СПОРТ

Три команди Коропщини – у півфіналі Чемпіонату області з футзалу

Сьогодні, 16 лютого, в Новгороді-Сіверському пройшов груповий етап Чемпіонату області-2020 з футзалу. Дві путівки до півфіналу виборювали команди Новгорода-Сіверського, Семенівки, ФК «Короп» і «Білі Роси» Понорниця.

22:50 16.02.2020

Чемпіонат Коропщини з футзалу

Сьогодні, 15 лютого, в КСК «Аполлон» пройшли ігри першої ліги Чемпіонату Коропщини з футзалу. «ЛЕГІОН АТО» Борзна – Карильське 3:1

23:18 15.02.2020

Спортивні вихідні в Коропі

Активно було в культурно-спортивному комплексі «Аполлон» цієї суботи та неділі. Вчора було зіграно матчі чемпіонату Коропщини з футзалу серед команд 2 ліги. А недільної днини КСК «Аполлон» приймав учасників чемпіонату Чернігівської області з волейболу.

20:52 09.02.2020

Команда Коропа  - переможець юнацького волейбольного чемпіонату Коропщини

Сьогодні у спортивній залі Коропської школи розв’язалася головна інтрига цьогорічного юнацького волейболу – хто стане переможцем Спільного чемпіонату Коропщини з цього виду спорту?

17:34 06.02.2020

«Білі Роси» - володарі Кубку мера Коропа-2020 з футзалу

У неділю в культурно-спортивному комплексі «Аполлон» вирував  турнір із футзалу – чемпіонат Кубку мера Коропа. За чемпіонство змагались п’ять команди: «Зірка» (Конотоп), Борзна, «Курінь» (Бахмач), «Білі Роси» (Понорниця), і господарі майданчика – ФК «Короп».

23:03 02.02.2020

Спортивний анонс

У неділю, 2 лютого, в КСК «Аполлон» пройдуть ігри КУБКУ МЕРА КОРОПА з футзалу.

10:01 30.01.2020