СПОРТ

Змагались майстри малої ракетки

Завершився перший ігровий день Спільного чемпіонату Коропської та Понорницької громад з настільного тенісу у молодшій віковій категорії.

16:08 15.03.2024

Команда Коропської школи з футзалу здобула перемогу в змаганнях «Пліч-о-пліч» Всеукраїнські шкільні ліги»

У Коропському культурно-спортивному комплексі «Аполлон» у рамках ІІ територіального етапу змагань «Пліч-о-пліч» Всеукраїнські шкільні ліги» відбулись змагання з футзалу серед юнаків. За першість змагались 9 команд із загальноосвітніх закладів нашої громади.

17:28 12.03.2024

«Пліч-о-пліч»: шкільні спортивні змагання тривають

У Культурно-спортивному комплексі «Аполлон» та в Коропській школі в рамках ІІ територіального етапу змагань «Пліч-о-пліч» Всеукраїнські шкільні ліги» відбулись змагання з волейболу серед юнаків.

09:24 08.03.2024

У Коропі відбулось змагання з волейболу серед дівчат у рамках турніру «Пліч-о-пліч» Всеукраїнські шкільні ліги

Колись – давненько, до війни – коли у наших районних змаганнях брало участь до 30-ти команд, Вітя Гончаров, тоді – директор коропської ДЮСШа, тепер – полеглий Герой війни – казав: ми навчились проводити масові хороші старти, а от шоу – щоб глядачам було цікаво - робити не вміємо. І показував мені у Ютубі відео з американських шкільних стартів… Плакати, сотні глядачів на трибунах, музика і так далі…

22:55 28.02.2024

Вітаємо кращих спортсменів Коропщини 2023 року серед учнівської молоді!

Сьогодні голова громади Володимир Куніцин провів дружню й теплу, проте урочисту і піднесену зустріч із представниками молодого покоління, які прославляють нашу громаду на спортивних майданчиках і бігових доріжках, та є кращими серед кращих в дитячому спорті.

19:45 18.05.2023