Відділ соціального захисту населення Коропської селищної ради в тому числі

сектор по наданню соціальних послуг сім’ям з дітьми та молоді

Начальник відділу,

Ларченко Лариса Іванівна

(04656) 2-16-16

Короп, вулиця Кибальчича, 1

Завідувач сектору, , тел.2-75-62

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради

Директор,

, тел.2-16-66

Актуальна інформація

Новини територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

До відома внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до пунктів 8.1, 8.2 та 8.3 глави 8 Інструкції щодо порядку оформлення і ведення особових справ отримувачів усіх видів соціальної допомоги, затвердженої наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 19.09.2006 № 345 (зі змінами), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 06.10.2006 за № 1098/12972, у разі переїзду отримувача соціальної допомоги в іншу місцевість виплата допомоги за старим місцем проживання (реєстрації) припиняється.

15:10 23.02.2024

Урядом 26 січня 2024 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб» (далі – Постанова № 94 ) задля підтримки внутрішньо переміщених осіб, зокрема сімей, в яких є особи, які потребують продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

11:54 06.02.2024

Звіт про роботу відділу соціального захисту населення  Коропської селищної ради за 2023 рік

Відділ соціального захисту населення Коропської селищної ради забезпечує реалізацію державної політики на території громади у сфері соціального захисту та соціального обслуговування  населення. Станом на 01.01.2024 року у відділі працює 4 посадові особи та ФСР.

16:12 23.01.2024

Спеціальна доповідь Уповноваженого Верхової Ради України з прав людини щодо стану додержання соціальних та економічних прав повнолітніх осіб, які потребують опіки та піклування, в умовах дії правового режиму воєнного стану

За результатами моніторингу, на підставі статті 18 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» підготовлено Спеціальну доповідь Уповноваженого Верхової Ради України з прав людини щодо стану додержання соціальних та економічних прав повнолітніх осіб, які потребують опіки та піклування, в умовах дії правового режиму воєнного стану

12:08 12.01.2024

Інформація для внутрішньо переміщених осіб

Відділ соціального захисту населення Коропської селищної ради інформує про прийняту Урядом постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо врегулювання окремих питань стосовно внутрішньо переміщених осіб» від 21.11.2023 року №1226 (далі Постанова).

16:47 13.12.2023

До уваги осіб з особливими потребами!

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю інформує про можливість проведення процесу протезування нижніх та верхніх кінцівок максимально просто і доступно.

15:21 16.10.2023

До відома громадян

Деякі питання реалізації прав потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на отримання соціальних послуг: Постанова Кабінету Міністрів України

15:40 02.08.2023