Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Захиснику України

Відділ соціального захисту населення

(Короп, вулиця Горького, 9; кабінет №20, vczkorop-otg@ukr.net)

Ларченко Лариса Іванівна

начальник відділу

(04656)2-16-16

Глухенька  Оксана Валентинівна

головний спеціаліст - бухгалтер

(04656)2-16-16

Рішення сесії №39 «Про затвердження Програми підтримки ветеранів війни та праці, які проживають
на території Коропської селищної ради на 2021 рік»

Рішення сесії №384 «Про внесення змін до рішення 2 сесії 8 скликання Коропської селищної ради від 24 грудня 2020 року №39 «Про затвердження Програми підтримки ветеранів війни та праці, які проживають на території Коропської селищної ради на 2021 рік»»

Мінветеранів оголошує конкурс проектів, розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для реалізації яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році

Мінветеранів оголошує конкурс з визначення загальнодержавних програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2022 році.

08:22 05.04.2021

Безкоштовна «гаряча лінія» 0-800-309-110 ГО «Донбас СОС»

У рамках співпраці Мінветеранів з Громадською організацією «Донбас СОС» діє безкоштовна «гаряча лінія» 0-800-309-110 для внутрішньо переміщених осіб, цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської області та Автономної Республіки Крим і міста Севастополя. За цим телефоном можна отримати:

15:43 25.02.2021