Громадські обговорення стратегії розвитку Коропської ОТГ

З 22 травня по 25 червня 2019 року відповідно до розпорядження селищного голови від травня  2019 р. № - а  «Про проведення громадських обговорень та слухань з обговорення проекту «Стратегії розвитку Коропської об’єднаної територіальної громади на 2019 – 2027 роки» проводяться громадські обговорення стратегічних та операційних цілей розвитку Коропської  об’єднаної територіальної громади  до 2027 року.

Під час консультацій, спрямованих на знайомство з Вашою думкою щодо проекту документа, ми розраховуємо на Ваші зауваження, коментарі та пропозиції, які дозволять  доповнити або розширити пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади, включаючи конкретні заходи  виконання Стратегії розвитку.

Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який хоче долучитись до публічного громадського обговорення, з приводу стратегічних напрямів та цілей, що визначені у Документі (завантажити). Крім цього, електронний текст можна отримати у Коропській селищній раді (відділ економіки, муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту) та в адміністративних будинках старост населених пунктів громади. Просимо Вас до 25 червня 2019 року  включно на електронну адресу Kpotg-ekonomika@ukr.net  надсилати свої зауваження чи пропозиції із зазначенням контактних даних згідно Додатку (завантажити). Також зауваження та пропозиції приймаються в адміністративних будинках населених пунктів громади, Коропській селищній раді (відділ економіки, муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту каб. № 23).

Додатково будуть проводитися громадські обговорення в смт Короп, про точну дату, місце та час інформація буде розміщена пізніше. Контактною особою по питаннях громадських обговорень проекту Стратегії розвитку Коропської ОТГ є начальник відділ економіки, муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Валентина Корольова.

В подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані робочою групою у єдиний документ, та передані на розгляд  сесії селищної ради для затвердження.

Нагадаємо, що підготовка цього важливого документу відбувалась за участю представників адміністративних одиниць, які увійшли до складу Коропської об’єднаної територіальної громади, депутатів, представників місцевих підприємств, приватних підприємців, громадських активістів, фахівців та органів місцевого самоврядування за експертної підтримки Чернігівського центру розвитку місцевого самоврядування в рамках Програми U-LEAD з Європою .

У результаті роботи зі стратегічного планування розвитку Коропська громада отримає документ, завдяки якому зможе раціонально організувати свою діяльність та стратегічно розподілити ресурси.