Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Фонд соціального страхування інформує

Безпека праці в умовах аномальної спеки

Аналіз наявних страхових ризиків свідчить про зв'язок сезонних високих температур повітря робочих зон з причинами конкретних нещасних випадків на виробництві. Тому нагальною стає необхідність проведення ефективних заходів із попередження нещасних випадків під час підвищення температури повітря.

11:17 30.07.2021

Безпека  праці  під час проведення зернозбиральних робіт

Літо – гаряча пора для працівників сільськогосподарських підприємств, а проведення зернозбиральних робіт є найбільш травмонебезпечним періодом у сільськогосподарському виробництві. Це зумовлено максимальним напруженням, високою температурою, перенасиченістю праці, що призводить до помилкових дій, нехтуванням безпекою та відсутністю належного контролю за безпечним виконанням робіт з боку інженерно-технічного персоналу.

11:13 30.07.2021

Щороку Фонд фіксує смертельні нещасні випадки через отруєння газами в каналізаційних колодязях

Роботи у водопровідних та каналізаційних мережах, колекторах, колодязях щороку стають причиною смертельних нещасних випадків через отруєння газами. Такі нещасні випадки є наслідком невикористання або відсутності засобів індивідуального захисту.

13:04 27.07.2021

Середньоденний розмір допомог від Фонду за лікарняними зріс на 13,3 %

Сума компенсації втраченого доходу за час хвороб, травм або догляду за хворим членом родини від Фонду соціального страхування України залежить від тривалості страхового стажу і середньої заробітної плати працівника. За підсумками червня середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності склав 371,9 грн проти 328,3 грн за той же місяць минулого року. Зростання середньоденної суми допомоги склало 13,3 відсотка.

13:07 21.07.2021

Відмінності оформлення тимчасової непрацездатності у випадку е-лікарняних

В Україні триває перехідний період впровадження е-лікарняних. До формування медичних висновків, на підставі яких для застрахованих осіб автоматично формуються е-лікарняні, вже залучені лікарі понад 550 медичних закладів.

10:34 15.07.2021

У червні Фонд прийняв на фінансування лікарняні на майже вдвічі більшу суму, ніж у червні 2020-го

Упродовж червня 2021 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування листки непрацездатності на суму понад 1 мільярд гривень – це майже вдвічі більше, ніж у червні 2020 року (0,57 млрд гривень).

09:34 14.07.2021

Укладено 5,5 тисяч договорів на забезпечення осіб з інвалідністю санаторно-курортним лікуванням за кошти Фонду

За оперативними даними першого півріччя 2021 року особи з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання уклали 5 530 договорів для проходження лікування на базі санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України. З них близько 3,5 тисячі осіб вже забезпечені курсом санаторно-курортного лікування.

08:52 13.07.2021

80% заяв на фінансування лікарняних подаються в електронному вигляді

Більшість роботодавців вже перейшли на електронний документообіг з Фондом соціального страхування України – близько 80% заяв-розрахунків, на підставі яких фінансується матеріальне забезпечення, подаються до Фонду онлайн.

11:09 09.07.2021

КОМПЕНСАЦІЇ ВІД ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ ЗА ЧАС ІЗОЛЯЦІЇ ВІД COVID-19 СКЛАЛИ МАЙЖЕ 150 МЛН ГРН

Понад 130 тисяч українців знаходились на оплачуваній за кошти Фонду соціального страхування України самоізоляції під медичним наглядом з початку пандемії. Станом на сьогодні Фонд прийняв на оплату відповідні листки непрацездатності для компенсації втраченого за час ізоляції заробітку на загальну суму майже 150 мільйонів гривень.

10:14 07.07.2021