A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Коропська громада
Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Апарат селищної ради

Коропська селищна рада працює за новою адресою (Кибальчича,1). Інформація оновлюється

 

 

 

Відділ організаційної роботи
(2 поверх)

Ющик Наталія Анатоліївна

начальник відділу

(04656)2-14-51

Яцечко Юрій Миколайович

головний спеціаліст

(04656)2-14-51

Тарасенко Тетяна Вікторівна

провідний спеціаліст

(04656)2-14-51

(приймальня)

Притика Анастасія Сергіївна

спеціаліст І категорії

(04656)2-16-75

 Відділ економіки, інвестицій та інноваційного розвитку
(2 поверх)

Прохоренко Юлія Михайлівна

начальник відділу

(04656)2-17-98

Тітова Людмила Віталіївна головний спеціаліст (04656)2-17-98

Белан Андрій Миколайович

провідний спеціаліст

(04656)2-17-98

Відділ фінансово-господарського забезпечення
(2 поверх)

Грибань Світлана Анатоліївна

начальник відділу – головний бухгалтер

(04656)2-75-09

Волк Тетяна Борисівна заступник начальника відділу (04656)2-75-09

Лось Юрій Сергійович

головний спеціаліст

(04656)2-12-63

Пашкевич Олеся Віталіївна

головний спеціаліст

(04656)2-12-63

Ромашко Оксана Миколаївна

головний спеціаліст

(04656)2-12-63

Мазна Валентина Миколаївна

оператор комп’ютерного набору І категорії

(04656)2-12-63

Ложечка Валентина Миколаївна

оператор комп’ютерного набору І категорії

(04656)2-12-63

Онучко Олександр Михайлович

завідувач господарством

 

Сова Сергій Миколайович

водій

 

Козенко Людмила Володимирівна

прибиральник службових приміщень

 

Іценко Антоніна Володимирівна

прибиральник службових приміщень

 

Білоус Микола Петрович

сторож

 

Прищепа Микола Миколайович

сторож

 

Хотинченко Олександр Федорович

сторож

 
Відділ кадрів та мобілізаційної роботи
(2 поверх)

Панченко Наталія Володимирівна

начальник відділу

(04656)2-76-19

(кабінет №)
Прохоренко Олександр Анатолійович

головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної,  мобілізаційної роботи та цивільного захисту

(04656)2-76-83

Федосенко Оксана Олександрівна

головний спеціаліст

(04656)2-76-19

Земельний відділ
(приймальня, 1 поверх)

Дорошенко Лариса Олексіївна

начальник відділу

(04656)2-76-83

Євтушенко Юрій Віталійович

головний спеціаліст

(04656)2-76-83

Пупій Олександр Іванович

головний спеціаліст

(04656)2-76-83

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення та комунікацій з громадськістю
(1 поверх)

Шкляр Олександр Євгенійович

завідувач сектором

(04656)2-76-79

Лебідь Олена Володимирівна

головний спеціаліст

(04656)2-76-79

Відділ державної реєстрації та юридичного забезпечення
(вул.Кибальчича,12)

Євтушенко Ольга Юріївна

начальник відділу - державний реєстратор

(04656)2-75-50

Шкляр Вікторія Григорівна

державний реєстратор

(04656)2-76-65

Шкура Наталія Григорівна державний реєстратор  

Шкляр Наталія Володимирівна

головний спеціаліст з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб

(04656)2-76-65

Юрченко Наталія Миколаївна

спеціаліст I категорії

(04656)2-76-65

Відділ комунального майна, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування
(1 поверх)

Свердлова Тетяна Олександрівна

начальник відділу

(04656)2-76-87

Комар Юрій Володимирович

заступник начальника відділу

(04656)2-76-87

Ромащенко Ольга Юріївна

головний спеціаліст

(04656)2-76-87

Двойнос Людмила Михайлівна

головний спеціаліст

(04656)2-76-87

Відділ - служба у справах дітей
(2 поверх)

Величко Наталія Володимирівна

начальник відділу

(04656)2-75-62

Комар Людмила Володимирівна

головний спеціаліст

(04656)2-75-62

Відділ сім'ї, молоді та спорту
(2 поверх)

Лучко Володимир Любомирович

начальник відділу

(04656)2-75-62

 

головний спеціаліст

(04656)2-75-62

Відділ -  центр надання адміністративних послуг
(вул.Кибальчича,12)

Лебідь Надія Петрівна

начальник відділу

(04656)2-76-14

Цупко Наталія Василівна

адміністратор

(04656)2-76-14

Кеда Людмила Іванівна

адміністратор

(04656)2-76-14

Зуй Наталія Вікторівна

адміністратор

(04656)2-76-14

Овсієнко Олена Олександрівна

адміністратор

(04656)2-76-14

Корсунська Алла Степанівна

адміністратор

(04656)2-76-14

Сова Ірина Василівна

прибиральник службових приміщень

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь