СПОРТ

Успіх наших тенісистів

Команда з Коропа – вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи Коропської селищної ради  –  дуже вдало виступила на вчорашніх обласних змаганнях Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» із настільного тенісу під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?». Змагались майстри малої ракетки 2009 р. н. і молодші.

09:30 05.06.2024

Волейболісти з Коропа здобули «бронзу» на обласному етапі проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

У першій грі команда Коропської школи зіграла проти Холмів та перемогла 2:0. Достойно зіграли проти майбутніх чемпіонів, Прилук – 1:2. Ну а вирішальна гра з Черніговом завершилась рахунком 2:0 на користь коропчан.

09:17 30.05.2024

Спортивна подія, що відбулась під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО», зібрала три команди юних любителів  гри мільйонів із Коропа, Риботина та Понорниці, їхніх тренерів і батьків.

16:41 10.05.2024

Сьогодні в Коропі на стадіоні Культурно-спортивного комплексу «Аполлон» відбулися легкоатлетичні старти у рамках спільної спартакіади школярів Коропської та Понорницької громад

Підтримати юних спортсменів і спортсменок прийшли батьки, вчителі, директори шкіл. Всі віддано й активно вболівали за своїх!

19:03 08.05.2024

Волейбольна команда Коропської школи – переможці районного етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Сьогодні завершився третій (районний) етап  всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» з волейболу серед хлопців.

17:58 06.05.2024

Вітаємо нашого земляка Олександра Погорілка зі встановленням національного рекорду України з бігу на 400 метрів!

На змаганнях Curacao Sprint Fest у Віллемстаді Олександр встановив національний рекорд України з бігу на 400м – 44.94 та виконав прямий олімпійський норматив на Ігри в Парижі.

11:04 30.04.2024

Минулої суботи  в Коропі відбулись міжобласні змагання з настільного тенісу, присвячені пам’яті загиблих українських воїнів

Участь у спортивному заході взяло 153 учасників із 13 команд Чернігівщини та Сумщини. Найменшій учасниці було лише 6 років, найдосвідченішому – 75!

09:57 08.04.2024