МОЛОДІЖНА РАДА

Склад Молодіжної ради Коропської селищної ради

Голова - Дарина Мальцева (сторінка Facebook)

Заступник голови - Вадим Смашний (сторінка Facebook)

Секретар - Світлана Очкур

Рішення виконкому №162 «Про затвердження складу Молодіжної ради Коропської селищної ради»

Зробили рідний Короп чистішим

Сьогодні коропчани активно доєдналися до міжнародної акції наймасштабнішого прибирання в Україні – Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».

14:54 19.09.2020

Зробимо наше містечко чистішим!

Молодіжна рада Коропської ОТГ запрошує усіх бажаючих долучитися до Всесвітнього дня прибирання! Збираємося о 10-00 19 вересня (субота) біля селищної ради - вулиця Горького, 9.

14:44 16.09.2020

Представник нашої Молодіжної ради взяв участь у створенні Української Асоціації молодіжних рад

28-річний коропчанин Юрій Тарасенко відвідав установчі збори новоствореної національної молодіжної платформи, що пройшли вихідними у Пластовому вишкільному центрі в Бучі, що на Київщині.

12:24 16.09.2020

Молодіжна рада Коропської ОТГ запрошує доєднатися до Всесвітнього дня прибирання - World Cleanup Day 19 вересня

Присвятити день чистоті рідного краю не важко, але це допоможе йому стати мальовничішим і охайнішим для всіх нас! World Cleanup Day був започаткований 2 роки тому, і відтоді в акціях прибирання взяли участь мільйони екоактивістів із 180 країн світу. World Cleanup Day об’єднує учасників незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об’єднанні заради порятунку планети від сміття.

09:51 07.09.2020