ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Привітали поважних ювілярів

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради майже одночасно відзначили дві визначні дати: 90-річні ювілеї святкували Пелагея Митрофанівна Шаповал із Рождественського та Михайло Тихонович  Жогло із Лебедина.

16:33 21.11.2019

У Коропі аж двадцять дві господині одночасно готували вареники

Давно вже не було так людно на кухні територіального центру Коропської селищної ради. Як то кажуть, яблуку впасти ніде! Сьогодні четвер і, за розкладом, пройшло чергове заняття студентів Університету третього віку. Але це була не традиційна лекція, а практичне заняття «Особливості національної кухні. Варенички мої у сметані!». Двадцять дві вправні господині місили тісто, готували різноманітні начинки, ліпили та варили гарненькі варенички.

11:29 14.11.2019

Привітали ветеранів соціальної сфери у переддень професійного свята

У першу неділю листопада Україна відзначає День працівника соціальної сфери. Це професійне свято людей, які присвятили життя допомозі найменш захищеним верствам населення. Пенсіонери, люди з інвалідністю, малозабезпечені громадяни, внутрішньо  переміщені особи, біженці, безробітні, самотні – це далеко не повний список тих, кому допомагають працівники соціальної сфери. І напередодні власного професійного свята працівники територіального центру Коропської селищної ради зібрали в своєму приміщенні ветеранів цієї сфери діяльності.

15:24 31.10.2019

У терцентрі вшанували вчителів

Напередодні Всесвітнього Дня вчителя в територіальному центрі Коропської селищної ради зібралися працівники освітянської ниви, які кращі роки власного життя присвятили дітям.

09:56 04.10.2019

Хай теплою буде осінь життя!

Жовте листя, прохолодне повітря, дощі настирливо нагадують про настання  осені у природі. І дуже символічно, що Міжнародний День людей похилого віку відзначають 1 жовтня, адже старість – це осінь людського життя, і в кожного вона різна. У одних вона зігріта сімейним затишком, любов'ю дітей та онуків, а в інших – ніби той холодний осінній вечір: самотня, знедолена, забута.

18:35 01.10.2019

Майстер-клас із приготування фрешу з моркви провели  в терцентрі

Приємно усвідомлювати, що в моду входить щось корисне, природне, натуральне. Наприклад, серед сучасної молоді дедалі актуальнішою стає тема здорового способу життя. Не відставати вирішили і студенти Університету третього віку територіального центру Коропської селищної ради. На сьогоднішньому занятті розглядали тему корисного харчування, адже воно і є запорукою здорового способу життя.

17:12 19.09.2019

«Берегиня» на відпочинку

Осінь. Природа змінила колір вбрання. Від старого до малого поспішають до річки, лугу, в ліс помилуватись красою осіннього різнобарв’я. Учасниці клубу «Берегиня» теж вирішили відпочити на лоні природи. Дружно зібрались біля річки, що протікає біля  місцевого сирзаводу, з казковою назвою Панське.

13:35 19.09.2019

Студенти Університету третього віку знову розпочали навчання

У черговий раз продзвенів перший дзвоник для студентів Університету третього віку, що діє при територіальному центрі Коропської селищної ради. Веселі, активні, сповнені свіжості та енергії прийшли абітурієнти на вступне заняття після літнього відпочинку.

14:51 05.09.2019

У терцентрі відзначили День кооперації

Чи не найчисельніша «армія» працівників налічувалася у сфері кооперації: 1200 чоловік, понад 16 підприємств. Тому напередодні міжнародного Дня працівника кооперації територіальний центр Коропської селищної ради зібрав у своїй залі більше 60 ветеранів цієї сфери. Приїхали колишні працівники з усього району: тут і Вишеньки, і Нехаївка, і Оболоння, і Понорниця, і Короп. Продавці, водії, завмаги, кадровики, бухгалтери, комірники, пекарі, заготівельники – всі вони зібралися одним великим дружнім колом.

16:23 04.07.2019