Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Культура, освіта, медицина, стажування

Молодь може отримати грантові стипендії

Компанія idmedia.ua розпочинає конкурс на вручення грантових стипендій для молодих людей. Нагорода буде поділена між трьома переможними місцями. За перше місце лауреат отримує десять тисяч гривень, за друге чотири тисячі гривень, за третє дві тисячі гривень. Ви також можете стати переможцем цього конкурсу і позмагатися за чемпіонське місце.

11:10 14.01.2022

Стартував набір на довгострокову навчальну програму Export Academy 2022 для українських експортерів з усіх галузей та продовжується набір на програми Service Export Ukraine та Export Evolution IT!

Export Academy 2022 – освітня програма для українських МСБ підприємств, які тільки починають експортну діяльність або вже є діючими експортерами та планують виходити на нові ринки. Export Academy 2022 - це можливість для трансформації та розвитку експорту. За результатами навчання на програмі учасники створять для своєї компанії детальний план з виходу на міжнародні ринки.

08:50 17.12.2021

Візьміть участь у конкурсі на отримання гранту на навчання!

Компанія Мed-magazin.ua розпочинає конкурс для українських студентів та учнів України з видачі гранту на навчання в розмірі 10 000 гривень. Ціль нашої команди: внести вагомий внесок у добробут та здоров'я кожного українця. Для участі в конкурсі запрошуємо студенти та учні українських навчальних закладів будь-яких форм навчання.

08:43 16.12.2021

Грант для студентів України

Ти студент навчального закладу України? Тоді ця інформація для тебе! ГС «Український народний контроль» разом з парнерами запрошують всю талановиту молодь України взяти участь у конкурсі. Призовий фонд - 17 000 грн. Партнери заходу:

14:07 23.11.2021