Оголошення

про результати  конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної  оцінки комунального майна Коропської селищної ради, що відбувся 08 лютого   2019 року, згідно оголошення розміщеного на офіційному веб-сайті Коропської селищної ради від 18.01.2019 року.

12:42 15.02.2019

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань, оприлюднюється проект регуляторного акту – проект рішення селищної ради «Про внесення змін та доповнень до Порядку видачі довідок виконавчими органами Коропської селищної ради» та аналіз регуляторного впливу даного проекту регуляторного акту.

16:59 13.02.2019

Публічне представлення інформації про виконання бюджету

На виконання пункту 5 статті 28 Бюджетного кодексу України, у приміщенні  Коропської селищної ради (кабінет фінансового відділу селищної ради №12), за адресою: смт Короп, вул. Горького, 9,  15 березня 2019 року о 14 годині відбудеться публічне представлення інформації про виконання Коропського селищного бюджету за 2018 рік.

10:43 13.02.2019

Грант на 38 000 гривень для студентів Чернігівської області для сплати навчання в 2019-2020 роках

До уваги студентів Коропської громади, які навчаються у вищих навчальних закладах України, очної та заочної, контрактної та бюджетної форми навчання. Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.   Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах, для студентів очної та заочної форми начання, для контрактників та бюджетників*.

10:01 12.02.2019

Компанія SEOquick запрошує абітурієнтів та студентів Коропщини взяти участь у соціальній програмі Scholarship

Головний приз − грант (стипендія) у розмірі 35 тисяч 300 гривень на сплату року навчання в українському виші. Сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи − дослідження на тему інтернет-реклами.

14:53 05.02.2019

ОГОЛОШЕННЯ

про результати  конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної  оцінки комунального майна Коропської селищної ради, що відбувся 05 січня  2019 року, згідно оголошення розміщеного на офіційному веб-сайті Коропської селищної ради від 17.12.2018 року.

14:55 08.01.2019

До уваги роботодавців!

Статтею  19 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» для  підприємств, установ, організацій, фізичних осіб –підприємців, які використовують найману працю (далі-роботодавці), установлюється норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю у розмірі 4% середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб, - у кількості одного робочого місця.

16:07 28.12.2018

До уваги роботодавців!

Відповідно до Порядку реєстрації підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, затвердженого постановою КМУ від 31.01.2007 року № 70  (зі змінами), реєстрація роботодавців здійснюється Чернігівським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів до 1 лютого 2019 року,  якщо за підсумками звітного року кількість працюючих, для яких це місце роботи є основним, становить  8 і більше осіб.

16:02 28.12.2018

Стань учасником міжнародної програми «Fit for Partnership with Germany»

Започатковуєтьсч новий формат Програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для менеджерів «Fit for Partnership with Germany»  економічна кооперація з фокусом на Індустрію 4.0. Координаторами та виконавцями Програми в Україні є Німецьке товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) та Мінекономрозвитку. До участі запрошуються управлінці середньої та вищої ланки підприємств, підприємці, які займаються дослідженнями та розробками новітніх технологій, інноваційних стартапів, ІТ для Індустрії 4.0.

08:11 20.12.2018