Привітали ветеранів соціальної сфери у переддень професійного свята

Дата: 31.10.2019 15:24

Фото без описуУ першу неділю листопада Україна відзначає День працівника соціальної сфери. Це професійне свято людей, які присвятили життя допомозі найменш захищеним верствам населення. Пенсіонери, люди з інвалідністю, малозабезпечені громадяни, внутрішньо  переміщені особи, біженці, безробітні, самотні – це далеко не повний список тих, кому допомагають працівники соціальної сфери. І напередодні власного професійного свята працівники територіального центру Коропської селищної ради зібрали в своєму приміщенні ветеранів цієї сфери діяльності.

Адже, хіба можна в такий час не згадати людей, з якими пліч-о-пліч працював, перетинався в межах професійної діяльності чи просто чув розповіді про їхню діяльність задовго до сучасності. Навіть побачити, познайомитись особисто з легендами соціальної діяльності для кожного працівника велика шана.

Тут були присутні і заступник начальника УСЗН Тамара Белан, і спеціалісти пенсійного фонду, УСЗН, і соціальні робітники, і працівники центру зайнятості. Для них працівники територіального центру приготували святковий вогник з пригощанням та концертною програмою. Їх привітав теплими словами та щирими побажаннями директор територіального центру Олександр Лаврик. Із найкращими побажаннями звернулася до колег і Тамара Белан.

Ми пам'ятаємо своїх попередників, цінуємо їхню багаторічну працю, беремо приклад в роботі та ставленні до людей і продовжуємо їхню справу. Нехай щира  людська вдячність додасть їм багато років щасливого та забезпеченого життя.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)