Захиснику України

(04656)2-16-16

головний спеціаліст - бухгалтер

(04656)2-16-16

Сектор по наданню соціальних послуг сім’ям з дітьми та молоді

(2 поверх)

Карацюба Леся Анатоліївна  завідувач сектором (04656)2-75-62

Рішення сесії №39 «Про затвердження Програми підтримки ветеранів війни та праці, які проживають
на території Коропської селищної ради на 2021 рік»

Рішення сесії №384 «Про внесення змін до рішення 2 сесії 8 скликання Коропської селищної ради від 24 грудня 2020 року №39 «Про затвердження Програми підтримки ветеранів війни та праці, які проживають на території Коропської селищної ради на 2021 рік»»

Рішення сесії №2353 «Про затвердження Програми підтримки ветеранів війни та праці, які проживають на території Коропської селищної ради на 2022 -2024 роки»

До уваги ветеранів війни, учасників бойових дій та членів їх сімей: Соціально-психологічний центр м. Славутич

У місті Славутичі Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр, який на загальнодержавному рівні надає послуги ветеранам війни, учасникам бойових дій та членам їх сімей.

12:23 11.01.2024

Підтримка ветеранів та членів їх сімей: можливості працевлаштування та започаткування власної справи

1 серпня в Агенції регіонального розвитку відбула зустріч з учасниками бойових дій, представниками неурядових громадських, волонтерських організацій та благодійних фондів. Йшлося про шляхи та механізми підтримки ветеранів та членів їх сімей. «Хочу подякувати за вашу мужність та сміливість. Сьогодні суспільство має зробити все можливе, щоб почути вас і знайти вирішення ваших проблем», – звернулась до ветеранів заступниця начальника ОВА Жанна Шерстюк.

11:51 03.08.2023

До відома ветеранів

У місті Славутичі Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр. Установа знаходиться у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України і на загальнодержавному рівні надає послуги ветеранам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, членам родин ветеранів та членам сімей загиблих.

15:00 26.01.2023

Опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств

Всеукраїнська громадська організація «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» проводить опитування з метою подальшого надання ветеранам і ветеранкам війни, які зацікавлені у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств, інформаційно-консультаційного супроводу і навчання основам фермерства і кооперації.

10:49 16.01.2023

До уваги учасників АТО/ООС

У Коропській громаді затверджена і діє Програма по соціальному захисту та підтримки громадян Коропської селищної ради на 2022-2024 роки.

16:20 24.10.2022