Мобільний кейс

Жителі Коропської громади тепер можуть отримати адміністративні послуги вдома

У рамках міжнародної технічної допомоги від Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй Коропська селищна рада отримала спеціальне обладнання – «Мобільний кейс», яке дозволить надавати адміністративні послуги віддалено для тих жителів, які не можуть відвідати ЦНАП.

Рішенням сесії Коропської селищної ради утворене пересувне віддалене робоче місце адміністратора відділу-центру надання адміністративних послуг.

Надання адміністративних послуг здійснюється шляхом виїзду адміністратора в межах території Коропської територіальної громади, за місцем проживання/перебування суб’єкта звернення (вдома, в лікарні, закладі соціальної сфери, тощо).

Для належної організації надання адміністративних послуг на віддаленому робочому місці використовується спеціальний автоматизований комплекс «Мобільний кейс», який оснащений ноутбуком, принтером, сканером, зчитувачем ІD-карт, мобільним модемом, відео реєстратором тощо.

Правом на отримання адміністративних послуг на віддаленому робочому місці можуть скористатися:

• особи які досягли 75-річного віку;
  • особи з інвалідністю 1 групи;
  • особи, якіза станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись, зокрема перебувають на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах селища.

Перелік адміністративних послуг, що надаються на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора, відповідає переліку послуг, які надаються через ЦНАП Коропської селищної ради, за виключенням послуг щодо оформлення біометричних документів.

Як скористатися послугою?

• Крок 1. Представник людини, яка потребує отримати адміністративну послугу, звертається до Центру надання адміністративних послуг за адресою: смт Короп вул. Кибальчича, 12, 1 поверх, або за телефоном: 098-369-77-05, (04656)2-76-14. Це може бути родич, сусід чи соціальний працівник.
  • Крок 2. Працівник ЦНАП надає консультацію та перевіряє, чи може людина отримати послугу віддалено, і формує заяву на отримання послуги.
  • Крок 3. Працівник ЦНАП виїжджає за місцем проживання клієнта із «Мобільним кейсом» та надає адміністративну послугу.

Якщо ви знаєте жителів нашої громади, яким потрібно отримати адміністративну послугу, і вони належать до цих категорій, звертайтесь до Центру надання адміністративних послуг. Не будьте байдужими! Разом ми зможемо зробити кращим життя людей!

Додатково:  Рішення сесії №3712 «Про утворення пересувного віддаленого робочого місця адміністратора відділу – центру надання адміністративних послуг Коропської селищної ради»

ЦНАП – вдома: надана перша адміністративна послуга з «Мобільним кейсом»

Вчора такою можливістю вперше у нашій громаді скористалась жителька Шабалинова. Адміністратор ЦНАПу приїхала до неї додому – і жінка отримала послугу з оформлення субсидії та переконалася, що це просто та зручно.

10:30 27.03.2024