ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
(надання соціальних послуг)

Коропської селищної ради

смт Короп вулиця Поштова, 6 (ліве крило)
тел. 2-16-66
директор - Лаврик Олександр Григорович

Рішення сесії №3019 «Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради в новій редакції»

Новини терцентру

Сьогодні вперше студентки Університету третього віку займалися в оновленій залі.

17:07 11.04.2023

Гуманітарна допомога для пенсіонерів, людей з інвалідністю, ВПО

Коропський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) отримав гуманітарну допомогу – одяг (що був у використанні), а також постільну білизну для стаціонарів терцентру

09:06 20.09.2022

У громаді діє «банк одягу» для пенсіонерів, осіб з інвалідністю та ВПО

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради пропонує скористатися послугами банку одягу пенсіонерам, особам з інвалідністю, внутрішньо переміщеним особам.

08:47 06.09.2022

У терцентрі відзначили День людей похилого віку та День ветерана

Урочистий захід пройшов у територіальному центрі  Коропської селищної ради у переддень важливого та значущого для кожного працівника соціальної сфери свята − Дня людей похилого віку та Дня ветерана.

08:14 01.10.2021

Квіткова корзина – людям на радість

Оригінальний квітник у середмісті створили працівники терцентру Коропської селищної ради працівники разом зі студентами Університету третього віку.

13:45 28.04.2021

Свою любов і турботу – рідному містечку

При територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) діє багато різних гуртків та клубів за уподобаннями. Їх відвідують понад 40 учасників. Всі вони люди різного віку, статі, з різними темпераментами та поглядами на життя. Але є одне спільне, що невід'ємно присутнє кожному з них −  любов до нашого містечка.

14:58 13.04.2021

Терцентр запрошує подарувати книгу самотній бабусі чи дідусю

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради проходить акція «Подаруй книгу». Вона запроваджена для того, аби урізноманітнити дозвілля людей, які постійно проживають у відділеннях стаціонарного догляду  в  Шабалинові  й Нехаївці.

16:47 01.04.2021

«Майстринь року» відзначили у терцентрі

Серед студентів Університету третього віку, що діє при територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради, є багато талановитих людей, творчих особистостей, вмілих майстринь. Аби спонукати їх до нових звершень, стимулювати розвиток талантів та майстерності, а також розбавити домашнє дозвілля, вирішили оголосити творчий конкурс «Майстриня року».

14:45 25.03.2021