Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Центр зайнятості інформує

Усі роботодавці зобов’язані звітувати службі зайнятості про наявні вакансії

Це вимагає Закон України «Про зайнятість населення». Мета форми звітності №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» - оперативне вирішення питання добору персоналу та пришвидшення укомплектування вакансій.

14:09 24.09.2021

Інформація для роздумів тим, хто звик «жити одним днем»…

Йдеться про громадян, які, не задумуючись про своє майбутнє, погоджуються працювати без оформлення трудового договору, тобто неофіційно. Вони з власної волі позбавляють себе належного соціального захисту у майбутньому. Період роботи «в тіні» їм не зараховується до страхового стажу, а це - гідна пенсія, страхові виплати у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, настанням нещасного випадку на виробництві, а також у разі безробіття.

17:23 26.07.2021

Протягом січня-квітня 2021 року лави безробітних поповнили 229 осіб

Саме стільки шукачів роботи взято на облік службою зайнятості в цей період. Загалом же на обліку з початку року перебували та отримували послуги 414 безробітних громадян. Про це повідомив директор Коропської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Станіслав Левкович.

15:26 28.05.2021

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до весняно-польових робіт

Щонайменше 700 безробітних області підвищать свою кваліфікацію, аби бути затребуваними роботодавцями з початком весняно-польових робіт. Про це повідомив начальник відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості Сергій Заровний. За його словами, наразі навчанням охоплено 60 шукачів роботи з різних куточків області.

09:07 02.03.2021

До уваги  безробітних!

Вам доведеться повернути незаконно отримані кошти, якщо Ви перебуваєте в службі зайнятості як зареєстрований безробітний та:

18:29 19.02.2021

До уваги роботодавців! Зміни у законодавстві

Плануєте масове вивільнення працівників – не забудьте повідомити службу зайнятості. Причому, це потрібно зробити, як і раніше, не пізніше ніж за 2 місяці до вивільнення у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці, у тому числі ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємств, установ, організацій, скороченням чисельності або штату працівників. А от у випадку звільнення держслужбовців, інформувати службу зайнятості необхідно за 30 календарних днів до вивільнення.

10:10 12.01.2021

Державна служба зайнятості - 30 років на службі людям

Нинішній 2020 рік для державної служби зайнятості – ювілейний. 21 грудня виповнюється 30 років від дня її створення. Сьогодні – це  сучасна сервісна установа, яка демонструє нові можливості для клієнтів та є ефективним посередником між роботодавцями та шукачами роботи.

12:25 08.12.2020

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні?

Майже 8 тисяч безробітних громадян працевлаштовано обласною службою зайнятості протягом січня-вересня 2020 року, що на 6% більше, ніж за відповідний період торік. Про це свідчить підсумкова статистика за 9 місяців. Отже, яку роботу пропонують роботодавці сьогодні?

12:02 27.10.2020