ОСВІТА

Асоціація міст України запрошуємо батьків учнів, керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти взяти участь в анкетуванні.

На виконання звернення Голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій С. Бабак листом від 24 лютого 2020 року № 04-24/11-269 до Асоціації міст України інформуємо про проведення анкетування керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти, а також батьків здобувачів загальної середньої освіти.

16:42 18.03.2020

Творчі й екологічно свідомі

Черговий привід пишатися нашою молоддю принесли підсумки щорічного Всеукраїнського новорічно-різдвяного конкурсу «Новорічна композиція», який провів Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Організатори відзначили його учасників – вихованців Коропського центру дитячої та юнацької творчості  Андрія Проценка, Єлизавету Мороз і Феодосій Мисенко.

17:11 13.03.2020

Як юні коропчани весну зустрічали

Традиційне веселе й смачне свято проводів зими і зустрічі весни пройшло вчора в Коропському центрі дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради.

11:04 29.02.2020

Змагались юні техніки

Коропський центр дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради сьогодні приймав учасників змагань із початкового технічного моделювання. За перемогу змагалися п’ять команди зі шкіл громади − «Капітошки» із Рождественського, «Первоцвіти» із Оболоння, «Україночки» із Нехаївки, «Умілі рученята» із Лукнова, «Юні конструктори» із Коропа.

14:32 26.02.2020

Наші авіамоделісти – найкращі в області

Команда Коропського центру дитячої та юнацької творчості вчора здобула омріяне перше місце в Обласних відкритих змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту «Мирне небо України» (вільнолітаючі моделі у приміщенні).

11:01 25.02.2020

Турнір з настільного тенісу пам’яті земляка - «афганця»

Вже стало доброю традицією проводити в Атюші турнір з настільного тенісу пам’яті Михайла Кравченка до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, що відзначається 15 лютого. Цього року односельці досить активно відгукнулися на запрошення оргкомітету. Зустрілись шанувальники тенісної ракетки кількох поколінь. Це ціла плеяда в історії непрофесійного спорту села і району: М. О.Кисіль, М.М. Донець, О.С.Паянок, П.Ф.Хруль, Г.С.Кириченко, М.С.Бережний, В.М.Пискун, В.Г.Олійник, А.М.Приходько, В.В.Баранець, А.В.Грибач, Р.Є.Передрій.

18:39 14.02.2020

Яскраво квітнуть юні творчі перемоги

Приємну новину повідомили днями з Коропського центру дитячої та юнацької творчості. Надійшли результати конкурсів, у яких брали участь талановиті вихованці закладу. Надбань обласного і Всеукраїнського та рівнів,  про які хочеться розповісти, чимало.

18:22 11.02.2020

Всеукраїнський проєкт - педагогічний форум «Інклюзія у початковій мистецькій освіті ARTS FOR HEARTS»

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти», Громадська організація «Українська ланка Європейської Асоціації Викладачів-Струнників» (ESTA Україна), Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти підтримали директора Дитячої школи мистецтв № 5 ім. І.О. Дунаєвського м. Харкова, члена Координаційної ради ГО «Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти» Кравчук Оксану Вікторівну з ініціативою проведення Всеукраїнського проекту - педагогічного форуму «Інклюзія у початковій мистецькій освіті ARTS FOR HEARTS», що відбуватиметься на основі залучення кращих вітчизняних та європейських практик.

13:46 11.02.2020