"Центр пробації"

Консультування клієнтів пробації з питань зайнятості

Закон України «Про пробацію» покладає на уповноважені органи з питань пробації сприяння суб’єктам пробації в їх працевлаштуванні. Таке сприяння здійснюється в двох напрямках пробації - наглядовій та пенітенціарній.

09:12 31.07.2020

Консультування  клієнтів пробації з правових питань

Законом України «Про безоплатну правову допомогу» визначено поняття правової допомоги, як надання правових послуг, спрямованих на забезпечення реалізації прав і свобод людини і громадянина, захисту цих прав і свобод, їх відновлення в разі порушення. Згідно зі статтею 59 Конституції України, кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно.

15:27 15.05.2020

5 років Закону України «Про пробацію»

В лютому 2020 року ми святкуємо 5-річчя прийняття Закону України «Про пробацію», можна сказати, що саме тоді і утворилася нова самостійна державна установа «Центр пробації». Нагадаємо, що

15:46 24.02.2020

Запрошуємо волонтерів до співпраці!

Коропський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області запрошує до співпраці волонтерів пробації.

15:15 21.08.2019