ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Дорогами рідного краю

Закінчуються літні канікули у студентів Університету третього віку. Останній тиждень вони вирішили відзначити поїздкою до гетьманської столиці – у місто Батурин.

13:33 31.08.2018

День Державного прапора – свято для кожного

Кожен українець, від старого до малого повинен знати історію власної держави. Саме тому напередодні найважливішого державного свята, Дня Незалежності України, та в День Державного прапора України у територіальному центрі Коропської селищної ради провели урочистий святковий захід для людей похилого віку.

13:31 23.08.2018

День кооперації та День бухгалтера у терцентрі

Сьогодні у  відділенні денного перебування територіального центру  Коропської селищної ради був організований та проведений  святковий вогник  для пенсіонерів, які працювали  бухгалтерами та у сфері кооперації. Всього присутніх було аж 49 ветеранів згаданих професій.

12:53 05.07.2018

Подорож до Глухова

Минулої середи, 20 червня, у співочому парку в Коропі виступили з концертною програмою самодіяльний хоровий колектив «Вербиченька» та  хореографічний колектив «Шарм». Шквал позитивних емоцій заповнив зелену залу: раділи артисти, задоволені були глядачі. Виступ був вдалим і учасники вирішили відсвяткувати його, здійснивши подорож до старовинного  Глухова.

12:11 22.06.2018

Випускний для університету

Закінчився навчальний рік у школах, коледжах, інститутах… Закінчився він і в Університеті третього віку, що діє при відділенні денного перебування територіального центру Коропської селищної ради.

11:40 08.06.2018

Майстер-клас для студентів

Останні весняні дні дивують нас  яскравим сонечком і спекотливим подихом повітря. Схоже, літо теж обіцяє бути сонячним та теплим. Подібні кліматичні умови нас радують, адже саме час засмагати, купатися в річках, відпочивати на природі. Та в спеку все це потрібно робити дуже обережно, аби не зашкодити власному здоров’ю.

11:32 31.05.2018

Свято Трійці у стаціонарних відділеннях

Зелена неділя – одне із найколоритніших народних традиційних свят, яке з давніх  часів святкують українці. Саме на це свято до відділень стаціонарного догляду у Шабалинові та Нехаївці завітав директор територіального центру Коропської селищної ради Олександр Лаврик та староста Билки Іван Пупій із творчим самодіяльним колективом.

11:26 29.05.2018

Тепло привітали ветеранів

Коропчан, які здобували перемогу 45-го, вчорашньої днини гідно вшанували у приміщенні територіального центру.

11:09 10.05.2018

Насіння різних культур пропонували в терцентрі за зниженими цінами

Уже стало традицією запрошувати в територіальний центр соціального обслуговування працівників «Агроконтракту», які реалізовують насіння овочевих культур, квіткових та пряних кормових і газонних трав української та зарубіжної селекції.

10:45 16.04.2018

«Христос Воскрес! Воістину Воскрес!»

З усіх усюд лунають веселі святкові привітання. Люди радіють та славлять світле Христове Воскресіння. Працівники територіального центру Коропської селищної ради також не пропустили чергової нагоди привітати своїх підопічних з Великоднім святом.  І хто ж зможе зробити це краще за священика. З благословення отця Миколая до територіального центру завітав отець Нектарій.

10:39 12.04.2018