Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР

У терцентрі відзначили День людей похилого віку та День ветерана

Урочистий захід пройшов у територіальному центрі  Коропської селищної ради у переддень важливого та значущого для кожного працівника соціальної сфери свята − Дня людей похилого віку та Дня ветерана.

08:14 01.10.2021

Квіткова корзина – людям на радість

Оригінальний квітник у середмісті створили працівники терцентру Коропської селищної ради працівники разом зі студентами Університету третього віку.

13:45 28.04.2021

Свою любов і турботу – рідному містечку

При територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) діє багато різних гуртків та клубів за уподобаннями. Їх відвідують понад 40 учасників. Всі вони люди різного віку, статі, з різними темпераментами та поглядами на життя. Але є одне спільне, що невід'ємно присутнє кожному з них −  любов до нашого містечка.

14:58 13.04.2021

Терцентр запрошує подарувати книгу самотній бабусі чи дідусю

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради проходить акція «Подаруй книгу». Вона запроваджена для того, аби урізноманітнити дозвілля людей, які постійно проживають у відділеннях стаціонарного догляду  в  Шабалинові  й Нехаївці.

16:47 01.04.2021

«Майстринь року» відзначили у терцентрі

Серед студентів Університету третього віку, що діє при територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради, є багато талановитих людей, творчих особистостей, вмілих майстринь. Аби спонукати їх до нових звершень, стимулювати розвиток талантів та майстерності, а також розбавити домашнє дозвілля, вирішили оголосити творчий конкурс «Майстриня року».

14:45 25.03.2021

Представники пільгових категорій з 12 березня зможуть безкоштовно отримати благодійну допомогу - речі б/у

До територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради надійшла благодійна допомога від РО ЧХМ «Милосердя та духовне відродження» − одяг, взуття та білизна, що були у вжитку.

10:58 09.03.2021

Уже майже тиждень у Коропі надається послуга безкоштовного гарячого харчування для тридцяти самотніх підопічних терцентру

Цей соціальний проект фінансують американці українського походження − Злучений Український Американський Допомоговий Комітет. Обіди готує один із місцевих закладів громадського харчування. А доставляються їх соціальні робітники.

15:47 03.03.2021

Підсумки благодійної акції терцентру: 88 людей безкоштовно отримали одяг і взуття

Два тижні поспіль громадяни похилого віку, люди з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи мали змогу отримати в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради безкоштовний одяг, взуття, білизну та інші товари домашнього вжитку. За цей період необхідними речами було забезпечено 88 осіб згаданих категорій.

10:57 22.02.2021

У територіальному центрі відбулася презентація нового роману Валентини Михайленко «Любов і демони»

Суцільне задоволення слухати та спілкуватися з нашою землячкою, поетесою, письменницею, мудрою, інтелігентною Валентиною Микитівною. Студенти Університету третього віку залюбки відвідують її лекції, незалежно від заявленої теми. А щоб прочитати новий роман, утворилася велика черга із поціновувачів творчості пані Валентини.

11:17 11.02.2021