A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Коропська громада
Чернігівська область, Коропський район

Виконавчий комітет

Журавель Віктор Іванович – голова виконавчого комітету, селищний голова;

Гавриленко Людмила Миколаївна – секретар виконавчого комітету, секретар ради.

Члени виконавчого комітету:

Кравченко Василь Андрійович - заступник  селищного голови з питань діяльності виконавчих органів;

Мельоха Олег Віталійович - заступник селищного голови з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та містобудування;

Курбанов Олег Миколайович - начальник відділу освіти;

Басанець Наталія Сергіївна - начальник фінансового управління;

Самойловська Людмила Володимирівна - начальник відділу культури і туризму;

Ларченко Лариса Іванівна - начальник відділу соціального захисту населення;

Ющик Наталія Анатоліївна - начальник відділу організаційної роботи апарату;

Ващенко Лариса Анатоліївна - начальник відділу управління персоналом;

Дорошенко Лариса Олексіївна - начальник земельного відділу;

Євтушенко Ольга Юріївна - начальник відділу державної реєстрації;

Величко Наталія Володимирівна - начальник відділу – служба у справах дітей;

Свердлова Тетяна Олександрівна - начальник відділу комунального майна, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування;

Бугай Юрій Михайлович - старший інспектор-черговий сектору реагування патрульної поліції Коропського ВП Бахмацького ВП НУНП в Чернігівській області;

Трейтяк Алла Геннадіївна - завідуюча Коропським дошкільним навчальним закладом «Дзвіночок» Коропської селищної ради;

Мисник Микола Ілліч - директор ТОВ «Газбудсервіс», депутат Чернігівської обласної ради.

Пилипець Станіслав Іванович – староста Атюшівського старостинського округу;

Пупій Іван Дмитрович - староста Билського старостинського округу;

Хілько Олександр Володимирович - староста Будищенського старостинського округу;

Дяченко Володимир Іванович - староста Вишеньківського старостинського округу;

Москальова Лариса Василівна - староста Вільненського старостинського округу;

Антоненко Наталія Петрівна - староста Городищенського старостинського округу;

Хоменко Наталія Іванівна - староста Карильського старостинського округу;

Павлюк Василь Іванович - староста Краснопільського старостинського округу;

Сивець Володимир Леонідович - староста Лукнівського старостинського округу;

Саводченко Сергій Миколайович - староста Нехаївського старостинського округу;

Гавриленко Володимир Дмитрович - староста Оболонського старостинського округу;

Солошенко Надія Андріївна - староста Поліського старостинського округу;

Капиця Володимир Олександрович - староста Риботинського старостинського округу;

Єременко Микола Іванович - староста Рижківського старостинського округу;

Гейко Анатолій Миколайович - староста Рождественського старостинського округу;

Сальнюк Микола Михайлович - староста Шабалинівського старостинського округу.

 

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень