Служба безпеки України

Мешканець Чернігова отримав 3 роки позбавлення волі за заклики щодо посягання на територіальну цілісність і недоторканність України

Чернігівський апеляційний суд посилив міру покарання, визначену судом першої інстанції щодо мешканця Чернігова, який поширював через соцмережі сепаратистські матеріали.

16:15 09.09.2021

На території прикордонних районів Чернігівської та Сумської областей проводитимуть міжрегіональні тактико-спеціальні контрдиверсійні навчання

13-15 вересня Координаційні групи Антитерористичного центру при регіональних підрозділах Служби безпеки України Сумщини та Чернігівщини проводитимуть планові міжрегіональні контрдиверсійні навчання.

16:09 09.09.2021

СБУ закликає українців бути пильними та звертати особливу увагу на питання безпеки під час святкування Дня Незалежності України

Напередодні та під час святкування Дня Незалежності СБУ закликає громадян бути особливо пильними. Адже у цей період традиційно посилюється ворожа пропаганда, інформаційні вкиди та фейки, зростає вірогідність диверсій, щоб дестабілізувати ситуацію у країні.

09:12 20.08.2021

СБУ заблокувала канал збуту пороху криміналітету

СБУ запобігла незаконному збуту вибухових речовин у Чернігівській області. У зловмисника вилучено майже 2,5 кг пороху та більше сотні набоїв калібру 7,62 мм. Серед «замовників» товару були представники кримінальних кіл.

14:14 08.07.2021

СБУ викрила міжрегіональне злочинне наркоугруповання

СБУ знешкодила організоване угруповання, яке займалось виготовленням і збутом наркотиків та психотропів. Зловмисники реалізовували «товар» через розгалужену мережу дилерів на території Чернігівської та Київської областей.

16:11 05.07.2021

На Чернігівщині СБУ звільняла «заручників»: проведено антитерористичні навчання

Служба безпеки України провела антитерористичні навчання на території Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства Державної міграційної служби України.

16:07 05.07.2021