Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

МОЛОДІЖНА РАДА

Склад Молодіжної ради Коропської селищної ради

Голова - Дарина Мальцева (сторінка Facebook)

Заступник голови - Вадим Смашний (сторінка Facebook)

Секретар - Світлана Очкур

Рішення виконкому №162 «Про затвердження складу Молодіжної ради Коропської селищної ради»

Батарейки, здавайтеся!

Молодіжна рада Коропської громади ініціювала довготривалу акцію зі збору використаних батарейок у Коропі. Пластикові контейнери для старих елементів живлення знаходяться в магазині будівельних матеріалів (Є.О.Лега) та товарів для рибальства (О.М.Поладін). Скоро вони будуть і в інших закладах торгівлі.

17:04 26.11.2020

Молодіжні активісти об’єднали ідеї

Зустріч членів Молодіжної ради Коропської ОТГ та її радників пройшла сьогодні в залі засідань селищної ради. На ній молодіжні активісти спланували та напрямки подальшої роботи. Їх кілька – благодійний, екологічний, розважальний. Стежте за анонсами.

13:46 19.11.2020

Подарунки – маленькій переможниці

Здавалося б, простенький онлайн-фотоконкурс – а скільки щирої радості він може принести! Кабінет сектору по наданню послуг сім’ям з дітьми та молоді аж розквітнув від милої усмішки шестирічної коропчаночки Софійки Петренко. Дівчинка разом із мамою Дарією Сергіївною зайшла на вручення подарунка  за перемогу в дитячій номінації фотоконкурсу «Осіння Коропщина чарує», який провела Молодіжна рада.

11:54 17.11.2020

Ярина Сушко і Софія Петренко - переможниці фотоконкурсу від Молодіжної ради

Осінь – така прекрасна і затишна пора, такими яскравими фарбами «малює», аж важко стриматися, щоб не поповнити свій фотоархів дивовижними світлинами. Правда ж? Молодіжна рада Коропської ОТГ запропонувала поділитися відзнятою красою з усіма - оголосила фотоконкурс «Осіння Коропщина чарує».

16:31 12.11.2020

Фотоконкурс від Молодіжної ради

УВАГА! Голосування за світлини, що надійшли на конкурс, розпочалося на сторінці Молодіжної ради Коропської ОТГ у Фейсбук. Голосування триває до 10 листопада. Переможцем стане той, чиї фото наберуть найбільше вподобань.

07:35 02.11.2020

Яскраві ініціативи Молодіжної ради

Осінь – прекрасна пора для творчості, і це доводять активісти Молодіжної ради Коропської ОТГ. Вони радо і щиро роблять цікаві подарунки для жителів Коропа та гостей містечка.

12:44 01.10.2020

Зробили рідну Коропщину чистішою

Сьогодні коропчани активно доєдналися до міжнародної акції наймасштабнішого прибирання в Україні – Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».

14:54 19.09.2020

Зробимо наше містечко чистішим!

Молодіжна рада Коропської ОТГ запрошує усіх бажаючих долучитися до Всесвітнього дня прибирання! Збираємося о 10-00 19 вересня (субота) біля селищної ради - вулиця Горького, 9.

14:44 16.09.2020

Представник нашої Молодіжної ради взяв участь у створенні Української Асоціації молодіжних рад

28-річний коропчанин Юрій Тарасенко відвідав установчі збори новоствореної національної молодіжної платформи, що пройшли вихідними у Пластовому вишкільному центрі в Бучі, що на Київщині.

12:24 16.09.2020

Молодіжна рада Коропської ОТГ запрошує доєднатися до Всесвітнього дня прибирання - World Cleanup Day 19 вересня

Присвятити день чистоті рідного краю не важко, але це допоможе йому стати мальовничішим і охайнішим для всіх нас! World Cleanup Day був започаткований 2 роки тому, і відтоді в акціях прибирання взяли участь мільйони екоактивістів із 180 країн світу. World Cleanup Day об’єднує учасників незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об’єднанні заради порятунку планети від сміття.

09:51 07.09.2020