Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Інформація щодо квартирного обліку

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470 щорічно з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Коропської селищної ради.

09:39 03.11.2020

Оголошення Коропської селищної ради про відбір виконавців земельних торгів земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності

1. Мета проведення робіт: проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

15:12 23.10.2020

Будьте обережними - не станьте жертвою шантажу в цифровому просторі

Люди онлайн можуть бути не тими, за кого себе видають! За даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей у період карантину діти стали проводити на 80% більше часу онлайн, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі. На жаль, в Україні такі випадки також почастішали.

09:04 07.10.2020

До уваги жителів Коропської ОТГ

Коропська селищна рада повідомляє  жителів громади про початок збору пропозицій щодо проєктів розвитку об’єднаної територіальної громади, які будуть включені до Плану соціально-економічного розвитку на 2021 рік.

08:40 05.10.2020

Шановні сільгосподарські товаровиробники

Повідомляємо, що у зв'язку з прийняттям постанови КМУ від 2 вересня 2020 р. № 780 внесено зміни до форм заявок, які подаються одержувачами для отримання фінансової підтримки відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою КМУ від 07.02.2018 № 106.

10:39 21.09.2020