Актуальна інформація

Рак – не вирок. Це хвороба, з якою можна боротись і яку можна перемагати!

Кожного року, в світі, виявляється більше 10 млн людей, хворих на рак і приблизно 8 млн помирають від нього. У Європейському регіоні, за наявними оцінками, якщо не вжити більш рішучих заходів, то до 2030 року захворюваність на рак досягне 5,4 млн випадків на рік, і щорічно від онкологічних захворювань помиратимуть 2,5 млн.

18:07 23.01.2024

Як виявити інфаркт

Згідно зі статистикою Всесвітньої організації охорони здоров'я, хвороби серця забирають понад 17 мільйонів життів щороку по всьому світу. Ось основні ознаки інфаркту міокарду та серцевого нападу, при яких треба негайно викликати екстрену допомогу.

12:52 11.07.2023

Інсульт: як розпізнати

Інсульт — це гострий стан, під час якого вражаються кровоносні судини мозку та ті, що ведуть до нього. Це може призвести до інвалідності та у деяких випадках — смерті.

12:33 11.07.2023

Розпочав роботу Національний портал з імунізації

З метою покращення інформування населення та популяризації рутинних щеплень серед дітей та дорослих в Україні створено Національний портал з імунізації vaccine.org.ua, який символічно запущено в роботу напередодні Європейського тижня імунізації 2023.

11:18 24.04.2023

Діє програма «Доступні ліки», за якою пацієнти можуть отримати необхідні препарати безкоштовно або з незначною доплатою

Про діяльність на Коропщині державної програми «Доступні ліки» говорили сьогодні на нараді за участю голови громади Володимира Куніцина, директора Коропської центральної лікарні Володимира Матусяка та директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Миколи Сємаки.

18:39 13.01.2023