста об'єднує людей, які живуть за законами добра

Завжди приємно знаходити друзів – справжніх, щирих, відкритих, готових будь-якої миті прийти на допомогу. Саме таким другом для районного Товариства Червоного Хреста став депутат районної ради Василь Перепадя.

12:45 08.10.2019

Таїсія Онопка: "Кожна придбана марка робить вас благодійником. Навіть невеличкий внесок допомагає людям"

Багато працівників організацій та установ Коропа придбали благодійні марки Червоного Хреста, що поширюють волонтери цієї організації ось уже кілка тижнів. Багато ж цікавився: а куди ідуть кошти, зібрані із проданих марок? На це запитання відповідає очільниця районного відокремленого підрозділу обласної організації Товариства Червоного Хреста Таїсія Онопка.

16:22 11.09.2019