Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Повідомлення про обробку сільськогосподарських культур

ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» повідомляє, що з 17.05.2021 р. та впродовж декількох днів у с. Оболоння та смт Понорниця проводитиметься обробка сільськогосподарських культур засобами захисту рослин, а саме гербіцидом.

12:09 17.05.2021

Повідомлення про обробку сільськогосподарських культур

ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» повідомляє,  що з 15.05.2021 р. та впродовж декількох днів у с. Оболоння, Райгородок та Черешеньки проводитиметься обробка сільськогосподарських культур засобами захисту рослин, а саме гербіцидом.

18:38 15.05.2021

Інформація для аграріїв

АТ «Аграрний фонд» приймає заявки від сільськогосподарських підприємств, які займаються вирощуванням зерна гречки та готові співпрацювати з фондом на умовах передоплати.

11:35 13.05.2021

До уваги керівників агроформувань

Повідомляємо Вас про те, що 11.05.2021 об 11.00 год. за допомогою програми ZOOM буде проведено онлайн семінар з питань економічної привабливості вирощування квасолі.

09:12 11.05.2021