A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Коропська громада
Чернігівська область, Коропський район

Апарат селищної ради

Відділ організаційної роботи
(кабінет №22)

Ющик Наталія Анатоліївна

начальник відділу

(04656)2-14-51

Яцечко Юрій Миколайович

головний спеціаліст

(04656)2-14-51

Федосенко Оксана Олександрівна

провідний спеціаліст

(04656)2-14-51

Притика Анастасія Сергіївна

спеціаліст І категорії

(04656)2-16-75

 Відділ економіки, муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту
(кабінет №23)

Корольова Валентина Олександрівна

начальник відділу

(04656)2-17-98

Белан Андрій Миколайович

головний спеціаліст

(04656)2-17-98

Відділ фінансово-господарського забезпечення
(кабінет №21)

Протасова Олена Іванівна

начальник відділу – головний бухгалтер

(04656)2-12-63

Грибань Світлана Анатоліївна

заступник начальника відділу (04656)2-12-63

Пашкевич Олеся Віталіївна

головний спеціаліст

(04656)2-12-63

Бас Оксана Анатоліївна

головний спеціаліст

(04656)2-12-63

Мазна Валентина Миколаївна

оператор комп’ютерного набору І категорії

(04656)2-12-63

Ложечка Валентина Миколаївна

оператор комп’ютерного набору І категорії

(04656)2-12-63

Онучко Олександр Михайлович

завідувач господарством

 

Сова Сергій Миколайович

водій

 

Козенко Людмила Володимирівна

прибиральник службових приміщень

 

Іценко Антоніна Володимирівна

прибиральник службових приміщень

 

Білоус Микола Петрович

сторож

 

Прищепа Микола Миколайович

сторож

 

Кравцов Микола Миколайович

сторож

 

Відділ управління персоналом
(кабінет №15, №16)

Ващенко Лариса Анатоліївна

начальник відділу

(04656)2-76-19

Панченко Наталія Володимирівна

головний спеціаліст

(04656)2-76-19

Прохоренко Олександр Анатолійович

головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної,  мобілізаційної роботи та цивільного захисту

(04656)2-76-19

Земельний відділ
(кабінет №17)

Дорошенко Лариса Олексіївна

начальник відділу

(04656)2-76-83

Євтушенко Юрій Віталійович

головний спеціаліст

(04656)2-76-83

Пупій Олександр Іванович

головний спеціаліст

(04656)2-76-83

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення та комунікацій з громадськістю
(кабінет №10)

Шкляр Олександр Євгенійович

завідувач сектором

(04656)2-76-79

Лебідь Олена Володимирівна

головний спеціаліст

(04656)2-76-79

Відділ державної реєстрації та юридичного забезпечення
(вул.Кибальчича,12)

Євтушенко Ольга Юріївна

начальник відділу

(04656)2-75-50

Лось Юрій Сергійович

державний реєстратор

(04656)2-75-65

Шкляр Наталія Володимирівна

головний спеціаліст з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб

(04656)2-75-65

Юрченко Наталія Миколаївна

спеціаліст І категорії

(04656)2-76-14

Відділ комунального майна, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування
(кабінет №14)

Свердлова Тетяна Олександрівна

начальник відділу

(04656)2-76-87

Комар Юрій Володимирович

заступник начальника відділу

(04656)2-76-87

Ромащенко Ольга Юріївна

головний спеціаліст

(04656)2-76-87

Двойнос Людмила Михайлівна

головний спеціаліст

(04656)2-76-87

Відділ - служба у справах дітей
(кабінет №24)

Величко Наталія Володимирівна

начальник відділу

(04656)2-75-62

Комар Людмила Володимирівна

головний спеціаліст

(04656)2-75-62

Сектор  сім ї, дітей, молоді та спорту 
(кабінет №24)

Нестеренко Оксана Миколаївна

завідувач сектором

(04656)2-75-62

 

головний спеціаліст

(04656)2-75-62

Відділ -  центр надання адміністративних послуг
(вул.Кибальчича,12)

Кисла Ірина Сергіївна

адміністратор

(04656)2-76-14

Цупко Наталія Василівна

адміністратор

(04656)2-76-14

Сова Ірина Василівна

прибиральник службових приміщень

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень