ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА

ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА Коропської селищної ради
Короп, вулиця Поштова, 1; тел. 0(4656)21138
сторінка у мережі «Фейсбук»

директор - Ірина Михайлівна Євтушенко

На книжкових поличках Публічної бібліотеки Коропської громади — новинки

Завдяки місцевій програмі поповнення бібліотечних фондів  на суму 35 тисяч гривень придбана сучасна українська проза, література українських та зарубіжних авторів, детективи, історичні романи. Із часу створення громади це перше книжкове поповнення.

12:03 07.09.2023

У Публічній бібліотеці пройшла творча зустріч до 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди та засідання клубу «Первоцвіти Коропщини»

Григорій Сковорода – одна з ключових постатей української культури. Дата його ювілею увійшла до переліку ювілейних дат ЮНЕСКО 2022-го року.

19:31 22.11.2022

Бібліотека відзначила найактивніших читачів

Щороку напередодні Всеукраїнського дня бібліотек Публічна бібліотека Коропської селищної ради  підводить результати традиційного конкурсу «Ромашкова галявина літнього читання». Він проходить із 1 червня по 31 серпня і в ньому беруть участь учні 1-9 класів.

12:10 29.09.2022

Національний тиждень  читання

З 13 по 19 грудня 2021 року, вперше в Україні,  стартував «Національний тиждень  читання». Це особливі дні, коли читачі, письменники, видавці, бібліотекарі, книгарі об'єднуються навколо книги та читання.

17:07 14.12.2021

У Публічній бібліотеці стартував проєкт літературно-мистецьких неділь «Один із нас»

А розпочала його учасниця творчого клубу «Первоцвіти Коропщини», самобутня поетка і композиторка, професіоналка в сфері дошкільного виховання, благодійниця, чудова жінка, мама і бабуся Антоніна Дмитрівна Гавриленко родом з Оболоння.

08:10 20.09.2021