Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Податкові новини

На Чернігівщині надходження від сплати єдиного внеску перевищили 7 мільярдів гривень

Платниками Чернігівщини протягом січня – жовтня 2022 року сплачено більше 7 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що перевищує минулорічний показник за відповідний період майже на 2 млрд гривень, -  інформує начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

10:25 22.11.2022

За січень – жовтень 2022 року платниками Чернігівщини сплачено 19,3 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівської області за десять місяців 2022 року сплачено 12,3 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,6 відс. перевищує факт надходжень відповідного періоду минулого року. Єдиного внеску надійшло 7 млрд грн (на 38,7 відс. більше за минулорічні надходження). Про це повідомила начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

10:22 22.11.2022

Платники Чернігівщини на підтримку армії сплатили понад 497,7 млн військового збору

Протягом січня – жовтня 2022 року платниками податків Чернігівської  області сплачено понад 497,7 млн грн військового збору. Це більш ніж на 102 млн грн більше аналогічного періоду  минулого року.

12:29 17.11.2022

За січень- вересень 2022 року платниками Чернігівщини сплачено 16,9 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

За дев’ять місяців поточного року платниками податків Чернігівської області до бюджетів усіх рівнів сплачено 10,8 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 7,3 відс. перевищує факт надходжень відповідного періоду минулого року. Єдиного внеску надійшло 6,1 млрд грн, що на 34,7 відс. більше за минулорічні надходження, - про це повідомила начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

10:39 21.10.2022

Протягом січня-вересня 2022 року місцеві бюджети Чернігівщини отримали 6,1 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за дев’ять місяців поточного року надійшло  майже 6,1 млрд грн від сплати податків і зборів, що на 16 відс. перевищує фактичні надходження відповідного періоду минулого року (0,8 млрд грн), - про це повідомила начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

10:38 21.10.2022

На понад 1,4 мільярди гривень поповнили бюджети платники Чернігівщини у вересні 2022 року

Платники податків підтримують нашу державу, вчасно сплачуючи податки, навіть у складний воєнний час. Виконання свого громадянського обов’язку щодо сплати податків, зборів та єдиного внеску сприяє підвищенню обороноздатності країни, дозволяє профінансувати у повному обсязі виплату пенсій, зарплат, соціальної допомоги, а також направити кошти на відновлення інфраструктури та житлового фонду.

09:18 14.10.2022

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло  понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів, що майже на 13 відс. більше за відповідний період минулого року (+ 0,6 млрд грн), - про це повідомила начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

14:35 23.09.2022

Про надання платниками ПДВ документів для виключення з переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості

За інформацією начальника управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Чернігівській області Руслани Ліновицької питання відповідності чи невідповідності платника податку критеріям ризиковості платника податку розглядається комісією регіонального рівня. Це передбачено п. 6 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 11.12.2019 р. №1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».

16:16 12.09.2022

Про отримання ідентифікаційного номеру (РНОКПП) для іноземця

Отримання ідентифікаційного номера (реєстраційний номер облікової картки платника податків) для іноземця – це процес підготовки та подачі пакету документів до податкового органу України.  Ідентифікаційний номер – це 10-ти значний номер, що формується автоматично податковою службою України, та використовується іноземцем для реєстрації бізнесу, сплати податків, укладення договорів купівлі-продажу, видача довіреностей, реєстрації автомобіля, відкриття банківського рахунка тощо. Ідентифікаційний номер для іноземця – не несе будь-якої привілеї в Україні, а лише використовується для ідентифікації його органами податкової служби України при сплаті податків та зборів.

09:17 05.09.2022

Щодо тимчасового скорочення граничних строків розрахунків за експортно-імпортними операціями

Управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу, що у зв’язку з введенням Указом Президента України від 24.02.2022 року №64/2022 воєнного стану в Україні, Правлінням Національного банку України прийнято Постанову від 24.02.2022 року №18 «Про роботу банківської системи в період запровадження воєнного стану», якою з метою запобігання виведенню капіталу за кордон, тимчасово скорочено граничні строки розрахунків за експортно-імпортними операціями, здійсненими з 05.04.2022 року, з 365 до 90 календарних днів.

09:12 05.09.2022