Податкові новини

Перевірити чи маєте ви борг із земельного податку можна на субсайті  Територіальних органів ДПС у Чернігівській області

В управлінні по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Чернігівській області повідомили, що кожен платник може самостійно перевірити наявність або відсутність у нього податкового боргу зі сплати земельного податку.

16:03 18.10.2019

Чернігівська митниця ДФС інформує власників транспортних засобів, зареєстрованих у відповідних реєстраційних органах іноземних держав

04.10.2019 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 02.10.2019 № 862 «Деякі питання здійснення митного оформлення транспортних засобів, що ввозяться на митну територію України».

11:21 18.10.2019

Чернігівською митницею ДФС припинено 894 порушення митних правил

Протягом січня-вересня 2019 року за фактами порушень митного законодавства Чернігівською митницею ДФС було заведено 894 справи про порушення митних правил, загальною вартістю предметів правопорушення – понад 3,9 млн гривень.

11:15 18.10.2019

Наближається термін сплати єдиного внеску!

ГУ ДПС у Чернігівській області нагадує, що наближається термін сплати єдиного внеску. Роботодавці мають сплачувати єдиний внесок за найманих працівників, нарахований за календарний місяць, не пізніше 20 числа наступного місяця.

13:26 17.10.2019

Платникам податків Чернігівщини відшкодовано  з бюджету 905,7 мільйонів гривень ПДВ

Протягом січня–вересня поточного року підрозділами Головного управління ДПС у Чернігівській області проведено камеральні перевірки 223 суб’єктів господарювання-юридичних осіб з питань достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування ПДВ на загальну суму 940,4 млн гривень.

11:59 16.10.2019

Обережно: шахраї!

Коропська ДПІ Менського управління ГУ ДПС у Чернігівській області попереджає про збільшення кількості випадків шахрайських дій, здійснених злочинцями під виглядом працівників органів державної податкової служби.

10:29 16.10.2019

За яких критеріїв  є ризик потрапити до плану-графіку документальних перевірок податківців?

В Головному управлінні ДПС у Чернігівській області наголошують, що планові документальні перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог податкового законодавства здійснюються при наявності податкових ризиків щодо несплати сум податків, зборів, які визначаються системою ризикоорієнтованого відбору ДПС України.

08:06 16.10.2019

Отримуючи зарплату «в конверті», можете залишитись без пенсії в майбутньому!

Заробітна плата є одним з основних джерел доходів громадян. Більшість роботодавців області працюють у законодавчому полі. Але є й такі, що надають перевагу виплаті «тіньових» зарплат, мінімізуючи сплату єдиного соціального внеску та як наслідок, позбавляючи своїх працівників у майбутньому отримати належне пенсійне забезпечення.

08:40 11.10.2019

Понад 11 мільярдів гривень сплачено за дев’ять місяців  платниками Чернігівщини до бюджетів

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що платниками області за дев’ять місяців 2019 року сплачено 7,8 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

11:15 09.10.2019

Платники Чернігівщини у вересні поповнили бюджети на 818 мільйонів гривень

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що у вересні 2019 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 818,5 млн грн податків та зборів. Рівень відповідного періоду минулого року перевищено на 12 відс. або на 87,4 млн гривень.

16:15 03.10.2019