Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Служба безпеки України

На Чернігівщині СБУ викрила порушення екологічних норм під час утилізації промислових відходів

Служба безпеки України викрила схему незаконної утилізації шкідливих відходів промислового виробництва на території однієї з окремих територіальних громад Чернігівської області.

12:49 13.10.2020

Контррозвідка СБУ задокументувала чергову спробу вербування українців спецслужбами РФ

Контррозвідники Служби безпеки України зафіксували спробу втягнення спецслужбами Російської Федерації мешканця одного з прикордонних районів Чернігівської області до конфіденційної співпраці на шкоду державній безпеці України.

14:06 07.10.2020

У Чернігові СБУ викрила корупційний механізм в Управлінні державної архітектурно-будівельної інспекції

Співробітники Служби безпеки України викрили на системній корупції начальника відділу Управління державної архітектурно-будівельної інспекції  в Чернігівській області.

08:13 14.09.2020

На Чернігівщині СБУ викрила підпільну майстерню з виробництва та переробки вогнепальної зброї

Оперативники спецслужби встановили, що незаконну зброярню обладнав на території власного помешкання житель Ніжинського району. Чоловік, маючи спеціальні знання, займався незаконним ремонтом та переробкою у бойову незареєстровану вогнепальну зброю, у тому числі на замовлення представників кримінальних кіл. Клієнтів він підшукував через інтернет та особисті зв’язки.

09:35 10.09.2020

На Чернігівщині СБУ викрила посадовців на розкраданні коштів лісогосподарських підприємств та доведення їх до банкрутства

На Чернігівщині Служба безпеки України викрила посадовців на розкраданні коштів комунальних лісгоспів та свідомого доведення їх до банкрутства.

14:03 07.09.2020

СБУ попередила несанкціоноване втручання у роботу систем зв’язку військового об’єкту на Чернігівщині

Служба безпеки України попередила несанкціоноване втручання інтернет-провайдером у роботу системи зв’язку однієї з військових частин, дислокованих на території Чернігівської області.

17:41 22.07.2020

На Чернігівщині СБУ викрила колишнього начальника артскладу, який торгував бойовими засобами ураження

Співробітники Управління СБ України в Чернігівській області викрили колишнього начальника складу артилерійського озброєння однієї з військових частин, який  намагався налагодити продаж боєприпасів, нелегально вивезених з району проведення ООС. Покупців фігурант підшукував через особисті зв'язки.

16:27 13.05.2020