ОСВІТА

САЙТ ВІДДІЛУ ОСВІТИ КОРОПСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ШКІЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Наші випускники вирушили у доросле, самостійне життя

Днями завершились випускні вечори у всіх навчальних закладах нашої громади.  104 одинадцятикласники отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту.  Із них 17 відзначені золотими медалями за відмінне навчання.

10:31 01.07.2024

З друзями – цікавіше і яскравіше!

Традиційний захід згуртування – День дружби – провели сьогодні в Центрі дитячої та юнацької творчості. Цей захід приурочили закінченню навчального року та Дню захисту дітей, що відзначається 1 червня.

17:55 31.05.2024

У школах Коропської громади пролунав останній дзвінок

Для 1308 учнів та учениць він сповістив про закінчення чергового  навчального року. А для 104 одинадцятикласників  став символом прощання зі шкільними роками, символом  початку нового життєвого етапу, самостійного й дорослого.

14:41 31.05.2024

Завершився перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у старшій віковій категорії

Свою звитягу, мужність, спритність, винахідливість, ерудицію, фізичний гарт демонстрували чотири команди («рої»): рій «Хортиця» Коропської школи імені Тараса Шевченка, рій «Військова січ» Атюшівської школи імені Станіслава Ковтуна, рій «Деснянці» Оболонської школи, рій «Гайдамаки» Шабалинівської школи

15:05 03.05.2024

Про перше засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку освіти Коропської селищної територіальної громади

1 травня 2024 року відбулося перше засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку освіти Коропської селищної територіальної громади за участю Григорія Перерви, національного експерта проєкту DІCIDE, працівників відділу освіти та керівників закладів освіти громади.

16:55 01.05.2024

Ялинки – для майбутніх  поколінь

Одинадцятикласники Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка доєднались до загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь». Вчора майбутні випускники посадили біля своєї школи 10 ялинок.

12:03 05.04.2024