Національна служба посередництва і примирення

Інформує Національна служба посередництва і примирення

До уваги найманих працівників підприємств, установ та організаційСоціально-трудові відносини (далі – СТВ) є ключовим елементом будь-якої економічної системи. Ситуація у цій сфері в Україні залишається нестабільною, що перешкоджає розвитку трудового потенціалу країни.

14:51 08.04.2021

Задля збереження соціальної стабільності на Чернігівщині

Відділення Національної служби посередництва і примирення (далі – Відділення) відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», в процесі виконання визначених завдань, значну увагу приділяє моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях області з метою вжиття заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), мітингів, зборів, акцій протесту (в т.ч. страйків).

10:09 15.09.2020

Відділення Національної служби посередництва і примирення  інформує громадськість

Національна служба посередництва і примирення (далі – НСПП) є постійно діючим державними органом, створеним Президентом України відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» для попередження, прогнозування та сприяння врегулюванню колективних трудових спорів (конфліктів).

14:01 27.08.2020

Відділення Національної служби посередництва і примирення на варті забезпечення стабільності стану соціально-трудових відносин Чернігівщини

Нещодавно в нашій державі відбулися вибори Президента України та депутатів Верховної Ради. Вся громадськість сподівається, що після реформування спільними зусиллями влади та суспільства, оновлення багатьох галузей економіки буде досягнуто сталого соціально-економічному розвитку держави та підвищення рівня добробуту наших громадян.

15:22 06.09.2019