Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Культура, освіта, медицина, стажування

1. Онлайн-курс вчителів: на платформі EDERA відкрито всі модулі

На платформі EdEra відкрито останній модуль онлайн-курсу для вчителів початкової школи. Цей модуль присвячений інклюзивній освіті. Його розроблено з урахуванням побажань учителів, і за результатами моніторингу впровадження курсу частина лекцій подана в текстовому форматі. (Детальніше дивіться ТУТ)

Отримання гранту на навчання стає реальним завдяки «Scholarship в Україні»

В Україні стартував VII конкурс соціального проєкту «Scholarship в Україні», який дозволяє студентам виграти в чесній інтелектуальній боротьбі головний приз - 15 000 гривень. Чим привабливий проект для молоді «Scholarship в Україні» надає одразу дві унікальні можливості: отримати грошову винагороду й прокачати свої скіли. Удосконалення себе, поштовх до розвитку, поліпшення комунікативних навичок, приправлене конкуренцією в боротьбі за виграш - проект не дозволить своїм учасникам нудьгувати.

15:41 06.04.2021