Міжрегіональне управління Міністерства юстиції

Називали Маріями та Іванами, Янушами та Олексіями: популярні та рідкісні імена на Сумщині, Полтавщині та Чернігівщині

Як назвати новонароджену дитину – найголовніше питання, що постає перед новоспеченими батьками. Деякі мають відповідь заздалегідь, обираючи традиційні українські імена, а хтось, піддаючись враженням, обирає для своєї малечі імена героїв улюбленої книги, серіалу чи видатних персон.

12:11 16.01.2020

Перші дні нового десятиріччя відзначились вагомим поповненням у родинах

Новий рік – це свято, яке завжди дарує надію на краще та стимулює до нових звершень. Перші дні прийдешнього 2020 року зробили багатьом українським родинам найбажаніші «подарунки» – народження малечі. Відтепер новоспечені матусі й татусі свою святкову радість не будуть обмежувати календарними датами, оскільки вона триватиме усе життя.

11:14 03.01.2020