КУЛЬТУРА

«Барви ювілейного вінка»: у Коропі вийшло видання до двадцятиріччя творчого об’єднання «Первоцвіти Коропщини»

Презентація літературно-мистецького альманаху відбулась сьогодні в Арт-просторі Публічної бібліотеки. На книжковий «день народження» завітали творчі люди нашого краю та поціновувачі їхнього таланту.

16:13 07.02.2024

Привітали юних переможців мистецьких конкурсів

25 травня в малому залі селищної ради приймали молодих, неймовірно талановитих, працьовитих і старанних гостей – учнів нашої Мистецької школи, переможців обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів

21:00 28.05.2023

Відбулись концерти до дня матері

14 травня у Шабалинівському Будинку народних традицій і дозвілля відбувся благодійний концерт до Дня Матері. Творчий колектив порадував односельців чудовою програмою. Також на підтримку ЗСУ вдалося зібрати 13 421 гривню!

08:52 17.05.2023

Заклади культури окультурюються

З початком весни у культпрацівників громади додалося не лише творчої, але й господарської роботи. Своїми зусиллями та за сприяння селищного голови Володимира Куніцина робимо поточні та косметичні ремонти, щоб у наших закладах культури було тепло, затишно й естетично привабливо.

12:27 01.05.2023

Працівників культури привітали з професійним святом

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва сьогодні винуватців свята привітали селищний голова Володимир Куніцин та начальник відділу культури і туризму Сергій Семенов.

12:31 09.11.2022

У Рождественському відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ

Творча команда Коропського будинку культури у складі Народного аматорського духового оркестру (керівник Валерій  Фока) і провідних солістів виступила з благодійним концертом у Рождественському.

15:58 11.09.2022

Мелодія заради Перемоги: у Карильському під час благодійного концерту зібрали понад 18 тисяч гривень для наших захисників

Сьогодні народний аматорський духовий оркестр Коропського будинку культури (керівника Валерій Фока) та провідні солісти БК подарували благодійний виступ у Карильському – на підтримку ЗСУ.

16:56 04.09.2022