Днями завершились випускні вечори у всіх навчальних закладах нашої громади. 104 одинадцятикласники отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту. Із них 17 відзначені золотими медалями за відмінне навчання.
Традиційний захід згуртування – День дружби – провели сьогодні в Центрі дитячої та юнацької творчості. Цей захід приурочили закінченню навчального року та Дню захисту дітей, що відзначається 1 червня.
Для 1308 учнів та учениць він сповістив про закінчення чергового навчального року. А для 104 одинадцятикласників став символом прощання зі шкільними роками, символом початку нового життєвого етапу, самостійного й дорослого.
Свою звитягу, мужність, спритність, винахідливість, ерудицію, фізичний гарт демонстрували чотири команди («рої»): рій «Хортиця» Коропської школи імені Тараса Шевченка, рій «Військова січ» Атюшівської школи імені Станіслава Ковтуна, рій «Деснянці» Оболонської школи, рій «Гайдамаки» Шабалинівської школи
1 травня 2024 року відбулося перше засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку освіти Коропської селищної територіальної громади за участю Григорія Перерви, національного експерта проєкту DІCIDE, працівників відділу освіти та керівників закладів освіти громади.
Одинадцятикласники Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка доєднались до загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь». Вчора майбутні випускники посадили біля своєї школи 10 ялинок.