КУЛЬТУРА

Сьогодні в Арт просторі Публічної бібліотеки відбулась презентація виставки картин художниці Діани Масинзової

Пані Діана – наша землячка, родом із Нехаївки. Мама чотирьох дітей. Випускниця трьох вишів.  До повномасштабного вторгнення вона проживала в Києві, викладала у своїй художній школі.

17:50 10.07.2024

Відбувся благодійний звітний концерт Коропської мистецької школи

На святковій сцені виступили і учні, і викладачі, демонструючи досягнення мистецького закладу за навчальний рік.  Майже двогодинна програма була різноманітною:  хор, сольні та ансамблеві виступи, інструментальна музика, вокальні номери.  Артисти змогли сповна поділитися творчими досягненнями, а присутні –  насолодитися чудовою музикою й співом.

14:00 30.05.2024

З любов’ю до традицій рідного краю: в Атюші відбулись літературні посиденьки

Дзвінка весільна пісня, багатство кольорів на вишиванках, щире слово, теплі вітання й солодкий аромат півоній – саме так можна описати атмосферу, що панувала сьогодні в актовій залі Атюшівської школи імені Станіслава Ковтуна.

20:45 24.05.2024

«Барви ювілейного вінка»: у Коропі вийшло видання до двадцятиріччя творчого об’єднання «Первоцвіти Коропщини»

Презентація літературно-мистецького альманаху відбулась сьогодні в Арт-просторі Публічної бібліотеки. На книжковий «день народження» завітали творчі люди нашого краю та поціновувачі їхнього таланту.

16:13 07.02.2024

Привітали юних переможців мистецьких конкурсів

25 травня в малому залі селищної ради приймали молодих, неймовірно талановитих, працьовитих і старанних гостей – учнів нашої Мистецької школи, переможців обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів

21:00 28.05.2023

Відбулись концерти до дня матері

14 травня у Шабалинівському Будинку народних традицій і дозвілля відбувся благодійний концерт до Дня Матері. Творчий колектив порадував односельців чудовою програмою. Також на підтримку ЗСУ вдалося зібрати 13 421 гривню!

08:52 17.05.2023