Коропський район, Чернігівська область

Оголошення

Оголошення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Коропського регіонального історико-археологічного музею

Дата створення: 15:17 10.10.2018

Керуючись   частинами  3  і 6 статті 21  З    Закону  України  «Про  культуру»  та відповідно до наказу Міністерства від 22.06.2015 року № 432 «Про визначення кандидатур на посади керівників історико-культурних заповідників»  здійснюється підбір фахівців у сфері охорони культурної спадщини, культурних цінностей та музейної справи відповідного професійного спрямування й досвідом роботи  у сфері охорони культурної спадщини, культурних цінностей та музейної справи для визначення кандидатур на посаду директора Коропського регіонального історико-археологічного музею.

Дата створення: 10:37 10.10.2018

Проект рішення Коропської селищної ради «Про порядок продажу земельних ділянок комунальної власності та права на їх оренду на земельних аукціонах на території Коропської селищної ради» розроблено  постійною комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, підприємництва, містобудування, будівництва, сфери послуг, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Шановні  суб’єкти  підприємництва!

Дата створення: 10:37 24.09.2018

5 вересня Уряд ухвалив розпорядження  № 649-р «Про заходи,  спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», яким передбачено проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Конкурс із відбору проектів у рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності»

Дата створення: 16:58 31.08.2018

Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації повідомляє, що Міністерство закордонних справ України листом від 17.08.2018 № 203/14-840-1437 відповідно до листа Представництва України при Європейському Союзі проінформувало, що 10 серпня 2018 року Європейська комісія оголосила конкурс з відбору проектів у рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності», яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти направлені на сприяння солідарності в   європейському суспільстві.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставки із сплати туристичного збору на 2019 рік»

Дата створення: 14:38 30.05.2018

Проект рішення Коропської селищної ради «Про встановлення ставки  із сплати туристичного збору на 2019 рік» розроблено  постійною комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставки із сплати транспортного податку на 2019 рік»

Дата створення: 14:36 30.05.2018

Проект рішення Коропської селищної ради «Про встановлення ставки  із сплати транспортного податку на 2019 рік» розроблено  постійною комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік»

Дата створення: 14:35 30.05.2018

Проект рішення Коропської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік» розроблено  постійною комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення місцевих податків і зборів»

Дата створення: 14:34 30.05.2018

Проект рішення Коропської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів» розроблено  постійною комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок із сплати єдиного податку на 2019 рік»

Дата створення: 14:32 30.05.2018

Проект рішення Коропської селищної ради «Про встановлення ставок  із сплати єдиного податку на 2019 рік» розроблено  постійною комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік»

Дата створення: 14:30 30.05.2018

Проект рішення Коропської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік» розроблено  постійною комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.