ОСВІТА

У центрі творчості уже зустріли Новий рік

У студії раннього естетичного розвитку «Малятко» 20 грудня, а наступного дня для гуртківців Коропського центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради відбулися новорічні ранки.

10:06 22.12.2018

Переможні польоти наших авіамоделістів

Команда вихованців Романа Черебила із авіамодельного гуртка Коропського ЦДЮТ Коропської селищної ради минулої суботи здобула ПЕРШЕ загальнокомандне місце у відкритих обласних змаганнях на зимовий кубок Кролевецької станції юних техніків Сумської області. Коропчани вибороли перемогу та 5 медалей із 6 можливих.

17:22 20.12.2018

Як маленькі господарі й господині святкові смаколики готували

У студії раннього естетичного розвитку «Малятко» Коропського центру дитячої та юнацької творчості дітки разом із керівниками випікали та прикрашали імбирне печиво. Вийшли смачні та чудові гостинці-миколайчики.

12:00 19.12.2018

Ох і весело було на Андріївських вечорницях!

Традиційне свято «Андріївські вечорниці» відбулося в Коропському центрі дитячої та юнацької творчості 13 грудня. Було весело, смачно, в дусі колоритних народних традицій та улюбленим обрядом – кусанням калити.

11:52 19.12.2018

У Коропській школі діти підтягувалися, аби допомогти маленькій онкохворій коропчанці

Акція під назвою «Турник-рятівник», яку проводить молодіжний рух Upstream, розпочалася сьогодні, 27 листопада. Її мета − допомогти онкохворій маленькій коропчанці Олександрі Максюрі, об’єднати молодь і навчити бути не байдужими до чужого горя.

15:39 27.11.2018

Символ наступного року - із сіна

Майстер-клас виготовлення іграшок незвичним способом відбувся в Коропському центрі дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради у п'ятницю, 23 листопада. У заході взяли участь педагоги шкіл об'єднаної громади. Виготовляли символ року – свинку із сіна.

12:19 26.11.2018

Про нову українську школу та новий освітній простір говорили представники громад Чернігівщини

16 жовтня у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, пройшов тренінг на тему «Шляхи удосконалення надання освітніх послуг в ОТГ».

14:22 17.10.2018

Гуртківці дружно ярмаркували

Весело і смачно було сьогодні, 12 жовтня, у Центрі дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради. Тут відбувся довгоочікуваний Покрівський ярмарок, на якому вихованці гуртків пропонували усім охочим смаколики, солодкі напої та сувенірні вироби.

18:29 12.10.2018

Сто років позашкіллю

Цьогоріч відзначається сота річниця позашкільної освіти в Україні. Цю дату святкують викладачі та вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради.

16:55 04.10.2018