Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Мовою цифр…

Протягом січня - травня 2024 року на Чернігівщині

08:59 13.06.2024

Безбар’єрність – це коли зручно всім без винятку!

А ще – це коли в суспільстві створені такі умови, які дозволяють кожній людині, незалежно від віку, статі, сімейного стану, фізичних можливостей, соціальної групи тощо, реалізовувати свої права повною мірою. Одним із фундаментальних прав людини є право на працю, і служба зайнятості всіляко сприяє його реалізації. Не залишаються поза її увагою і внутрішньо переміщені особи.

18:11 12.06.2024

Мовою цифр

Протягом січня - травня 2024 року на Чернігівщині

12:21 11.06.2024

«єРобота» на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості

З початку дії програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» Державною службою зайнятості прийнято 325 позитивних рішень про надання мікрогрантів жителям області на загальну суму 77,6 млн грн. Схвалені бізнес-проєкти передбачають створення понад 730 нових робочих місць.

11:52 10.06.2024

Безбар’єрність для всіх: послуги служби зайнятості учасникам бойових дій

Про те, як служба зайнятості допомагає захисникам і членам їх родин, йдеться на семінарах для військовослужбовців та учасників бойових дій. Черговий такий захід відбувся в Ніжинській центральній міській лікарні ім. Галицького, щоб поінформувати військових, які нині там на реабілітації і не можуть прийти до центру зайнятості.

13:00 06.06.2024

Гроші на бізнес: діє оновлений порядок отримання грантів за програмами «Власна справа» та «Гранти для ветеранів»

Зміни, які набрали чинності з 4 травня поточного року, спрямовані на розширення доступу до фінансування та спрощення процедури отримання коштів. Про це повідомляють у обласному центрі зайнятості.

15:59 30.05.2024

Кількість вакансій зростає

Про це повідомляють у обласній службі зайнятості. За словами її очільниці Людмили Ключник, у січні-квітні поточного року служба зайнятості мала 3,6 тис. пропозицій від роботодавців області (з них 2,8 тис. подані цьогоріч) - це вже на 59% більше минулорічного показника.

15:53 13.05.2024

Людмила Ключник: «В арсеналі служби зайнятості – дієві послуги та зручні сервіси, які допоможуть ветеранам знайти роботу та побудувати кар’єру»

З початком вторгнення росії в Україну багато українців набули статусу учасника бойових дій. Держава ініціювала ряд спеціальних програм, спрямованих на допомогу захисникам та членам їхніх родин. Зокрема, в арсеналі служби зайнятості - низка дієвих послуг та зручних сервісів з пошуку роботи та побудови кар’єри. Про них розповіла директорка обласного центру зайнятості Людмила Ключник.

08:28 03.05.2024