СПОРТ

Успіхи наших легкоатлетів у чемпіонаті області

Вчора, 16 січня, у Броварах пройшов зимовий чемпіонат Чернігівщини з легкої атлетики. Команда ДЮСШа відділу освіти Коропської селищної ради у складі 14 бігунівтакож брала участь у цих змаганнях. В активі є перемоги!

16:52 17.01.2020

Деснянське - чемпіон

Фінальні ігри Відкритого чемпіонату Коропщини з волейболу серед жінок пройшли сьогодні в культурно-спортивному комплексі «Аполлон».

20:20 04.01.2020

Волейбольні вихідні

Ігри відкритого чемпіонату Коропщини з волейболу пройшли у КСК «Аполлон» у неділю, 29 грудня, і в понеділок, 30-го.

23:03 30.12.2019

Чемпіонство здобув «Аполлон»

Завершилися ігри Відкритого чемпіонату Коропа з футзалу серед трудових колективів. «Золото» змагань  виборола команда «Аполлон». «Срібло» турніру – в Понорницької «Освіти». Команда поліції −  володарі «бронзи».

00:26 25.12.2019