ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Студентки – прабабусі

Минулої п’ятниці дві студентки Університету третього віку взяли участь у розважальному шоу «Супер – прабабусі!», що відбувалося на сцені Коропського будинку культури.

12:10 25.03.2019

«Шевченківські дні» в територіальному центрі

У територіальному центрі Коропської селищної ради тривають «Шевченківські дні». Заняття в клубах «Берегиня», «Любисток» та в Університеті третього віку проходять під гаслом «Кобзареве слово міцніше за граніт».

12:05 14.03.2019

«Шарм» знову засіяв на головній сцені громади

Вже другий рік поспіль учасники танцювального клубу «Шарм», що діє при територіальному центрі Коропської селищної ради, взяли участь у традиційному регіональному огляді-фестивалі кращих аматорських танцювальних колективів та окремих виконавців.

11:58 11.03.2019

І в 101 можна радіти життю!

«Життя прожити – не поле перейти», − каже народна мудрість. А от підопічній відділення стаціонарного догляду села Шабалинів Бог відпустив аж 101 рік життя! Саме з  нагоди Дня народження до Дубатовк Марії Петрівни на гостини завітали директор територіального центру Олександр Лаврик та сільський староста Микола  Сальнюк.

09:37 11.03.2019

Завдяки подарунку заготовляти дрова стане простіше

Відділення стаціонарного догляду у Нехаївці опікується 22 самотніми дідусями та бабусями, які на схилі років залишилися без підтримки та піклування рідних, один на один з власними бідами. Тут вони знайшли свій другий дім: власні кімнати, постійний нагляд лікаря, смачну та поживну їжу та ще один дуже важливий аспект: тепло і затишок в холодні осінні та зимові дні.

09:15 11.03.2019

8 Березня у стаціонарах терцентру

Наближається тепле, сонячне, весняне свято – Міжнародний жіночий день. Чоловіки метушаться, купують квіти, подарунки, вітають жінок: дружин, мам, доньок, колег. А в директора територіального центру Коропської селищної ради Олександра Лаврика є ще одна категорія жінок, які чекають на його приїзд і увагу до себе – це самотні жінки похилого віку, що проживають у стаціонарних відділеннях постійного догляду в Шабалинові та Нехаївці

17:13 07.03.2019

Жіноче свято провели тепло і пісенно

Напередодні Міжнародного жіночого дня працівники територіального центру Коропської селищної ради привітали жінок похилого  віку з святом весни, сонця, тепла, жінки, матері.

15:38 05.03.2019

Кавовий день у територіальному центрі

Смачною, ароматною та пізнавальною була сьогоднішня лекція для студентів Університету третього віку територіального центру Коропської селищної ради. Присутні ознайомились з історичним минулим кави − популярного та улюбленого напою багатьох українців.

16:02 21.02.2019

Свято Стрітення

15 лютого (за григоріанським календарем) християни  східного обряду відзначають Стрітення Господа Нашого Ісуса Христа. Цікаво та змістовно організували працівники територіального центру Коропської селищної ради тематичний захід  для пенсіонерів Коропа.

16:57 14.02.2019

У Коропі безкоштовно роздаватимуть одяг та інші речі, що були у вжитку

13 лютого до територіального центру Коропської селищної ради надійшла гуманітарна допомога – одяг для дітей, дорослих і немовлят, взуття, постільна і спідня білизна, шкарпетки, верхній одяг та 9 засобів реабілітації – роллаторів. Завітати на безкоштовну виставку всього цього можна буде вже із наступного понеділка.

16:34 14.02.2019