ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР

І в 101 можна радіти життю!

«Життя прожити – не поле перейти», − каже народна мудрість. А от підопічній відділення стаціонарного догляду села Шабалинів Бог відпустив аж 101 рік життя! Саме з  нагоди Дня народження до Дубатовк Марії Петрівни на гостини завітали директор територіального центру Олександр Лаврик та сільський староста Микола  Сальнюк.

09:37 11.03.2019

Завдяки подарунку заготовляти дрова стане простіше

Відділення стаціонарного догляду у Нехаївці опікується 22 самотніми дідусями та бабусями, які на схилі років залишилися без підтримки та піклування рідних, один на один з власними бідами. Тут вони знайшли свій другий дім: власні кімнати, постійний нагляд лікаря, смачну та поживну їжу та ще один дуже важливий аспект: тепло і затишок в холодні осінні та зимові дні.

09:15 11.03.2019

8 Березня у стаціонарах терцентру

Наближається тепле, сонячне, весняне свято – Міжнародний жіночий день. Чоловіки метушаться, купують квіти, подарунки, вітають жінок: дружин, мам, доньок, колег. А в директора територіального центру Коропської селищної ради Олександра Лаврика є ще одна категорія жінок, які чекають на його приїзд і увагу до себе – це самотні жінки похилого віку, що проживають у стаціонарних відділеннях постійного догляду в Шабалинові та Нехаївці

17:13 07.03.2019

Жіноче свято провели тепло і пісенно

Напередодні Міжнародного жіночого дня працівники територіального центру Коропської селищної ради привітали жінок похилого  віку з святом весни, сонця, тепла, жінки, матері.

15:38 05.03.2019

Кавовий день у територіальному центрі

Смачною, ароматною та пізнавальною була сьогоднішня лекція для студентів Університету третього віку територіального центру Коропської селищної ради. Присутні ознайомились з історичним минулим кави − популярного та улюбленого напою багатьох українців.

16:02 21.02.2019

Свято Стрітення

15 лютого (за григоріанським календарем) християни  східного обряду відзначають Стрітення Господа Нашого Ісуса Христа. Цікаво та змістовно організували працівники територіального центру Коропської селищної ради тематичний захід  для пенсіонерів Коропа.

16:57 14.02.2019

У Коропі безкоштовно роздаватимуть одяг та інші речі, що були у вжитку

13 лютого до територіального центру Коропської селищної ради надійшла гуманітарна допомога – одяг для дітей, дорослих і немовлят, взуття, постільна і спідня білизна, шкарпетки, верхній одяг та 9 засобів реабілітації – роллаторів. Завітати на безкоштовну виставку всього цього можна буде вже із наступного понеділка.

16:34 14.02.2019

Смачний майстер-клас провели у терцентрі

Темою чергового заняття клубу при територіальному центрі соціального обслуговування «Берегиня», учасники якого шанують та вивчають народні традиції, було обрано традиційні українські страви.

15:12 12.02.2019

Щедрий вечір! Добрий вечір!

З Новим роком, Різдвом Христовим, святом  Василя Великого, Святим Водохрещем вітають своїх гостей працівники територіального центру Коропської селищної ради. До привітань приєднуються учасники клубів «Вербиченька», «Любисток» та «Берегиня». Сьогодні, 10 грудня, у новорічній залі територіального центру пройшов перший захід у 2019 році під назвою «Щедрий вечір! Добрий вечір!»

14:55 10.01.2019