Привітали поважних ювілярів

Дата: 21.11.2019 16:33

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради майже одночасно відзначили дві визначні дати: 90-річні ювілеї святкували Пелагея Митрофанівна Шаповал із Рождественського та Михайло Тихонович  Жогло із Лебедина.

Люди, які дожили до такого поважного віку, варті уваги суспільства. Адже протягом свого життя вони витримали голодомор  1933 року, Другу Світову війну, голод 1946-47 років і ще безліч життєвих випробувань, про які сучасне покоління знає тільки з народних оповідок та історичних даних.

Директор територіального центру Олександр Лаврик і заступник директора Алла Баранець спільно зі старостами особисто завітали до кожного іменинника, аби засвідчити свою повагу та вдячність. Безліч теплих слів було сказано на адресу винуватців свята, вручено квіти, подарунки. Зі сльозами вдячності на очах проводжати ювіляри своїх гостей. А ті, в свою чергу, розчулені й зворушені ще довго згадуватимуть ці гостини.

Можна з упевненістю сказати, що для Пелагеї Митрофанівни та Михайла Тихоновича цей День народження став справжнім святом, адже вони зрозуміли: про них не забули, їх цінують, пам’ятають, піклуються, забезпечують життєві потреби та вирішують проблеми.

Вкотре  зичимо іменинникам міцного здоров'я, миру, достатку і довгих років життя!

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)