Студенти Університету третього віку знову розпочали навчання

Дата: 05.09.2019 14:51

Фото без описуУ черговий раз продзвенів перший дзвоник для студентів Університету третього віку, що діє при територіальному центрі Коропської селищної ради. Веселі, активні, сповнені свіжості та енергії прийшли абітурієнти на вступне заняття після літнього відпочинку.

Цього року 37 громадян похилого віку виявили бажання написати вступні заяви до студентських лав на психолого-мистецький факультет. Відтепер щочетверга вони приходитимуть до територіального центру, слухатимуть лекції, братимуть участь у різноманітних конкурсах, вікторинах, майстер-класах, дегустаціях, зустрічах, презентаціях, які готуватимуть для них фахівці згідно зі складеним планом на 2019-2020 навчальний рік.

На вступному занятті, тепер вже студентам, вручили новенькі блокноти для записів, аби вони нотували все цікаве й корисне для себе, що змогли  почути й побачити під час зустрічей.

Спілкування проходило в формі семінару, де присутні висловлювали власні думки, ділилися враженнями від попередніх навчальних курсів, пропонували ті чи інші цікаві теми для вивчення. Звучали пропозиції і повторити вже пройдені в минулому матеріали. Адже такі комплексні лекції як приготування овочевих фрешів, мистецтво заварювання фіточаїв, кулінарні заняття, екскурсії, подорожі люблять всі студенти і з задоволенням повторювали б їх щороку.

Маємо надію, що навчальний процес триватиме в такому ж дружньому колі, з позитивним настроєм, як і перша зустріч. Бажаємо студентам отримувати задоволення від нових, цікавих, корисних знань. Пам'ятайте, вчитися ніколи не пізно!

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)