СПОРТ

Спортивний анонс. Футбол

В суботу, 21 вересня, на стадіоні КСК "Аполлон" відбудеться гра Чемпіонату області з футболу ФК "Короп" - "Олімпік" (Прилуки). Початок о 16.00

22:04 20.09.2019

Олімпійський урок провели в Коропі

Спортивний захід пройшов сьогодні, 13 вересня, на стадіоні культурно-спортивного комплексу «Аполлон». Присвятили дійство Дню фізичної культури і спорту України, що відзначається щороку другої суботи вересня, тобто, завтра.

22:44 13.09.2019

ФК «Короп» - «Динамо» (Гнідинці)

Вчора, 7 вересня, на стадіоні КСК «Аполлон» пройшла чергова гра чемпіонату області з футболу. Місцевий ФК «Короп» здобув перемогу над командою «Динамо» (Гнідинці) з рахунком 2:1. Голами відзначилися Олексій Єрошенко та Анатолій Мацак.

16:40 08.09.2019

Ще одна перемога наших футболістів у чемпіонаті Кролевецького району

Вчора, 21 серпня, на стадіоні культурно-спортивного комплексу «Аполлон» у футбольному протистоянні відкритого чемпіонату Кролевецького району зійшлися «Білі Роси» (Короп) та «Тулиголовець» (с. Тулиголове). Матч зіграли із рахунком 5:1 на користь господарів.

09:21 22.08.2019

ФК «Короп» - ФК «Бахмач»

Гра чемпіонату області з футболу ФК «Короп» - ФК «Бахмач» відбулася сьогодні на стадіоні культурно-спортивного комплексу «Аполлон». Зустріч закінчилася з рахунком 2:0 на користь господарів. Голами відзначилися Анатолій Мацак та Олексій Осипенко.

20:00 03.08.2019