ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Весняні роботи в стаціонарах терцентру

«Один весняний день рік годує» −  саме цю народну мудрість взяли на озброєння у відділеннях стаціонарного догляду сіл Нехаївка і Шабалинів територіального центру Коропської селищної ради і, не втрачаючи часу, взялися за обробіток земель.

11:33 23.04.2020

Подарунки до Великодня від благодійника

Увесь світ і Україна зокрема переживають нині складні часи:  пандемія, людські втрати, економічні кризи. Але життя продовжується і, незважаючи ні на що, невпинно наближається найочікуваніше  свято всього православного люду - світле Христове Воскресіння.

16:08 17.04.2020

Якісне насіння для пенсіонерів Коропа

Турбота про пенсіонерів − одне з основних завдань для  працівників територіального центру Коропської селищної ради. Сьогодні до організації завітали працівники  «Агроконтракту» з кращими сортами високоякісного вагового та пакетованого насіння овочевих, квіткових культур, кормових і газонних трав українських та зарубіжних селекцій. Насіння має високу схожість та врожайність, а тому користується великим попитом.

16:43 12.03.2020

Тепле весняне свято у стаціонарах терцентру

Щороку напередодні Міжнародного жіночого дня директор територіального центру Коропської селищної ради Олександр Лаврик вирушає у відділення стаціонарного догляду Нехаївки та Шабалинова, аби особисто сказати вітальне слово кожній жінці, яка там мешкає.

12:43 06.03.2020

У терцентрі відзначили прекрасне свято весни

Наближається одне з найтепліших, найчарівніших свят весни  – Міжнародний жіночий день. Повсякчас звучать привітання та компліменти жінкам. Не відстає від громадськості і територіальний центр Коропської селищної ради. В оновленій залі, з яскравим квітчастим декором вітали працівники територіального центру жінок поважного віку.

16:38 04.03.2020

Різдвяні зустрічі

Вже стало традицією в Різдвяні свята зустрічатися великою дружньою родиною в відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування Коропської  селищної ради. Ось і сьогодні, січневого  дня,  завітали на захід пенсіонери Коропа.  Понад 30 гостей насолоджувались колядками та щедрівками, які подарували учасниці клубу «Вербиченька». Під час таких посиденьок їхні учасники вивчають  традиції  та обряди українського народу.

16:06 10.01.2020

В Університеті третього віку пройшов костюмований бал

Розмаїттям масок, костюмів, віршів, конкурсів, подарунків і хороводів закінчили перший навчальний семестр студенти Університету третього віку, що діє при територіальному центрі соціального обслуговування Коропської селищної ради.

14:14 26.12.2019

Із хусткою ошатніше, урочистіше, гарніше

Університет третього віку, що діє при територіальному центрі Коропської селищної ради, приєднався до флешмобу «Зроби фото хустки!». Всі радо сприйняли ініціативу визнати 7 грудня  Всесвітнім днем української хустки. До речі, барвиста хустина  традиційно прикрашає студенток Університету під час різних свят.

13:41 12.12.2019

Подарували свято людям із особливими потребами

Міжнародний День людей з особливими потребами, який весь світ відзначає 3 грудня, працівники територіального центру соціального обслуговування Коропської селищної ради вирішили провести у відділеннях стаціонарного догляду в Нехаївці й Шабалинові. І це цілком зрозуміло, адже саме там проживають осінь свого життя самотні знедолені люди, люди з вадами здоров'я, з обмеженими фізичними можливостями.

20:27 03.12.2019

Фахово і доступно – про субсидії

Із настанням холодів чи не найактуальнішою проблемою для українців є призначення субсидій. Саме тому тема чергового заняття студентів Університету третього віку  при територілаьному центрі соціального осблуговування звучала так: «Субсидія для кожного».

16:52 28.11.2019