Національна поліція

Зникла дитина: що робити та куди звертатись батькам

За даними 2023-го року, про зниклих дітей на Чернігівщині в поліцію повідомляли що не щодня. Всього поліцейські розшукали 292 дитини. Нині по області жоден неповнолітній в розшуку не перебуває. Проте із заявами допомогти в пошуку звертаються часто.

12:05 01.03.2024

Доступ громадян до укриттів має бути безперешкодним!

Сьогодні під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій узгодили алгоритм взаємодії з органами місцевої влади та співробітниками ДСНС щодо впорядкування укриттів та їх доступності для мешканців області.

15:46 02.06.2023

Шановні громадяни! До поліції Чернігівщини продовжують надходити повідомлення від місцевих мешканців, які постраждали від шахрайських дій

Разом з тим, поліція затримує підозрюваних у шахрайстві – днями у Чернігові затримали чоловіка, який ошукав пенсіонера на понад 5 тисяч доларів! Шахрай діяв за схемою «ваш родич у біді».

11:47 23.05.2023

Як діяти, якщо ви стали жертвою домашнього насильства

Домашнє насильство – це діяння фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в родині чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають або раніше проживали однією сім’єю.

16:55 27.04.2023

«Хочу захищати дітей і мирне майбутнє України», – доброволець бригади «Лють» Тетяна Дубина з Чернігівщини

32-річна Тетяна сьогодні успішно подолала конкурсний відбір та пройшла співбесіду до штурмової бригади Нацполіції «Лють». Жінка-доброволець за фахом вчитель молодших класів, однак зараз вона бачить себе на фронті. «Прагну зі зброєю в руках захищати дітей та скоріше вибити ворога з нашої землі», – так Тетяна пояснює своє рішення записатися до «Люті».

11:35 22.02.2023

Поліція застерігає громадян від шахрайським схем, що поширені на території Чернігівської області

В Новгород-Сіверському районі поліція проводить профілактичні відпрацювання під час яких роз’яснює як уберегти себе від шахраїв. Поліцейські інформують громадян про найпоширеніші види шахрайства та розповсюджують профілактичні листівки серед населення.

09:09 09.02.2023

Сили безпеки і оборони України продовжують посилюватися

«Гвардія наступу» — це професійні штурмові бригади МВС. Команди бійців-патріотів, які прагнуть винищити ворога та звільнити окуповані землі України. Національна гвардія України запрошує у «Буревій», «Червону калину», «Кара-Даг», «Рубіж», «Спартан» та легендарний «Азов».

15:41 03.02.2023