Податкові новини

Шановні громадяни - власники транспортних засобів, зареєстрованих у відповідних реєстраційних органах іноземних держав!

З 22.08.2019 (через 270 днів з дня набрання чинності Законом України від 08.11.2018 №2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України») вступають в силу норми законодавства України з питань державної митної справи, у відповідності до яких встановлюється або посилюється відповідальність за правопорушення, пов’язані з:

16:44 19.08.2019

Місцеві бюджети Чернігівщини за 7 місяців 2019 року отримали майже 3,2 млрд гривень податків

У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівщини протягом січня-липня поточного року надійшло близько 3,2 млрд грн податків і зборів.

11:27 19.08.2019

Аудиторами ГУ ДФС у Чернігівській області донараховано податкових зобов’язань на суму понад 61 мільйон гривень

Протягом семи місяців поточного року працівниками управління аудиту Головного управління ДФС у Чернігівській області проведено 99 документальних перевірок, результати яких узгоджено. Це на 44 перевірки менше відповідного періоду минулого року.

14:42 16.08.2019

Транспортний податок: кому та коли платити

Відповідно до норм Податкового кодексу України (ст. 267 розд. ХІІ) податок сплачується за місцем реєстрації об’єктів оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

15:26 15.08.2019

Відбулися зміни порядку використання валютної виручки, отриманої суб’єктами господарювання внаслідок здійснення зовнішньоекономічної діяльності

Постановою Правління Національного Банку України від 18.06.2019 року № 78 скасовано обов’язковий продаж валютної виручки, отриманої суб’єктами господарювання від нерезидентів внаслідок здійснення  зовнішньоекономічної діяльності з 20.06.2019 року, а саме:  валютна виручка, що надійшла на рахунки СГД в Україні починаючи з 19.06.2019 року обов’язковому продажу не підлягає, тобто суб’єкти господарювання можуть використовувати отриману іноземну валюту на свій розсуд у межах діючого законодавства.

10:19 14.08.2019

Сплачені благодійні внески включаються до податкової знижки

Головне управління ДФС у Чернігівській  області звертає увагу, що відповідно до підпункту 166.3.2 пункту 166.3 статті 166 Податкового кодексу платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п.164.6 ст.164 Податкового кодексу, суму коштів або вартість майна, переданих платником податку у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям, зареєстрованим в Україні та внесеним до Реєстру неприбуткових організацій та установ на дату передачі таких коштів та майна, у розмірі, що не перевищує 4 відсотки суми його загального оподатковуваного доходу такого звітного року.

12:01 13.08.2019

За сім місяців поточного року на Чернігівщині сплачено податків, зборів та єдиного внеску понад 8,7 млрд гривень

У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів протягом січня-липня 2019 року від платників податків надійшло понад 6 млрд грн податків і зборів.

11:22 12.08.2019

Від платників податків Чернігівщини на підтримку української армії надійшло близько 203 млн грн військового збору

За січень – липень поточного року платниками податків Чернігівської  області сплачено близько 203 млн грн військового збору. Це майже на 29 млн грн більше аналогічного періоду  минулого року.

11:20 12.08.2019

До органів ДФС області надійшло близько 80 тис звернень щодо отримання адміністративних, консультативних та інформаційних послуг

За  січень-липень 2019 року до податкових органів Чернігівської області надійшло близько 80 тис звернень від платників податків для отримання адміністративних, консультативних та  інформаційних послуг.

16:41 09.08.2019