Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Якщо немає світла
«гаряча» лінія АТ «Чернігівобленерго»

Мобільний сервісний центр МВС зупинив  надання послуг у Коропі

Раніше була налагоджена співпраця Регіонального сервісного центру із ЦНАПом Коропської селищної ради. Мобільний сервісний центр періодично приїздив та надавав ряд послуг, серед яких реєстрація/перереєстрація транспортного засобу; заміна посвідчення водія тощо. Зараз надання таких послуг у Коропі зупинене на невизначений період. У разі змін  повідомлятимемо на інформаційних ресурсах селищної ради.

19:59 19.06.2024

Шановні жителі Коропської громади!

Міжнародна організація ZOA та Асоціація демократичного розвитку розпочинає проєкт з сільськогосподарської підтримки вразливих домогосподарств.

15:13 18.06.2024

Опитування мешканців Коропської громади щодо Програми комплексного відновлення

Шановні мешканці громади! Саме ви вирішуєте, як має жити ваша громада у найближчі роки. Але для цього потрібно поділитися своїми думками з експертами громадської організації «Агенція міських ініціатив», які наразі працюють над Програмою комплексного відновлення вашої громади.

11:33 12.06.2024

Військова підготовка для громадян України в Національному університеті «Чернігівська політехніка»

У 2023 році в Національному університеті «Чернігівська політехніка» створено кафедру військової підготовки (Постанова, Кабінету Міністрів України від 30 червня 2023 року № 657), де всі бажаючи можуть здобути необхідні знання та навички для захисту нашої країни.

09:54 11.06.2024