ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Кіно як вид мистецтва

Оскільки в поточному навчальному році в Університеті третього віку  територіального центру Коропської селищної ради діє мистецький факультет, тут вирішили ознайомити студентів з усіма видами мистецтв. І одним з таких видів  є кіно.

16:36 29.11.2018

Творчість  студентів  Університету третього віку

Черговим заняттям університету Третього віку, що діє при територіальному центрі Коропської селищної ради, стало мистецтво паперопластики.  Це дуже цікавий і досить трудомісткий жанр ручної праці. Ця робота подібна до скульптури і  студенти з нею впоралися на відмінно.

16:04 15.11.2018

«Хай не згасне ваша віра  в щедрість людської доброти» - вшанування  пенсіонерів соціальної сфери

У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників та пенсіонерів – ветеранів соціальної сфери.    Працівники територіального центру Коропської селищної ради  підготували для них святковий вогник.

12:30 02.11.2018

Захід, присвячений гарбузу

Урок смаку та користі провели сьогодні в територіальному центрі Коропської селищної ради. Тут його працівники разом зі студентами Університету третього віку приготували гарбузову кашу, печений гарбуз та фреші аж із шістьох сортів цієї «сонячної ягоди».

16:14 18.10.2018

Три з половиною тонни картоплі та овочів – щедра допомога від благодійників

Завдяки своєму постійному спонсору, Свято-Успенській церкві нашого селища, відділення стаціонарного догляду територіального центру Коропської селищної ради забезпечені картоплею та овочами на осінньо-зимовий період. Священики та служителі храму власними зусиллями зібрали для самотніх громадян похилого віку, що проживають у стаціонарних відділеннях, понад 3 тонни картоплі та близько 500 кілограм овочів.

14:29 16.10.2018

Майстер-клас від матінки-природи

У територіальному центрі Коропської селищної ради на черговому занятті Університету третього віку студенти займалися актуальною в дану пору року справою: виготовляли вироби з природного матеріалу.

14:25 11.10.2018

Вогник до Дня учителя

Уже стало традицією проводити професійні святкові заходи в територіальному центрі Коропської селищної ради. Вчора, 4 жовтня, для ветеранів педагогічної ниви відбувся концерт.

14:02 05.10.2018

День людей похилого віку у територіальному центрі

1 жовтня світ відзначив Міжнародний день людей похилого віку. В Україні одночасно святкують ще і День ветерана. Із такої подвійної нагоди працівники територіального центру організували та  провели тематичний святковий вогник для 65 пенсіонерів.

13:50 02.10.2018

Мистецька осінь

Навчальний рік в Університеті третього віку  для студентів психолого-мистецького факультету розпочався зі знайомства із світом фарб. Адже що може бути більш мистецьким, більш творчим ніж живопис. На лекцію до територіального центру  завітав талановитий художник, вчитель Коропської ЗОШ і добрий та чуйний чоловік – Юрій Михальченко.

13:45 20.09.2018

«Перший дзвоник» в Університеті третього віку

Сьогодні, 6 вересня, у територіальному центрі Коропської селищної ради пройшов урочистий захід − «Перший дзвоник» для студентів Університету третього віку. На захід зібралося 29 абітурієнтів, які написали заяви до вступу в Університет на психолого-мистецький факультет 2018-2019 навчального року.

13:39 06.09.2018