Центр зайнятості

До уваги бізнесменів та стартапів

Чернігівська обласна служба зайнятості пропонує стати учасником нетворкінгу. Для вас це можливість дізнатися більше про державні програми підтримки підприємництва, послуги служби зайнятості для бізнесу, поділитися успішним досвідом започаткування чи розвитку власної справи та поспілкуватися з фахівцями.

07:50 17.07.2024

Робота без бар’єрів:  розвиваємо навички, які цінують роботодавці

Щоб бути висококласним професіоналом, сьогодні недостатньо мати профільну освіту і відповідний досвід роботи. Сучасні роботодавці розраховують на те, що кандидат володітиме десятком різноманітних умінь та навичок, які є фундаментом для побудови успішної кар’єри. Нині популярний навіть жарт про те, що за «hard skills» («жорсткі навички», тобто спеціальні вузькопрофесійні) співробітників беруть на роботу, а за «soft skills» («м’які навички»), точніше, за їх відсутність, звільняють. Отже, щоб мати роботу без бар’єрів, треба постійно удосконалювати свої «м'які навички». Про це йдеться на тренінгах, які проводять фахівці служби зайнятості. Черговий такий захід відбувся для безробітних жінок у Ніжині на базі простору «Вільна».

11:24 02.07.2024

«Єдине вікно» – комплексне вирішення питань працевлаштування соціально вразливих категорій населення

Йдеться про надання послуг учасникам бойових дій, внутрішньо переміщеним особам, громадянам з інвалідністю тощо. Єдиний інформаційний простір створено на базі обласної служби зайнятості, де людина може оперативно отримати консультацію про послуги, що представлені у громаді. Для цього вже налагоджено співпрацю із 32 громадськими організаціями та благодійними фондами, державними установами, органами місцевого cамоврядування.

12:36 21.06.2024

Регіональний офіс «Зроблено в Україні»: консультації фахівців

Одним із перших відвідувачів офісу «Зроблено в Україні» був Євген Смага - ветеран, який під час оборони Чернігова отримав важке поранення. Він скористався програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» і отримав 250 тис. грн. на відкриття автомийки. Далі планує розширення бізнесу: відкрити СТО та кав’ярню. З ним було підписано Меморандум про подальший супровід, тобто підтримку від служби зайнятості.

17:04 19.06.2024

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці. Отож, хто сьогодні серед претендентів на вільні робочі місця та яку роботу вони шукають?

11:31 18.06.2024

Верстатник, слюсар-ремонтник, кранівник, охоронник … Жінки Чернігівщини  освоюють чоловічі професії

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 %  жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

10:37 17.06.2024

Ваучер на навчання

Здобути омріяну освіту або підвищити свій фаховий рівень безкоштовно українці можуть за допомогою ваучера на навчання.

12:57 14.06.2024

Мовою цифр…

Протягом січня - травня 2024 року на Чернігівщині

08:59 13.06.2024

Безбар’єрність – це коли зручно всім без винятку!

А ще – це коли в суспільстві створені такі умови, які дозволяють кожній людині, незалежно від віку, статі, сімейного стану, фізичних можливостей, соціальної групи тощо, реалізовувати свої права повною мірою. Одним із фундаментальних прав людини є право на працю, і служба зайнятості всіляко сприяє його реалізації. Не залишаються поза її увагою і внутрішньо переміщені особи.

18:11 12.06.2024