Оголошення

20 грудня закінчується термін подання робіт на всеукраїнський конкурс з теми реформування органів місцевого самоврядування

20 грудня витікає термін подання заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

14:42 27.11.2018

Оголошення

Про результати  конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної  оцінки нежитлового приміщення, що відбувся 16 листопада  2018 року, згідно оголошення розміщеного на офіційному веб-сайті Коропської селищної ради від 22 жовтня 2018 року.

13:00 16.11.2018

Оголошення

Про результати  конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної  оцінки нежитлової будівлі, що відбувся 16 листопада  2018 року, згідно оголошення розміщеного на офіційному веб-сайті Коропської селищної ради від 22 жовтня 2018 року.

12:55 16.11.2018

Оголошення

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84р. № 470 щорічно з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Коропської селищної ради.

10:41 14.11.2018

Оголошення

19 листопада о 10-00 в приміщенні Коропської селищної ради в залі засідань відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади директора Коропського регіонального історико-археологічного музею.

10:09 13.11.2018

Оголошення

І Н Ф О Р М А Ц І Я  про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної  діяльності для проведення незалежної оцінки майна

15:31 22.10.2018

Оголошення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Коропського регіонального історико-археологічного музею

Керуючись   частинами  3  і 6 статті 21  З    Закону  України  «Про  культуру»  та відповідно до наказу Міністерства від 22.06.2015 року № 432 «Про визначення кандидатур на посади керівників історико-культурних заповідників»  здійснюється підбір фахівців у сфері охорони культурної спадщини, культурних цінностей та музейної справи відповідного професійного спрямування й досвідом роботи  у сфері охорони культурної спадщини, культурних цінностей та музейної справи для визначення кандидатур на посаду директора Коропського регіонального історико-археологічного музею.

15:17 10.10.2018

Проект рішення Коропської селищної ради «Про порядок продажу земельних ділянок комунальної власності та права на їх оренду на земельних аукціонах на території Коропської селищної ради» розроблено  постійною комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, підприємництва, містобудування, будівництва, сфери послуг, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

10:37 10.10.2018

Шановні  суб’єкти  підприємництва!

5 вересня Уряд ухвалив розпорядження  № 649-р «Про заходи,  спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», яким передбачено проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

10:37 24.09.2018