Новини Пенсійного фонду

Пенсійний фонд в умовах карантину: своєчасна виплата пенсій, обмеження прийому, консультації онлайн

В умовах карантину, згідно рішення Уряду України і органів місцевого самоврядування, прийом громадян в сервісних центрах Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській обмежується (фахівцями сервісних центрів надається тільки допомога на поховання), а прийом на віддалених робочих місцях тимчасово припиняється. Фінансування, виплата доставка пенсій здійснюється вчасно, згідно затверджених графіків.

17:01 20.03.2020

Пенсійний фонд працює в штатному режимі

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області повідомляє, що в умовах карантину графіки прийому громадян в сервісних центрах залишаються незмінними. Фінансування та виплата пенсій здійснюється згідно затверджених графіків.

11:30 18.03.2020

7506 працівників області отримали шанс на гідний заробіток, соціальне та пенсійне забезпечення.

На Чернігівщині підведено підсумки кампанії з детінізації зайнятості населення. За результатами проведеної роботи за минулий рік та у січні 2020 року в області легалізовано 7506 робочих місць, додатково залучено 8,6 млн грн єдиного соціального внеску.

10:27 10.03.2020

Ціна неуважності - зменшення розміру пенсій

ЄСВ звітність, яку подають роботодавці щодо своїх працівників, доволі складна тому, звичайно ж, можливі і помилки. Але ціна неуважності - зменшення розміру пенсій та страхового стажу в майбутньому, правильність обчислення допомоги по безробіттю, лікарняному, та іншим соціальним виплатам тощо. І навіть якщо  платники єдиного внеску своєчасно та в повному обсязі нараховували та сплатили ЄСВ , але припустилися помилок в  наданні персональних даних – людині стаж не зараховується.

11:42 19.02.2020

Пенсії для ветеранів праці та військових підвищилися

З першого січня 2020 року 67,1 тис. непрацюючих пенсіонерів Чернігівщини, які досягли віку 65 років та мають страховий стаж не менше від 30 років для жінок та 35 років – для чоловіків, отримають підвищенні пенсії. Разом з тим розмір пенсії для даних категорій громадян не може складати менше 2000 грн. Про це повідомив начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.

11:23 14.01.2020

Пенсії підвищилися

З 1 грудня цього року розмір мінімальної пенсії для осіб, які втратили працездатність, підвищено з 1564 до 1638 грн – на 74 гривні. Максимальна пенсія зросте на 740 грн і становитиме 16 380 грн.

11:21 12.12.2019

З  1 грудня 2019 року проведено перерахунок пенсій

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 грудня 2019 року передбачено збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1564 до 1638 гривень.

12:55 09.12.2019

Віддалені робочі місця стають ближчими до людей

У всіх районах області пенсійники почали обслуговувати громадян з використанням мобільного обладнання на віддалених робочих місцях. Про це повідомив начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.

10:50 22.10.2019

Відтепер пенсію можна оформити онлайн через сервіс «Е-пенсія»

Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення за призначенням пенсії. Тепер зробити це можна «в один дотик» через веб-портал електронних послуг. Сервіс є частиною системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в електронній формі («Е-пенсія»), яку реалізує Пенсійний фонд України.

16:55 24.09.2019