Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Громадський бюджет-2021

Уже третій рік поспіль жителі громади, які проживають і зареєстровані на території ОТГ, і яким є 14 років, зможуть взяти участь у розподілі частини річного селищного бюджету – запропонувати програму, комплекс робіт, ідею для покращення зовнішнього вигляду громади та умов проживання у ній, соціально-економічного, культурного і просторового розвитку.

Ідея має бути втілена у проєкті. Детальну інформацію про те, як можна формувати проєктну заяву (із прикладами) можна знайти в інструкції.

Знайти бланк-заявку пропозиції (проєкту) можете за посиланням.

Збір проєктів триватиме до 30 квітня. Запрошуємо надавати їх в Коропі за адресою вул. Горького, 9, телефон (04656)2-17-98, чи надсилати на електронну адресу kpselrada@ukr.net

Нагадаємо, торік у Коропській ОТГ діяла програма громадського бюджету на 100 тисяч гривень. Фінансування отримали три проєкти: Бібліотека-студія «ДіМ», сільський зелений туризм: перспективи розвитку та заміна ламп освітлення – енергозбереження в школі. Завдяки вам можуть реалізуватися нові цікаві проєкти! Тож не втрачайте нагоди, подавайте свої ідеї.

За інформацією відділу економіки, інвестицій та іноваційного розвитку
Коропської селищної ради