ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Смачний майстер-клас провели у терцентрі

Темою чергового заняття клубу при територіальному центрі соціального обслуговування «Берегиня», учасники якого шанують та вивчають народні традиції, було обрано традиційні українські страви.

15:12 12.02.2019

Щедрий вечір! Добрий вечір!

З Новим роком, Різдвом Христовим, святом  Василя Великого, Святим Водохрещем вітають своїх гостей працівники територіального центру Коропської селищної ради. До привітань приєднуються учасники клубів «Вербиченька», «Любисток» та «Берегиня». Сьогодні, 10 грудня, у новорічній залі територіального центру пройшов перший захід у 2019 році під назвою «Щедрий вечір! Добрий вечір!»

14:55 10.01.2019

Із Різдвом Святим вітали коропчан

Уже котрий рік поспіль, під час Різдвяних свят, на сцені Коропського будинку культури  ми маємо нагоду насолоджуватись  театралізованим святом духовної музики. Цьогоріч заспівати щедрівки та колядки на святі духовної музики «Сяйво Різдвяної ночі» запропонували і жіночому ансамблю «Вербиченька», що діє при територіальному центрі Коропської селищної ради.

08:55 10.01.2019

Новорічний бал-маскарад у територіальному центрі

Старий рік добігає кінця, Новий вже стукає в двері. Нарешті дочекались найулюбленішого свята студенти Університету третього віку. Для них працівники територіального центру підготували цікаву і змістовну програму.

16:48 27.12.2018

Новий рік у сучасному стилі

В залі, де займаються студенти Університету третього віку, поширювався аромат хвойної свіжості та мандаринів; на робочих столах – кольорові іграшки, блискуча мішура, ялинкові та соснові гілки; на вустах присутніх – милі, привітні усмішки; у повітрі – святковий настрій. Все говорить про те, що новорічні та Різдвяні свята вже на порозі.

14:52 20.12.2018

«Збираємо тепло сердець» - виїзний концерт до стаціонарних відділень

Щороку третього грудня Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Це ще одна нагода звернути увагу громадськості, що уважне, милосердне ставлення до людей з особливими потребами є ознакою справжньої цивілізованості та високої культури.

10:07 04.12.2018

Кіно як вид мистецтва

Оскільки в поточному навчальному році в Університеті третього віку  територіального центру Коропської селищної ради діє мистецький факультет, тут вирішили ознайомити студентів з усіма видами мистецтв. І одним з таких видів  є кіно.

16:36 29.11.2018

Творчість  студентів  Університету третього віку

Черговим заняттям університету Третього віку, що діє при територіальному центрі Коропської селищної ради, стало мистецтво паперопластики.  Це дуже цікавий і досить трудомісткий жанр ручної праці. Ця робота подібна до скульптури і  студенти з нею впоралися на відмінно.

16:04 15.11.2018

«Хай не згасне ваша віра  в щедрість людської доброти» - вшанування  пенсіонерів соціальної сфери

У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників та пенсіонерів – ветеранів соціальної сфери.    Працівники територіального центру Коропської селищної ради  підготували для них святковий вогник.

12:30 02.11.2018