ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Новий рік у сучасному стилі

В залі, де займаються студенти Університету третього віку, поширювався аромат хвойної свіжості та мандаринів; на робочих столах – кольорові іграшки, блискуча мішура, ялинкові та соснові гілки; на вустах присутніх – милі, привітні усмішки; у повітрі – святковий настрій. Все говорить про те, що новорічні та Різдвяні свята вже на порозі.

14:52 20.12.2018

«Збираємо тепло сердець» - виїзний концерт до стаціонарних відділень

Щороку третього грудня Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Це ще одна нагода звернути увагу громадськості, що уважне, милосердне ставлення до людей з особливими потребами є ознакою справжньої цивілізованості та високої культури.

10:07 04.12.2018

Кіно як вид мистецтва

Оскільки в поточному навчальному році в Університеті третього віку  територіального центру Коропської селищної ради діє мистецький факультет, тут вирішили ознайомити студентів з усіма видами мистецтв. І одним з таких видів  є кіно.

16:36 29.11.2018

Творчість  студентів  Університету третього віку

Черговим заняттям університету Третього віку, що діє при територіальному центрі Коропської селищної ради, стало мистецтво паперопластики.  Це дуже цікавий і досить трудомісткий жанр ручної праці. Ця робота подібна до скульптури і  студенти з нею впоралися на відмінно.

16:04 15.11.2018

«Хай не згасне ваша віра  в щедрість людської доброти» - вшанування  пенсіонерів соціальної сфери

У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників та пенсіонерів – ветеранів соціальної сфери.    Працівники територіального центру Коропської селищної ради  підготували для них святковий вогник.

12:30 02.11.2018

Захід, присвячений гарбузу

Урок смаку та користі провели сьогодні в територіальному центрі Коропської селищної ради. Тут його працівники разом зі студентами Університету третього віку приготували гарбузову кашу, печений гарбуз та фреші аж із шістьох сортів цієї «сонячної ягоди».

16:14 18.10.2018

Три з половиною тонни картоплі та овочів – щедра допомога від благодійників

Завдяки своєму постійному спонсору, Свято-Успенській церкві нашого селища, відділення стаціонарного догляду територіального центру Коропської селищної ради забезпечені картоплею та овочами на осінньо-зимовий період. Священики та служителі храму власними зусиллями зібрали для самотніх громадян похилого віку, що проживають у стаціонарних відділеннях, понад 3 тонни картоплі та близько 500 кілограм овочів.

14:29 16.10.2018

Майстер-клас від матінки-природи

У територіальному центрі Коропської селищної ради на черговому занятті Університету третього віку студенти займалися актуальною в дану пору року справою: виготовляли вироби з природного матеріалу.

14:25 11.10.2018

Вогник до Дня учителя

Уже стало традицією проводити професійні святкові заходи в територіальному центрі Коропської селищної ради. Вчора, 4 жовтня, для ветеранів педагогічної ниви відбувся концерт.

14:02 05.10.2018

День людей похилого віку у територіальному центрі

1 жовтня світ відзначив Міжнародний день людей похилого віку. В Україні одночасно святкують ще і День ветерана. Із такої подвійної нагоди працівники територіального центру організували та  провели тематичний святковий вогник для 65 пенсіонерів.

13:50 02.10.2018