Податкові новини

Аудитори фіскальної служби області додали в бюджет 24 мільйони гривень податків

За інформацією управління аудиту ГУ ДФС у Чернігівській області, протягом січня-травня поточного року в області фахівцями фіскальної служби проведено 92 документальні перевірки,  що на 19 перевірок менше ніж минулоріч.

15:33 19.06.2019

Надходження  від сплати єдиного внеску сягнули 2 мільярдів гривень

Від платників податків Чернігівської області за 5 місяців поточного року надійшло майже 2 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що майже на 320 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

15:28 19.06.2019

За п’ять місяців платники Чернігівщини сплатили понад 6,2 млрд грн податків, зборів та єдиного внеску

У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівщини у січні-травні 2019 року платниками сплачено понад 4 млрд грн податків і зборів.

12:54 14.06.2019

Громадянам про сплату земельного податку

Відповідно до вимог податкового законодавства громадяни м. Чернігова та області почали отримувати від Головного управління ДФС у Чернігівській області через відділення Укрпошти податкові повідомлення  - рішення про внесення до бюджету визначених  сум земельного податку за 2019 рік.

16:32 13.06.2019

Платники податків Чернігівщини спрямували на обороноздатність країни понад 139 мільйони гривень військового збору

За січень-травень поточного року платники податків Чернігівської області сплатили понад 139 млн грн військового збору. Це на 22 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

14:31 12.06.2019

На Чернігівщині за 5 місяців платникам податків надана  близько 61 тисяча адміністративних послуг

За 5 місяців поточного року до органів ДФС Чернігівської області надійшло майже 61 тис звернень від платників для отримання адміністративних, консультативних та  інформаційних послуг.

17:42 11.06.2019

До кінця року відтерміновано штрафи за зберігання палива без ліцензії

Прийнято Закон «Про внесення зміни до статті 18 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (законопроект №10359).

17:40 11.06.2019

На Чернігівщині ліквідовано центр мінімізації митних платежів

Черговий злочинний задум по ухиленню від сплати податків викрито співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом  прокуратури Чернігівської області.

17:51 10.06.2019

На Чернігівщині протягом травня платники податків спрямували до бюджетів усіх рівнів понад 954 мільйони гривень

У травні поточного року до бюджетів усіх рівнів від платників податків Чернігівської області надійшло понад 954 млн грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Досягнуто приросту до відповідного періоду минулого року більш як на 18 відс або на 146,3 млн гривень.

11:34 07.06.2019

На Чернігівщині викрито черговий конвертаційний центр

Понад 100 мільйонів гривень щорічно складав обсяг проконвертованих коштів виявленого співробітниками податкової міліції під процесуальним керівництвом  прокуратури Чернігівської області конвертаційного центру.

11:32 07.06.2019