Пенсійний фонд інформує

Пенсійний ЛІКНЕП. Зарплата для пенсії: що робити, якщо втрачені документи

Заробітна плата — один із ключових показників, який впливає на розмір майбутньої пенсії. Що робити, якщо з підтвердженням заробітку для обчислення пенсії за період до 1 липня 2000 року виникають проблеми?

08:26 10.04.2019

Працюючим пенсіонерам перерахували пенсії з квітня

Автоматизованим способом з першого квітня цього року перерахунок пенсії проведений 10677 особам, 4448 особам збільшено загальний розмір пенсії.  Середній розмір підвищення в результаті перерахунку складає 104,76 грн.  Про це повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.

08:17 10.04.2019

Субсидії у травні: умови призначення

Щороку у травні відбувається процес перепризначення субсидій на новий рік. Цьогоріч автоматичне перепризначення субсидій стосуватиметься трьох мільйонів домогосподарств. Решті потрібно буде оновити Заяву та Декларацію про доходи.

08:15 10.04.2019

Пенсійний лікнеп: чи впливатиме робота на виборчій дільниці на розмір субсидії або пенсії?

Робота членів виборчих комісій, котрі виконують свої повноваження у виборчій комісії на платній основі, а також членів виборчих комісій (зокрема пенсіонерів та осіб, які тимчасово не працюють) у день виборів, у день повторного голосування та дні встановлення підсумків голосування оплачується у визначеному Кабінетом Міністрів України розмірі та в порядку, визначеному Центральною виборчою комісією, за рахунок коштів Державного бюджету України, що надаються на підготовку та проведення виборів.

09:03 22.03.2019

Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

Якщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.

08:48 22.03.2019

Перерахунок пенсій з 1 березня 2019 року

Кабінет Міністрів України  20.02.2019 прийняв постанову № 124 «Питання проведення індексації пенсій у 2019 році», якою затверджено Порядок проведення перерахунку пенсій відповідно до частини другої статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

08:36 22.03.2019

Монетизація пільг і  субсидій

В Україні вводиться в дію монетизація пільг і субсидій. Вже весною споживачі комунальних послуг, а близько 70 % з них пенсіонери,  отримають субсидії у вигляді грошей.

17:25 21.02.2019

Особливості  перерахунку пенсій по втраті годувальника, яка призначається членам сімей військовослужбовців

З 1 січня 2018 було проведено перерахунок пенсій згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільненні з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб» пенсіонерам пенсії яким призначено відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», в тому числі перераховані пенсії і тим особам, які отримують пенсію в разі втрати годувальника.

09:34 05.02.2019

Перерахунки та  підвищення пенсій відбудуться найближчім часом

Як повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області  Юрій Юрченко в цьому році передбачаються подальші перерахунки та  підвищення пенсій. Так з 1 січня вже відбувся  перерахунок пенсій непрацюючим особам, які досягли віку 65 років за наявності страхового стажу у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років та збільшення пенсійних виплат пенсіонерам силових структур. Але вже в найближчий час українців очікують наступні перерахунки та підвищення пенсій:

09:32 05.02.2019