Червоний Хрест запрошує отримати гуманітарну допомогу

Через карантинні обмеження тимчасово призупинилася видача гуманітарної допомоги у приміщенні. Тому у п’ятницю, 3 липня, о 10-00, речі (одяг, взуття)  можна буде отримати просто неба біля підрозділу Червоного Хреста за адресою вулиця Поштова, 9. Запрошуються всі охочі.

12:07 01.07.2020

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж запрошує

Звертаємо увагу на те, що заклад має можливості для прийому студентів з інвалідністю І-ІІІ груп та дітей з інвалідністю до 18 років, дає змогу навчатися людям із числа маломобільної групи населення.

10:58 25.06.2020

Оголошення Коропської селищної ради про відбір виконавців земельних торгів земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності

1. Мета проведення робіт: проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

14:44 17.06.2020

Увага! Посилено відповідальність за забруднення повітря і спалювання сухої трави та листя

У зв’язку із спекотною погодою та значним підвищенням рівня пожежної небезпеки, Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА закликає всіх жителів і гостей області дотримуватися правил пожежної безпеки, не розпалювати багаття в екосистемах, не палити суху рослинність, листя, гілля, сміття, не робити шкоди своєму здоров’ю та навколишньому природному середовищу.

14:51 16.06.2020

Запрошення на навчання

Чернігівський професійний будівельний ліцей запрошує на навчання по різним спеціальностям будівельного профілю випусників 9-11 класів. Ознайомитися  з умовами можна за посиланням або ж на офіційному web-сайті ліцею http://chpbl.in.ua/

14:16 10.06.2020

«Чернігівгаз» отримав майже півмільйона неідентифікованих платежів

442 тисячі гривень  за розподіл газу станом на 1 червня  АТ «Чернігівгаз» не змогло  зарахувати на особові рахунки споживачів. Така ситуація виникає, якщо при сплаті через банк або платіжний сервіс не вказані номер особового рахунку чи адреса.

08:23 10.06.2020

До уваги громадян

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради повідомляє про скасування заходу, що запланований з 8  до 19 червня, стосовно запрошення громадян похилого віку, людей із інвалідністю, багатодітних сімей  отримати безкоштовний одяг, що був у вжитку.

09:08 04.06.2020

Розвиток тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції

До вашої уваги алгоритм державної підтримки, спрямованої, спрямованої на розвиток тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції в 2020 році, що надається суб’єктам господарювання різної форми власності та фізичним особам згідно постанови КМУ від 07 лютого 2018 року №107 (зі змінами), яка затверджена постановою КМУ від 20 травня 2020 року №395.

14:04 03.06.2020

Програма «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладання молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними»

У 2020 році  в Україні продовжує діяти програма «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладання молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними». Це безповоротна фінансова допомога. Отримати її просто і цілком реально.

10:41 01.06.2020