Міжрегіональне управління Міністерства юстиції

Як придбати майно банкрута?

Після введення в дію Кодексу України з процедур банкрутства та Постанови Кабінетів Міністрів України № 865 від 2 жовтня 2019 року майно банкрутів стало можливим придбати ще простіше. На сьогодні продаж такого майна відбувається в електронній торговій системі, адміністратором якої є державне підприємство «ProZorro.Продажі».

16:44 22.05.2020

2 мільйони гривень повернуто до бюджету завдяки державним виконавцям Чернігівщини

Стягнення коштів на користь держави – один із обов’язків, покладених на органи виконавчої служби. Повернені фахівцями юстиції борги за несплату штрафів, податків чи судового збору, сприяють наповненню бюджету.

10:18 19.05.2020

До Дня сім’ї: 1298 родин створено на Полтавщині, Сумщині та Чернігівщині

Думки про родину кожному зігрівають душу, дарують щиру радість та змушують долати життєві перепони. Бажання мати власне сімейне вогнище притаманне багатьом людям, заради його втілення вони ладні на будь-які звершення.

13:26 15.05.2020

Що чекає на неплатників аліментів у борговій ямі?

Злісні неплатники аліментів – це та категорія громадян, яка здатна на систематичне й довготривале порушення закону. Не виконуючі рішення суду щодо грошового забезпечення свої дитини, горе-батьки починають «падати» у боргову яму та боротися із законодавчими санкціями.

13:30 14.05.2020

14 мільйонів гривень аліментів було перераховано у квітні дітям Чернігівщини

Вчасно несплачені аліменти – це не лише сума батьківського боргу, а й загроза для всебічного та гармонійного розвитку дитини. Фахівці юстиції, виконуючи покладені державою обв’язки, захищають та відновлюють порушені економічні права підростаючого покоління.

09:17 12.05.2020

Чи зупиняється перебіг строків прийняття спадщини під час карантину?

Під час оголошеного в країні карантину державні та приватні нотаріуси, згідно з рекомендаціями Мін’юсту, здійснюють прийом громадян за попереднім записом у телефонному режимі та виключно для вчинення невідкладних нотаріальних дій, зокрема прийняття спадщини.

14:12 30.04.2020

Проставлення апостилю в умовах карантину

Використання деяких документів на території іншої країни потребує здійснення певної процедури посвідчення, а саме проставлення апостилю – спеціального штампа, з яким офіційні папери отримують визнання іноземними державами – учасницями Гаазької конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів. На сьогоднішній день учасницями даної Конвенції є понад 100 держав по всьому світу.

15:33 28.04.2020

Штрафи за підпал трави збільшено у 18 разів

Верховна Рада ухвалила на позачерговому пленарному засіданні Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу».

16:40 22.04.2020