Фонд соціального страхування інформує

Соціальний захист застрахованим особам гарантуємо

Своє професійне свято – День працівника соціальної сфери, працівники Бахмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області зустрічають вагомими здобутками.

16:29 30.10.2020

Фонд профінансував страхову виплату у розмірі 1,6 мільйона гривень для родини сімейної лікарки зі Львівщини

Для родини сімейної лікарки зі Львівщини, яка померла внаслідок інфікування коронавірусом sars-cov-2 під час виконання професійних обов'язків, фонд соціального страхування України профінансував страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень за рахунок коштів державного бюджету.

14:44 28.10.2020

Фонд профінансував державну допомогу У розмірі 1,58 мільйона  гривень родині фельдшера з Київщини

Для родини фельдшера з Київщини, який помер внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України профінансував страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень за рахунок коштів державного бюджету.

14:44 28.10.2020

ФССУ профінансував страхові виплати для сім’ї медиків з Київщини, які померли внаслідок профзахворювання на COVID-19

Фонд соціального страхування України профінансував надання двох одноразових страхових виплат у зв’язку із смертю внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19 подружжя медичних працівників – лікаря-анестезіолога і медичної сестри з Київщини.

14:36 28.10.2020

Розмір допомог від Фонду за лікарняними листками зріс на 18,6%

Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності, що надається Фондом соціального страхування України у разі хвороби, травми або догляду за хворим членом родини, за підсумками трьох кварталів склав майже 326 гривень проти 274,75 грн за той же період минулого року. Зростання середньоденної суми допомоги склало 18,6%.

08:27 28.10.2020

Декретні виплати від Фонду зросли на 14,5% за підсумками трьох кварталів

Середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах від Фонду соціального страхування України зріс на 14,5% за підсумками трьох кварталів порівняно з тим же періодом минулого року. Він склав 280 грн за кожен день перебування у відпустці по вагітності та пологах, яка у загальних випадках триває 126 календарних днів.

12:16 23.10.2020

Оплачувану за кошти Фонду соціального страхування України ізоляцію від COVID-19 пройшли 30 тисяч українців

З початку пандемії 30 тисяч українських працівників, зокрема, майже 7 тисяч медиків знаходились на самоізоляції від COVID-19 під медичним наглядом. Для кожного з них Фонд соціального страхування України компенсує втрачений за цей час заробіток.

16:03 20.10.2020

Набув чинності новий порядок перевірок використання страхових коштів

10 жовтня 2020 року набув чинності Порядок перевірки правильності використання страхувальниками страхових коштів Фонду соціального страхування України та застосування фінансових санкцій за порушення встановленого порядку їх використання. Про це на селекторній нараді за участі  профільних фахівців виконавчої дирекції Фонду та її робочих органів повідомила начальниця управління по роботі зі страхувальниками виконавчої дирекції ФССУ Наталія Зеленська.

10:52 19.10.2020

Фонд профінансував 796 мільйонів гривень страхових виплат за вересень

Фонд соціального страхування України профінансував щомісячні страхові виплати за вересень для 202,2 тисяч потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та членів їх родин. На це Фонд направив 796,4 мільйона гривень.

15:18 15.10.2020

Фонд направив 3,2 мільйона гривень на компенсації заробітку медикам, хворим на COVID-19

За час лікування гострого професійного захворювання на COVID-19 медичним та іншим працівникам, які інфікувались під час виконання посадових обов’язків, Фонд соціального страхування України компенсує втрачений заробіток у розмірі 100% середнього доходу незалежно від тривалості стажу.

10:38 15.10.2020