Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Служба безпеки України

СБУ задокументувала масштабну схему розкрадання коштів Укрзалізниці на ремонті об’єкта критичної інфраструктури

Служба безпеки України викрила масштабну протиправну схему розкрадання держкоштів АТ «Укрзалізниця». Гроші були виділені на утримання одного з об’єктів критичної інфраструктури залізничної галузі.

10:34 23.02.2021

Контррозвідка СБУ припинила діяльність групи посадовців, які незаконно легалізували іноземців

Контррозвідники Служби безпеки України на Чернігівщині викрили і припинили діяльність групи посадовців, які займались протиправною легалізацією іноземців. «Клієнти» - вихідці з держав так званого «міграційного ризику» та країни-агресора.

12:50 12.02.2021

Викритому СБУ проросійському пропагандисту повідомлено про підозру

Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернігівській області завершили досудове розслідування стосовно іноземного громадянина, який поширював через Інтернет матеріали з пропагандою війни.

14:56 02.02.2021

На Чернігівщині СБУ викрила посадовців патрульної поліції на збуті амфетаміну та канабісу

Служба безпеки України викрила поліцейського та  інспектора сектору реагування патрульної поліції одного з відділів Головного управління Національної поліції у Чернігівській області на збуті наркотиків і психотропів.

16:25 27.01.2021

Вступайте до вищих навчальних закладів СБУ!

Кожен може обрати майбутню професію, але краще обрати справжнє покликання. Тож якщо ви вже вирішили, що мрієте служити Україні і захищати її безпеку, – вступайте до вищих навчальних закладів СБУ!

16:10 22.01.2021

СБУ системно протидіє та нейтралізує загрози державній безпеці на кордонах країни

Протягом 2020 року завдяки заходам підрозділів Служби безпеки України до держбюджету донараховано понад 2,5 мільярда гривень митних платежів. Вилучено предмети контрабанди і виявлено порушення митних правил на суму 510 мільйонів гривень.

16:05 22.01.2021