Коропський район, Чернігівська область

Шановні  суб’єкти  підприємництва!

Дата створення: 10:37 24.09.2018

5 вересня Уряд ухвалив розпорядження  № 649-р «Про заходи,  спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», яким передбачено проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Конкурс із відбору проектів у рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності»

Дата створення: 16:58 31.08.2018

Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації повідомляє, що Міністерство закордонних справ України листом від 17.08.2018 № 203/14-840-1437 відповідно до листа Представництва України при Європейському Союзі проінформувало, що 10 серпня 2018 року Європейська комісія оголосила конкурс з відбору проектів у рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності», яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти направлені на сприяння солідарності в   європейському суспільстві.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставки із сплати туристичного збору на 2019 рік»

Дата створення: 14:38 30.05.2018

Проект рішення Коропської селищної ради «Про встановлення ставки  із сплати туристичного збору на 2019 рік» розроблено  постійною комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставки із сплати транспортного податку на 2019 рік»

Дата створення: 14:36 30.05.2018

Проект рішення Коропської селищної ради «Про встановлення ставки  із сплати транспортного податку на 2019 рік» розроблено  постійною комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік»

Дата створення: 14:35 30.05.2018

Проект рішення Коропської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік» розроблено  постійною комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення місцевих податків і зборів»

Дата створення: 14:34 30.05.2018

Проект рішення Коропської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів» розроблено  постійною комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок із сплати єдиного податку на 2019 рік»

Дата створення: 14:32 30.05.2018

Проект рішення Коропської селищної ради «Про встановлення ставок  із сплати єдиного податку на 2019 рік» розроблено  постійною комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік»

Дата створення: 14:30 30.05.2018

Проект рішення Коропської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік» розроблено  постійною комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Умови проведення конкурсу по визначенню виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Коропської селищної ради (ОТГ)

Дата створення: 09:46 22.05.2018

Коропська селищна рада  оголошує конкурс з визначення виконавця послуг зі збирання,  вивезення та захоронення  побутових відходів на території Коропської селищної ради.

Дата створення: 08:37 20.12.2017

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості на офіційному сайті селищної ради з 15.12.2017 р. було розміщено проект плану роботи селищної ради на 2018 рік.