Служба безпеки України

У Чернігові СБУ викрила корупційний механізм в Управлінні державної архітектурно-будівельної інспекції

Співробітники Служби безпеки України викрили на системній корупції начальника відділу Управління державної архітектурно-будівельної інспекції  в Чернігівській області.

08:13 14.09.2020

На Чернігівщині СБУ викрила підпільну майстерню з виробництва та переробки вогнепальної зброї

Оперативники спецслужби встановили, що незаконну зброярню обладнав на території власного помешкання житель Ніжинського району. Чоловік, маючи спеціальні знання, займався незаконним ремонтом та переробкою у бойову незареєстровану вогнепальну зброю, у тому числі на замовлення представників кримінальних кіл. Клієнтів він підшукував через інтернет та особисті зв’язки.

09:35 10.09.2020

На Чернігівщині СБУ викрила посадовців на розкраданні коштів лісогосподарських підприємств та доведення їх до банкрутства

На Чернігівщині Служба безпеки України викрила посадовців на розкраданні коштів комунальних лісгоспів та свідомого доведення їх до банкрутства.

14:03 07.09.2020

СБУ попередила несанкціоноване втручання у роботу систем зв’язку військового об’єкту на Чернігівщині

Служба безпеки України попередила несанкціоноване втручання інтернет-провайдером у роботу системи зв’язку однієї з військових частин, дислокованих на території Чернігівської області.

17:41 22.07.2020

На Чернігівщині СБУ викрила колишнього начальника артскладу, який торгував бойовими засобами ураження

Співробітники Управління СБ України в Чернігівській області викрили колишнього начальника складу артилерійського озброєння однієї з військових частин, який  намагався налагодити продаж боєприпасів, нелегально вивезених з району проведення ООС. Покупців фігурант підшукував через особисті зв'язки.

16:27 13.05.2020

СБУ: просимо громадян, які повертаються із-за кордону серйозно поставить до свого здоров’я

Для протидії поширенню коронавірусної інфекції та зниженню ризиків інфікування СБУ просить громадян, які нещодавно перебували за кордоном та повернулися на Батьківщину, не зволікати зі зверненням до лікарів.

14:28 20.03.2020

СБУ: просимо громадян зберігати спокій та не вестися на провокації стосовно коронавірусу

Управління СБ України у Чернігівській області просить громадян свідомо та відповідально поставитись до обмежувальних заходів, запроваджених у країні для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 і мінімізації ризиків зараження цією хворобою.

11:38 20.03.2020