ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Територіальний центр соціального обслуговування Коропської селищної ради святкує триріччя

Сьогодні минає три роки з дня заснування територіального  центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради. Ще ніби вчора було безліч клопотів: оформлення установчих документів, формування штату, підготовка приміщення… А сьогодні, вже озирнувшись назад, бачимо незліченну кількість здобутків у кожному відділенні.

18:12 25.06.2020

Відзначили День Конституції в територіальному центрі Коропської селищної ради

У неділю, 28 червня, ми відзначатимемо велике державне свято України – День Конституції. У відділенні денного перебування територіального центру Коропської селищної ради вже стало традицією відзначати як релігійні, так і державні свята. Сьогодні для пенсіонерів Коропа працівники територіального центру підготували цікаву пізнавальну і розвиваючу програму.

17:52 25.06.2020

У територіальному центрі створено новий клуб

Здоров’я – один з найвагоміших чинників людського життя. З огляду на останні події у всьому світі, пов’язані з пандемією, це питання є надзвичайно актуальним. Особливо гостро воно постає в похилому віці. Організм людини вичерпує свій активний ресурс, тіло старішає, зношується, руйнується під впливом зовнішніх чинників та через недбале ставлення господаря. Цей процес зветься старіння, і він неминучий для кожного. Питання лише в тому, якою буде старість: активною чи пасивною, енергійною чи бездіяльною, здоровою чи хворобливою.

13:56 18.06.2020

Зелені ліки

Клуб любителів національних традицій «Берегиня» відноситься до клубів та гуртків малих форм, оскільки налічує всього 8  постійних членів. Люди, що відвідують заняття клубу, є дуже близькими по духу, мають однакові погляди на життя і схожі уподобання. Всі вони є членами клубу найменше  1 рік, найбільше - 10 років. За цей час вони стали неначе одна родина і дуже прискіпливо та неохоче приймають до себе нових членів.

09:16 15.06.2020

Фітобар

Вже не раз територіальний центр соціального обслуговування Коропської селищної ради висвітлював інформацію про роботу фітобару, що діє при відділенні денного перебування. Були і презентації, і дегустації, і представлення, і конкурси, і лекції на відповідну тему. А зараз ми хочемо висвітлити процес заготівлі квітів для чаю. Всім  добре знайомі чорні та зелені чаї з домішками різноманітних ароматних квітів; ми ж готуємо подібні напої власноруч.

13:27 11.06.2020

Розпочав репетиції хореографічний клуб «Шарм»

Країна поступово повертається до звичайного ритму життя. Люди втомилися від напруженого стану всебічних обмежень і щиро радіють можливості знову виходити в місця громадського перебування, знаходитися в соціумі.

08:19 09.06.2020

Святкове різнобарв’я у виконанні колективу терцентру

Веселі, життєрадісні, активні й креативні дівчата з територіального центру соціального обслуговування Коропської селищної ради на чолі з директором, харизматичним та  енергійним Олександром Лавриком зробили фотосесію в національному одязі. Адже  сьогодні − Міжнародний День вишиванки, а українці пам'ятають та шанують традиції власного народу.

11:19 21.05.2020

І студенти Університету третього віку навчаються вдома

Українці неабияк радіють послабленню карантинних норм, адже тривала самоізоляція, відокремлення від соціуму негативно впливає на моральний та психічний стан здоров’я громадян. Особливо від цього потерпають самотні люди похилого віку. Окрім того що, в силу життєвих обставин, вони залишилися без родини , то тепер змушені ще й позбавити себе спілкування з оточуючими, оскільки наразі від цього залежить їхнє життя.

15:12 13.05.2020

Для медсестри терцентру Любові Корж найкраща подяка за працю – її здорові й усміхнені пацієнти

Героями нашого сьогодення стали лікарі. І не даремно, адже вони беруть на себе весь тягар такої неочікуваної і підступної пандемії. Тож саме зараз ми хочемо звернути увагу на діяльність одного із фахівців цієї галузі.

11:30 28.04.2020

До уваги пенсіонерів! Скористайтеся  адресною послугою перукаря терцентру

В умовах карантину діяльність українців значно обмежена. Особливо це стосується громадян похилого віку, які знаходяться у групі ризику. Це саме та категорія населення, якою опікується територіальний центр Коропської селищної ради. Людям похилого віку суворо заборонено виходити з дому, тому перукар відділення денного перебування Олена Корж, озброївшись гумовими рукавичками, маскою та дезінфікуючим засобом сміливо вирушає надавати послуги адресно. Замовлення приймаються по телефону, а послуги надаються згідно черги.

08:45 24.04.2020