Якщо немає світла
«гаряча» лінія АТ «Чернігівобленерго»

Конкурс бізнес-проєктів від програми CLEAR, Global Communities

Цей грантовий конкурс бізнес-проєктів оголошується в межах компоненту «Економічне відновлення та ринкові системи» (EMRS) Програми дій та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації (далі — програма CLEAR), що впроваджується міжнародною організацією Global Communities.

08:20 23.07.2024

Шановні мешканці!

Наша громада розпочала роботу над підготовкою свого найважливішого планового документу - Стратегії розвитку до 2027 роки (з перспективою до 2034 року). Це завдання стоїть перед нами в умовах безпрецедентної надзвичайної ситуації, пов'язаної з повномасштабною російською агресією, наслідки якої впливають на життя кожного з нас. Нинішній час є випробуванням на відповідальність суспільства, а також на готовність багатьох суб'єктів, у тому числі органів місцевого самоврядування (в межах їхніх повноважень), підтримати мешканців. Ми усвідомлюємо пріоритети поточної ситуації. Однак, припускаючи швидкоплинність драматичних обставин, ми відчуваємо себе тим більше зобов'язаними належним чином підготувати довгострокові плани дій.

08:50 19.07.2024

Інформація про намір зміни тарифів на послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води «АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (надалі - АТ «ОТКЕ») на виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтуванням такої необхідності, який затверджено наказом Мінрегіону 05 червня 2018 № 130 (надалі - Порядок), інформує споживачів про намір зміни тарифів на послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води (за наявності), які надає АТ «ОТКЕ».

12:11 18.07.2024

Графік виїздів «Мобільної сервісної служби»:

08:51 18.07.2024

Державна організація «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області» повідомляє про проведення семінару для представників бізнесу 23 липня 2024 року  у селищі Короп, початок – об 12.00 для обговорення тем:

Державна організація «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області» повідомляє про проведення семінару для представників бізнесу 23 липня 2024 року  у селищі Короп, початок – об 12.00 для обговорення тем:

13:42 17.07.2024