Новини Пенсійного фонду

Сервіс автоматичного призначення пенсії

До вашої уваги - відеоролик про сервіс автоматичного призначення пенсії, що доступний на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Пропонуємо скористатися даним сервісом та подавати документи для призначення пенсії, не виходячи з дому.

13:02 16.09.2020

Мобільний застосунок «Пенсійний фонд»

А ви знаєте про мобільний застосунок «Пенсійний фонд»? Пропонуємо до перегляду відео про зручний спосіб користування вебпорталом електронних послуг Пенсійного фонду України.

12:57 16.09.2020

Сервіс «Електронна трудова»

Електрона трудова книжка!?  Знайомтесь - зручний та доступний електронний сервіс від Пенсійного фонду України для кожної застрахованої особи.

12:49 16.09.2020

Сервіс «Пенсійний калькулятор»

Чи знали ви, що кожна застрахована особа може прорахувати розмір майбутньої пенсії вже зараз? Із сервісом «Пенсійний калькулятор» від Пенсійного фонду України це легко й доступно! Пропонуємо вам ознайомитись із відео про електронний сервіс «Пенсійний калькулятор».

12:44 16.09.2020

Мінімальну пенсію 65-річним підвищили

З 1 вересня на Чернігівщині майже 63,5 тисяч непрацюючих пенсіонерів отримують перераховану пенсію. Мінімальний розмір пенсії для пенсіонерів, які мають повний страховий стаж, зростає з 1889,20 грн до 2000 грн.  Про це повідомив начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.

13:43 09.09.2020

Посилюються інспекційні заходи щодо виявлення у суб’єктів господарювання неоформлених працівників

25 серпня ц.р. начальник Відділу забезпечення наповнення бюджету № 1 Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Людмила Соколенко взяла участь у робочій нараді Управління Держпраці у Чернігівській області стосовно проведення масштабної інформаційної та інспекційної кампанії з питань недопущення використання незадекларованої праці найманих працівників.

12:59 27.08.2020

Пенсії на карантині

Уряд постановою від 17.06.2020 № 500 продовжив дію карантину до 31 липня. А це означає, що фізичний доступ українців до отримання певних адмінпослуг досі обмежено.

10:44 15.07.2020

Пенсії підвищили

З 1 липня проведені перерахунки пенсій для 281,2 тис. пенсіонерів області. Середній розмір підвищення становить для цивільних пенсіонерів - 38,81 грн, для війкових - 120.87 грн. Перераховані пенсії виплачуватимуться пенсіонерам у визначену їм дату, починаючи з 4 липня.

11:22 14.07.2020