Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

ОСВІТА

Учнівські олімпіади об’єднаної громади стартували

8 листопада стартував II етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів учнів 6-11 класів. У цьому навчальному році олімпіади проходитимуть в закладах освіти Коропської ОТГ дистанційно. Минулої неділі переможці першого етапу змагалися з української мови і літератури. Звертаємо увагу, що 14 та 15 листопада відбудуться олімпіади з математики, німецької мови, історії,біології по дві в день відповідно.

10:39 10.11.2020

Вітаємо наших юних піаністів

Днями пройшов ІХ Обласний музичний фестиваль-конкурс молодих виконавців імені Андрія Розумовського – цьогоріч у режимі онлайн. Талановиті вихованці Коропської мистецької школи Вікторія  Кузик і Артем Мокебе взяли участь у цьому музичному святі й здобули призові місця.

09:32 30.10.2020

Вітання освітянам громади

Початок жовтня завжди асоціюється з професійним святом педагогічних працівників чи Днем учителям, як прийнято його називати. У цьому році через карантинні заборони, на жаль, довелося відмовитися від концертної програми, яка зазвичай проходила для великої освітянської родини в будинку культури. Напередодні професійного свята відбулась нарада за участі керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

17:10 01.10.2020

Освіта до опалювального періоду готова вже на 90%

Ще  ніби зовсім недавно розпочався новий навчальний рік, а вже завершується перший місяць навчання дітей у школі.  За лічені дні стартує опалювальний період. Про готовність закладів освіти громади до холодної пори і про те, що було зроблено для підготовки, начальник відділу освіти Коропської селищної ради Олег Курбанов прозвітував на засіданні виконавчого комітету, що пройшло минулого тижня.

14:56 28.09.2020

До Дня позашкілля

Наймолодші вихованці гуртка художньої кераміки Коропського ЦДтаЮТ познайомилися із глиною лічені дні тому, але вже досить впевнено працюють із цим матеріалом і навіть можуть поділитися деякими фаховими секретами. Віримо, що невдовзі працьовиті рученята під керівництвом майстрині Оксани Цупко творитимуть справжні шедеври.

13:34 25.09.2020

Малювали мрії про мир

Міжнародний день миру відзначається сьогодні, 21 вересня. З цієї нагоди учні  Коропської школи взяли участь у тематичних заходах.

15:31 21.09.2020

Не простий навчальний тиждень пройшов у Коропській школі, а Олімпійський

Під гаслом «У здоровому тілі – здоровий дух» пройшов минулий тиждень у Коропській школі. У навчальному закладі провели Олімпійський тиждень, багатий на різні заходи, що популяризують спорт і здоровий спосіб життя. Тижневик розпочався 8 вересня з того, що учнів та вчителів у фойє школи зустріла фотозона «Ми – чемпіони », де всі охочі могли сфотографуватися зі спортивними кубками на жовто-блакитному фоні.

14:26 15.09.2020