ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР

День матері у терцентрі об’єднав покоління

Щоб привітати з Днем матері, до територіального центру Коропської селищної ради завітали учні Коропської школи. На зустріч із молоддю прийшло 47 гостей, переважно жінки похилого віку, свято стосується безпосередньо кожної з них.

09:28 15.05.2019

Подарунок, аби обідати з насолодою

Напередодні великого та значущого свята для кожного ветерана, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, стаціонарні відділення постійного догляду в Шабалинові та Нехаївці територіального центру Коропської селищної ради отримали дуже красиві та приємні подарунки – набори гарного сучасного і якісного посуду.

11:22 07.05.2019

Як в Університеті третього віку до Великодня готувалися

Закінчується страсний тиждень. Скрізь триває підготовка до одного з найбільших християнських свят − Воскресіння Христового. Господарі  чепурять свої оселі та подвір'я, організації наводять лад на закріплених  територіях. Не пасе задніх і територіальний центр Коропської селищної ради: в його залі вже миготять розмаїттям кольорів дерев'яні писанки та паперові витинанки.

14:54 25.04.2019

Зустріч у річницю заснування Червоного Хреста

Сьогодні, 18 квітня, виповнюється 101 рік із часу створення  Товариства Червоного Хреста України – найбільшої за чисельністю  в країні гуманітарної організації. Її основне завдання − сприяння органам державної влади в їхній діяльності в гуманітарній сфері, захисті життя людини. Сьогодні, з нагоди річниці Червоного Хреста, у відділенні денного перебування територіального центру Коропської селищної радидо пенсіонерів Коропа завітала на  зустріч голова відокремленого підрозділу ЧОО Червоного Хреста у районі Таїсія Онопка.

16:45 18.04.2019

Затишна зустріч із місцевою письменницею

Сьогодні в територіальному центрі Коропської селищної ради презентувала свою книгу «Солодкий смак гіркоти» наша землячка, талановита письменниця і поетеса Валентина Михайленко. Електоратом на презентації були студенти Університету третього віку.

14:49 04.04.2019

Допомога від депутата

33 новеньких велосипедів-дорожників придбали нещодавно для соціальних робітниць Коропського територіального центру за сприяння Анатолія Євлахова.

11:10 27.03.2019

Студентки – прабабусі

Минулої п’ятниці дві студентки Університету третього віку взяли участь у розважальному шоу «Супер – прабабусі!», що відбувалося на сцені Коропського будинку культури.

12:10 25.03.2019

«Шевченківські дні» в територіальному центрі

У територіальному центрі Коропської селищної ради тривають «Шевченківські дні». Заняття в клубах «Берегиня», «Любисток» та в Університеті третього віку проходять під гаслом «Кобзареве слово міцніше за граніт».

12:05 14.03.2019

«Шарм» знову засіяв на головній сцені громади

Вже другий рік поспіль учасники танцювального клубу «Шарм», що діє при територіальному центрі Коропської селищної ради, взяли участь у традиційному регіональному огляді-фестивалі кращих аматорських танцювальних колективів та окремих виконавців.

11:58 11.03.2019