ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Екскурсія до школи

Планувалося звичайне чергове заняття студентів Університету третього віку територіального центру Коропської селищної ради на тему «екскурсія до шкільного музею». Але не так сталося як гадалося…

16:24 18.11.2017

Зустріч двох поколінь

«Осінь у природі і осінь у душі…»,- саме так розпочали свій виступ учні Коропської ЗОШ ім. Т.Г.Шевченка, який приготували для студентів Університету третього віку.

16:09 06.10.2017

«Серце забуте обігрійте добром»

Цей  день не називають святом, з ним не вітають, але забути про нього було б невиправною помилкою. Отож, 1 жовтня увесь світ відзначає День людей похилого віку та День ветерана.

15:42 29.09.2017

«День учителя» в територіальному центрі

26 вересня поточного року, напередодні Міжнародного Дня учителя, в територіальному центрі Коропської селищної ради було проведено святковий захід для вчителів, які вийшли на заслужений відпочинок в зв’язку з настанням пенсійного віку.

15:52 27.09.2017

День знань в Університеті третього віку

7 вересня 2017 року територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради відзначив День знань для Університету третього віку.

12:43 08.09.2017

Лекція по боротьбі з туберкульозом була проведена для студентів «Університету ІІІ віку»

У зв’язку з відзначенням Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом 16 березня 2017 року в Коропському  територіальному центрі, у відділенні денного перебування, відбулася лекція «Туберкульоз: запитання та відповіді».

12:19 22.03.2017