Оголошення

До відома сільгоспвиробників

На виконання рішення колегії обласної державної адміністрації «Про фінансову підтримку розвитку агропромислового комплексу області» №5.1 від 19.06.2019 року (далі – Рішення) та з метою активізації участі сільгоспвиробників області у державних програмах підтримки нагадуємо, що в 2019 році діють такі напрями підтримки:

16:46 09.08.2019

Батурин запрошує!

Батурин – це серце Гетьманщини! Батурин дає розуміння України, її величі та її трагедій, стверджує її здатність до  відродження! Для того, щоб це розумів кожен українець  23 серпня 2019 року  об 19-00, в День Прапора України, на території палацово-паркового ансамблю гетьмана Кирила Розумовського  в м. Батурин відбудеться грандіозний концерт!  Так ми всі разом відзначимо дві важливі дати нашої історії –  350-ї річницю заснування гетьманської резиденції у Батурині та 10-у річницю з дня відкриття палацу гетьмана України Кирила Розумовського після масштабної реставрації.

16:32 09.08.2019

Оголошення

Графік проведення засідань робочої групи з питань формування проекту бюджету селищної ради на 2020 рік:

09:37 01.08.2019

До уваги об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)

Міжнародна Фінансова Корпорація (IFC) надає консультативні послуги через мережу регіональних консультантів, що працюватимуть у областях України. Головним завданням регіонального консультанта є повний супровід місцевих ОСББ протягом процесу подання заявки на гранти та допомога ОСББ у створенні фінансових рішень із залученням Фонду енергоефективності та банків-партнерів для здійснення енергомодернізації у будинках. Інформацію про Програму Фонду та консультації щодо місцевих програм можна отримати від регіональних консультантів IFC, контактні дані яких розміщені за посиланням: https://eefund.org.ua/how-to-apply#how_to_apply_header_block.

11:09 26.07.2019

Кращий товар Чернігівщини – 2019

На виконання обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради, буде проведений щорічний обласний конкурс « Кращий товар Чернігівщини – 2019»

09:10 16.07.2019

Для охочих взяти учать у Бізнес-фестивалі до  Дня підприємця

Із нагоди професійного свята Дня підприємця з 15 серпня до 15 вересня проводитиметься Місячник підтримки підприємництва, в рамках якого планується  ряд заходів, зокрема 1 вересня − Бізнес-фестиваль, під час якого підприємці зможуть презентувати свою справу, взяти участь у виставці-ярмарку і культурній програмі.    Якщо ви хочете взяти участь у заходах, звертайтеся до відділу економіки, муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту (вулиця Горького, 9, 2-й поверх, кабінет 23), 2-17-98, kpotg-ekonomika@ukr.net

08:22 16.07.2019

Затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель

Рішеннями тридцять восьмої сесії сьомого скликання      12 липня 2019 року була затверджена технічна документація з нормативної грошової оцінки земель сіл Атюша, Кучі, Лубенець, Рубаників, Пуста Гребля, Вільне, Тарасівка, Зайцеве, Рождественське, Груди, Єгорівка, Накот, Синявка, Галичівка, Лебедин, Нориця, Рижки, Билка.

14:21 15.07.2019

Компанія Ladyspace та SMMdriver запрошує абітурієнтів та студентів Коропщини взяти участь у соціальній програмі EducationUA 2019

За умовами програми буде проведено конкурс та обрано двох переможців, які отримають гранти в розмірі 10 000 грн на кожного. Призові кошти будуть направлені на оплату за навчання в їх українських ВУЗах. Для участі у конкурсі студентам потрібно підготувати невелику аналітичну роботу на одну із запропонованих нами тем. Участь у конкурсі абсолютно безкоштовна. Конкурс триватиме з 22 квітня по 31 липня 2019 року.

09:07 16.06.2019