Управління статистики інформує

Соціально-економічне становище Коропського району в січні-серпні 2019 року

Статистичний бюлетень, що містить інформацію про основні показники соціально-економічного розвитку, населення та міграцію, оплату праці, внутрішню торгівлю, сільське, лісове господарство, промисловість, будівництво, транспорт, споживчі ціни тощо.

16:17 04.10.2019

Заробітна плата в області в серпні 2019 року

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників  підприємств, установ та організацій Чернігівської області в серпні 2019 року  становила 8448 грн. Це у 2 рази вище мінімальної заробітної плати (4173 грн)   та на 17,4% – ніж рік тому.

15:14 01.10.2019

До Дня будівельника

Щорічно у другу неділю серпня відзначається професійне свято – День будівельника. Будівельна галузь по праву вважається однією з найбільш важливіших складових національної економіки.

12:32 29.07.2019