Центр зайнятості інформує

Зловживання статусом безробітного

Якщо ви працюєте, ви – не безробітний! Працювати і одночасно перебувати на обліку в службі зайнятості – заборонено законодавством. На те він і статус безробітного. Але інколи люди ігнорують цю заборону. Чим загрожує зловживання статусом безробітного, як служба зайнятості виявляє порушників? Про це розповідає директор Коропської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Станіслав Левкович.

11:03 04.08.2020

ФОПи, які не мають найманих працівників, можуть скористатися фінансовою підтримкою на час карантину

Відтепер допомога по частковому безробіттю на період карантину може виплачуватися  фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок.

11:53 10.06.2020

Розвиваємось онлайн за допомогою служби зайнятості

Навчити роботодавців швидко шукати потрібних працівників, шукачів роботи - успішно працевлаштуватися, а працівників служби зайнятості – якісно надавати послуги своїм клієнтам має на меті Освітній портал Державної служби зайнятості.

14:23 22.05.2020

Надаватиметься допомога по частковому безробіттю

Законом України від 13.04.2020р. №553-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік», внесені зміни до ст. 47¹ Закону України «Про зайнятість населення» (далі – стаття 47¹).

15:35 23.04.2020

Служба зайнятості: особливості обслуговування в період карантину

Нові реалії змусили змінити усталені підходи служби зайнятості в обслуговуванні як шукачів роботи, так і роботодавців. Наразі всі структурні підрозділи Чернігівської обласної служби зайнятості працюють у штатному режимі, але послуги клієнтам надають дистанційно.

12:53 21.04.2020

Шановні клієнти служби зайнятості!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID – 19»  з 12 березня 2020 року запроваджується тимчасовий порядок роботи Коропської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

11:30 20.03.2020

Шановні клієнти державної служби зайнятості!

Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту вашого здоров’я, державна служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в штатному режимі.

11:10 20.03.2020

Держава гарантує підтримку бізнесу

В Україні нещодавно запрацювала державна програма фінансової підтримки суб’єктів мікропідприємництва та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9» (деталі за посиланням: https://5-7-9.gov.ua/ ). Нею можуть скористатися всі, хто здійснює підприємницьку діяльність або плануєте найближчим часом поповнити лави підприємців.

10:20 10.03.2020