Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Інформація, що має громадсько-суспільний інтерес

Електронний кабінет особи з інвалідністю

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю (далі – відділення Фонду) інформує роботодавців, у яких працюють наймані працівники, особи з інвалідністю, про права таких осіб на забезпечення технічними засобами реабілітації та можливістю подачі документів через електронний кабінет особи.

10:10 25.01.2022

Про законодавчі вимоги щодо підтвердження фахового рівня управителями багатоквартирних будинків

Асоціація управителів житла (далі - Асоціація) з 2015 року активно працює над формуванням і розвитком конкурентного та професійного ринку управління багатоквартирними будинками в Україні.

12:14 19.01.2022

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: за місяць заборгованість побутових споживачів зросла на 91 мільйон гривень

За підсумками жовтня прострочена заборгованість побутових клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», зросла на 32,8%. Наразі споживачі природного газу заборгували 370,6 мільйонів гривень. За підсумками вересня сума протермінованих фінансових зобов’язань складала 279 мільйонів гривень.

10:33 25.11.2021

10:33 25.11.2021

Як використовувати газове опалення ефективно та економно?

Система опалення має підтримувати комфортну температуру в будинку. Якщо опалювані приміщення втрачають температуру - котел працює активніше, споживаючи більше палива. І чим більші тепловтрати, тим більше доведеться платити за газ.

18:01 15.11.2021

«Рука допомоги» - це можливість заявити про себе на весь світ: як швачка стала блогеркою

– Для мене «Рука допомоги» – це, насамперед, здійснення мрії, – розповідає 29-річна харків’янка Олена Медкова. – По-друге, досвід ведення бізнесу. По-третє, свобода у реалізації своїх креативних ідей.

16:49 04.11.2021

Допомога від держави перетворила хобі на власну справу

42-річний Сергій Юрченко, багатодітний батько із селища міського типу Шевченкове Куп’янського району Харківської області, довгий час займався професійною фото- і відеозйомкою. А бджільництво було його хобі. Але три роки тому в житті чоловіка все змінилося. Основне заняття перестало приносити Сергієві дохід, бо люди все менше замовляли його послуги, а домашня пасіка не могла прогодувати родину, бо була невеликою. Сергій Юрченко змушений був звернутися до районної філії Харківського міського центру зайнятості, щоб отримати статус безробітного.

16:47 04.11.2021