Служба безпеки України

СБУ: просимо громадян, які повертаються із-за кордону серйозно поставить до свого здоров’я

Для протидії поширенню коронавірусної інфекції та зниженню ризиків інфікування СБУ просить громадян, які нещодавно перебували за кордоном та повернулися на Батьківщину, не зволікати зі зверненням до лікарів.

14:28 20.03.2020

СБУ: просимо громадян зберігати спокій та не вестися на провокації стосовно коронавірусу

Управління СБ України у Чернігівській області просить громадян свідомо та відповідально поставитись до обмежувальних заходів, запроваджених у країні для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 і мінімізації ризиків зараження цією хворобою.

11:38 20.03.2020

Інформуємо про зміни у роботі громадської приймальні Управління СБУ в Чернігівській області

Через запровадження обмежувальних заходів у зав’язку із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 повідомляємо, що громадська приймальня Управління СБ України в Чернігівській області, яка знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка,28, тимчасово не працюватиме.

16:29 18.03.2020

На Чернігівщині двох поліцейських, яких СБУ затримала на хабарі, засуджено до 5 років ув’язнення

Двох поліцейських групи швидкого реагування Прилуцького відділу поліції Чернігівської області, яких Служба безпеки України викрила на одержанні неправомірної вигоди, засуджено до 5 років позбавлення волі. Співробітники СБУ задокументували, що посадовці вимагали гроші від місцевого жителя за непритягнення до адміністративної відповідальності за керування автомобілем у нетверезому стані.

13:38 11.03.2020

На Чернігівщині попередили нелегальне вивезення до Росії комплектуючих до радіолокаційних станцій

Незаконне переправлення до Росії комплектуючих до військових радіолокаційних станцій попередила у Чернігівській області контррозвідка Служби безпеки України у взаємодії з прикордонниками.

13:33 11.03.2020

У місті Носівка на Чернігівщині виявлено і припинено ретрансляцію російських телеканалів

Спільними зусиллями представника Національної ради у Чернігівській області та обласного Управління Служби безпеки України у двох громадських закладах м. Носівки припинено трансляцію шести російських телеканалів, що обмежені для розповсюдження на території України.

12:14 14.02.2020

У Чернігові СБУ блокувала діяльність адміністратора сепаратистських груп у соціальних мережах

Служба безпеки України викрила та припинила у Чернігові діяльність проросійського агітатора, який поширював через соцмережі сепаратистські матеріали. Оперативники та слідчі спецслужби встановили, що мешканець обласного центру створював та адміністрував у соцмережах, у тому числі заборонених у нашій країні, сепаратистські групи та сторінки.

11:53 24.01.2020