Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Оголошення

про результати  конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що відбувся 02 березня 2021 року, згідно оголошення розміщеного на офіційному вебсайті Коропської селищної ради від 10.02. 2021 року.

14:42 02.03.2021

Візьміть участь у конкурсі - намалюйте про цінність води

Деснянське басейнове управління водних ресурсів запрошує учнів навчальних закладів області з нагоди святкування Всесвітнього дня води-2021 взяти участь у творчому конкурсі малюнків «Цінність води» на теми:

08:46 02.03.2021

Оголошення

На виконання пункту 5 статті 28 Бюджетного кодексу України, у приміщенні  Коропської селищної ради (кабінет фінансового відділу селищної ради №12), за адресою: смт Короп, вул. Горького, 9;  19 березня 2021 року о 14 годині  відбудеться публічне представлення інформації  про виконання Коропського селищного бюджету за 2020 рік.

15:54 26.02.2021

Оголошення для жителів вулиці Горького в Коропі

Якщо ви бажаєте підключитися до централізованого водопостачання, звертайтеся, будь ласка, до комунального підприємства «Вода»:   Короп, вулиця Вознесенська 2-а, телефон 2-15-57, мобільний телефон директора КП «Вода» 0978355327 (Іван Бориско)

15:41 26.02.2021

Оголошення

На виконання пункту 5 статті 28 Бюджетного кодексу України, у приміщенні  Коропської селищної ради (кабінет фінансово-господарського відділу Коропської селищної ради №21), за адресою: смт Короп, вул. Горького, 9, 5 березня 2021 року о 14 годині відбудеться публічне представлення інформації  про виконання Бюджету Коропської селищної ради за 2020 рік.

12:51 25.02.2021

На виконання пункту 5 статті 28 Бюджетного кодексу України, у приміщенні  Коропської селищної ради (кабінет № 20 відділу соціального захисту населення Коропської селищної ради), за адресою: смт. Короп, вул. Горького, 9,  12 березня 2021 року  о 12 годині  відбудеться публічне представлення інформації  про бюджет за бюджетними програмами та  про виконання результативних показників за 2020 рік головним розпорядником коштів місцевого бюджету Відділом соціального захисту населення Коропської селищної ради.

12:40 25.02.2021

Презентація Академії Жіночого Лідерства в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)»для активних жінок з Коропської громади

Українській жіночий фонд в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин оголошує набір учасниць в «Академію Жіночого Лідерства». Ми шукаємо активних жінок, які готові працювати задля розвитку та процвітання власної громади, жінок, які прагнуть позитивних змін, але яким не вистачає впевненості та команди для їхнього втілення, жінок, які мають ідею, але поки не знають що з нею робити!

08:41 25.02.2021