Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Карацюба Леся Анатоліївна

головний спеціаліст - бухгалтер

(04656)2-16-16

Сектор по наданню соціальних послуг сім’ям з дітьми та молоді

(2 поверх)

Нестеренко Оксана Миколаївна  завідувач сектором (04656)2-75-62

Рішення сесії №39 «Про затвердження Програми підтримки ветеранів війни та праці, які проживають
на території Коропської селищної ради на 2021 рік»

Рішення сесії №384 «Про внесення змін до рішення 2 сесії 8 скликання Коропської селищної ради від 24 грудня 2020 року №39 «Про затвердження Програми підтримки ветеранів війни та праці, які проживають на території Коропської селищної ради на 2021 рік»»

Рішення сесії №2353 «Про затвердження Програми підтримки ветеранів війни та праці, які проживають на території Коропської селищної ради на 2022 -2024 роки»

У НУ «Чернігівська політехніка» організовуються БЕЗКОШТОВНІ курси з професійної перепідготовки військовослужбовців ЗСУ, ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей

У Національному університеті «Чернігівська політехніка» організовуються БЕЗКОШТОВНІ курси з професійної перепідготовки військовослужбовців ЗСУ, ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей в рамках ПРОЕКТУ «НОРВЕГІЯ-УКРАЇНА» за програмою

11:56 20.01.2022

«Телефон довіри» - служба психологічної та правової допомоги учасникам АТО/ООС

У місті Славутич Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр м. Славутич, який здійснює соціально-психологічну, правову, інформаційну підтримку ветеранів війни на загальнодержавному рівні.

11:48 14.01.2022

Комунальна установа «Чернігівський обласний центр комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій, членів їх родин та сімей загиблих» Чернігівської обласної ради інформує про можливість отримання комплексної реабілітації ветеранам війни, членам їх родин та сім’ям загиблих воїнів за адресою: м. Чернігів, провулок Вокзальний, 1.

19:01 09.11.2021

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України, 24 серпня, Міністерство у справах ветеранів проведе у Києві Всеукраїнський фестиваль «Пульс Гідності»

Це – унікальний захід, який організований ветеранською спільнотою для ветеранів та громади, і цього року відбудеться вперше.

17:03 30.07.2021

Мінветеранів оголошує конкурс проектів, розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для реалізації яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році

Мінветеранів оголошує конкурс з визначення загальнодержавних програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2022 році.

08:22 05.04.2021

Безкоштовна «гаряча лінія» 0-800-309-110 ГО «Донбас СОС»

У рамках співпраці Мінветеранів з Громадською організацією «Донбас СОС» діє безкоштовна «гаряча лінія» 0-800-309-110 для внутрішньо переміщених осіб, цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської області та Автономної Республіки Крим і міста Севастополя. За цим телефоном можна отримати:

15:43 25.02.2021