Центр комплектування та соціальної підтримки (військкомат)

Запрошуємо на навчання до військових вищих навчальних закладів  та військових коледжів!

Перший відділ Новгород-Сіверського районного територіального центром комплектування та соціальної підтримки проводиться набір кандидатів для вступу до військових вищих навчальних закладів (ВВНЗ) та військових коледжів сержантського складу (ВКСС) Збройних Сил України.

14:56 02.04.2024

Військова служба за контрактом

Перший відділ Новгород – Сіверського РТЦК та СП проводить набір на військову службу за контрактом в Збройні Сили України.

14:54 02.04.2024

Оголошується приписка до призовної дільниці юнаків 2007 року народження

На підставі ст. 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», розпорядження голови Новгород-Сіверської районної військової адміністрації №215 від 01.12.2023 року та рішення голови Новгород-Сіверської міської ради №303 від 30.11.2022 року з 2 січня по 29 березня 2024 року оголошується приписка до призовної дільниці Новгород-Сіверського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки громадян 2007 року народження.

16:05 11.01.2024

Долучайся до стрілецького батальйону!

З кожним днем героїчного опору російській навалі Україна змінює ставлення до себе і дивує світ. Ми виборюємо для своєї країни майбутнє, яке насправді заслуговуємо. Сьогодні ми будемо сильнішими, адже тисячі людей приєднуються до лав Збройних Сил України та Сил територіальної оборони.

10:29 09.02.2023

Із 3 січня оголошується приписка до призовної дільниці юнаків 2006 року народження

На підставі статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», розпорядження начальника Новгород-Сіверської районної військової адміністрації від 26.10.2022 № В-88 та розпорядження голови Новгород-Сіверської міської ради від 02.11.2022 № 277 з 3 січня по 31 березня 2023 року оголошується приписка до призовної дільниці Новгород-Сіверського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки громадян чоловічої статі 2006 року народження.

11:44 21.12.2022