Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Захиснику України

Відділ соціального захисту населення

(Короп, вулиця Горького, 9; кабінет №20, vczkorop-otg@ukr.net)

Ларченко Лариса Іванівна

начальник відділу

(04656)2-16-16

Глухенька  Оксана Валентинівна

головний спеціаліст - бухгалтер

(04656)2-16-16

Рішення сесії №39 «Про затвердження Програми підтримки ветеранів війни та праці, які проживають
на території Коропської селищної ради на 2021 рік»

Рішення сесії №384 «Про внесення змін до рішення 2 сесії 8 скликання Коропської селищної ради від 24 грудня 2020 року №39 «Про затвердження Програми підтримки ветеранів війни та праці, які проживають на території Коропської селищної ради на 2021 рік»»

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України, 24 серпня, Міністерство у справах ветеранів проведе у Києві Всеукраїнський фестиваль «Пульс Гідності»

Це – унікальний захід, який організований ветеранською спільнотою для ветеранів та громади, і цього року відбудеться вперше.

17:03 30.07.2021

Мінветеранів оголошує конкурс проектів, розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для реалізації яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році

Мінветеранів оголошує конкурс з визначення загальнодержавних програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2022 році.

08:22 05.04.2021

Безкоштовна «гаряча лінія» 0-800-309-110 ГО «Донбас СОС»

У рамках співпраці Мінветеранів з Громадською організацією «Донбас СОС» діє безкоштовна «гаряча лінія» 0-800-309-110 для внутрішньо переміщених осіб, цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської області та Автономної Республіки Крим і міста Севастополя. За цим телефоном можна отримати:

15:43 25.02.2021