Інформація, що має суспільний інтерес

Безпека газових мереж у дво- та багатоквартирних будинках: питання, що вже врегульоване законодавством!

Згідно з наказом Міністерства енергетики України №292 від 29.09.2023р. про "Порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирному будинку" та Постановою НКРЕКП від 05.12.23 р. № 2291 «Про затвердження Типового договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку та внесення змін до Кодексу газорозподільних систем» затверджений порядок та процедура проведення технічного обслуговування (ТО) газових мереж у дво- та багатоквартирних будинках.

15:18 16.02.2024

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

15:32 04.01.2024

Нові реквізити для оплати послуг розподілу газу

З 1 грудня послуги з розподілу природного газу на території Чернігівської області забезпечує новий Оператор – Чернігівська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» (згідно постанови НКРЕКП № 2224 від 29 листопада 2023 року). Що змінилось, а що ж залишиться без змін для споживачів Чернігівщини?

09:03 12.12.2023

Щодо проєктів «Empower» та «Promova» в межах національної програми Future Perfect

Міністерство цифрової трансформації та Міністерство освіти і науки інформує про можливості національної програми з популяризації англійської як мови міжнародного спілкування в Україні Future Perfect (далі – програма), яка створена з ініціативи Президента України. Мовна програма Future Perfect втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки USAID / UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» та Фонду Східна Європа.

13:24 05.12.2023

Благодійний фонд «Місто Добра» допомагає жінкам та дітям, які постраждали від насилля та війни, а також дітям, позбавленим батьківського піклування

Шелтер знаходиться у місті Чернівці. Сьогодні там проживає близько 300 людей. Із 20 листопада на території Міста Добра відкрився реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування. Першочергово реабілітацію та догляд зможуть отримати діти, яких виховує лише один з батьків (опікунів/піклувальників).

10:36 01.12.2023

Що таке ботулізм

Ботулізм – це смертельно небезпечне харчове отруєння, яке виникає після вживання продуктів, що містять ботулінічний токсин.

08:11 28.11.2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

Тижні безпеки дорожнього руху в Україні, що проходять двічі на рік, є однією із найбільших інформаційно-просвітницьких платформ для привернення уваги суспільства до проблем дорожньо-транспортного травматизму в країні. Тижні мають на меті консолідацію зусиль державних органів, відомств, структур, зацікавленої громадськості та ЗМІ  для напрацювання спільних рішень та вирішення цієї проблеми.

08:32 21.11.2023