Податкові новини

До уваги виробників РРО, центрів сервісного обслуговування РРО та суб’єктів господарювання – власників РРО

Затверджені нові порядки ведення реєстру екземплярів реєстраторів розрахункових операцій (реєстр екземплярів РРО) та реєстру центрів сервісного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій (реєстр ЦСО). Відповідний наказ Міністерства фінансів України від 13.02.2019 № 64 набирає чинності з дня його офіційного опублікування (орієнтовно 19.04.2019).

15:05 19.04.2019

У січні-березні 2019 року платниками Чернігівщини сплачено понад 2,5 млрд грн податків і зборів

У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівщини у січні-березні 2019 року платниками сплачено понад 2,5 млрд грн податків і зборів.

16:04 17.04.2019

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Податківець майбутнього»

Університет державної фіскальної служби України ініціює проведення IІI Всеукраїнського Інтелектуального конкурсу «Податківець майбутнього» як одного із незалежних складових Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього». До участі запрошуються учні 9-11 класів усіх регіонів України.

15:57 17.04.2019

Суб'єктам господарювання Чернігівщини повернуто з бюджету майже 334 мільйони гривень ПДВ

В управлінні податків і зборів з юридичних осіб повідомили, що впродовж січня-березня поточного року проведено камеральні перевірки 148 суб'єктів господарювання-юридичних осіб щодо визначення достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування ПДВ на загальну суму 305,6 млн гривень.

15:57 16.04.2019

На Чернігівщині перекрито канал постачання спирту для виробництва фальсифікованої горілки

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, спільно із працівниками управління захисту економіки в Чернігівській області Національної поліції України під процесуальним керівництвом прокуратури області проводяться цілеспрямовані заходи, направлені на вилучення з обігу небезпечного для життя людей алкогольного сурогату.

11:43 15.04.2019

На Чернігівщині надходження  від сплати єдиного внеску за перший квартал 2019 року склали  понад 1 мільярд  гривень

Платниками Чернігівщини за 1 квартал поточного року  сплачено понад 1070  млн. гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Цей показник перевищує суму сплати єдиного внеску за січень – березень минулого року на понад 21 відс., або на 189 млн гривень.

12:13 11.04.2019