Центр зайнятості інформує

Робота в легальному полі – надійно та вигідно…

На це орієнтує своїх клієнтів державна служба зайнятості та пропонує скористатися найбільшою базою легальної роботи в межах країни, яка знаходиться у вільному доступі на порталі державної служби зайнятості https://chg.dcz.gov.ua/.

13:06 27.08.2020

Зловживання статусом безробітного

Якщо ви працюєте, ви – не безробітний! Працювати і одночасно перебувати на обліку в службі зайнятості – заборонено законодавством. На те він і статус безробітного. Але інколи люди ігнорують цю заборону. Чим загрожує зловживання статусом безробітного, як служба зайнятості виявляє порушників? Про це розповідає директор Коропської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Станіслав Левкович.

11:03 04.08.2020

ФОПи, які не мають найманих працівників, можуть скористатися фінансовою підтримкою на час карантину

Відтепер допомога по частковому безробіттю на період карантину може виплачуватися  фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок.

11:53 10.06.2020

Розвиваємось онлайн за допомогою служби зайнятості

Навчити роботодавців швидко шукати потрібних працівників, шукачів роботи - успішно працевлаштуватися, а працівників служби зайнятості – якісно надавати послуги своїм клієнтам має на меті Освітній портал Державної служби зайнятості.

14:23 22.05.2020

Надаватиметься допомога по частковому безробіттю

Законом України від 13.04.2020р. №553-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік», внесені зміни до ст. 47¹ Закону України «Про зайнятість населення» (далі – стаття 47¹).

15:35 23.04.2020

Служба зайнятості: особливості обслуговування в період карантину

Нові реалії змусили змінити усталені підходи служби зайнятості в обслуговуванні як шукачів роботи, так і роботодавців. Наразі всі структурні підрозділи Чернігівської обласної служби зайнятості працюють у штатному режимі, але послуги клієнтам надають дистанційно.

12:53 21.04.2020

Шановні клієнти служби зайнятості!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID – 19»  з 12 березня 2020 року запроваджується тимчасовий порядок роботи Коропської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

11:30 20.03.2020