ОСВІТА

Пройшов краєзнавчий квест для атюшівських старшокласників

Для учнів 9-11 класів Атюшівської школи імені Станіслава Ковтуна минулого четверга влаштували  краєзнавчий  квест «Атюшівські  пам’ятки». Завдання стосувалися тутешніх історичних місць: Миколаївської та Михайлівської церков, старої  школи, приміщення лікарні та меморіалів Василю Приходьку та Станіславу Ковтуну.

11:17 18.11.2019

Коропські школярі показали як піклуються про своїх домашніх пухнастиків

Цього тижня у навчальному закладі тривала фотовиставка «Я піклуюся про свого улюбленця». Діти з радістю несли фотографії, де вони зображені разом зі своїми песиками, муркотунами та іншими «братами меншими».

09:59 15.11.2019

В Атюшівській школі - новий директор

Від сьогодні до роботи приступив Микола Іванович Свердлов, який проходив конкурсний  відбір і став переможцем на посаду директора.

13:46 01.11.2019

До малят у гості завітала осінь

Особливо яскраво й радісно було вчора у залі Центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради. Тут у вихованців студії раннього естетичного розвитку «Малятко» пройшло традиційне Свято осені.

12:38 24.10.2019

Покровський ярмарок – рай для ласунів і ласунок

У Центрі дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради є чимало різних традицій, яких із року в рік старанно дотримуються. Серед них і Покровський ярмарок, який сьогодні пройшов у залі цього позашкільного навчального закладу. Поярмаркувати на цьому святі смаку та веселих вражень запросили й нас.

18:24 10.10.2019

Вчителька Коропської школи стала лауреаткою Премії імені Софії Русової

Із високою відзнакою можна привітати Надію Григорівну Кучук, учительку української мови та літератури Коропської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка Коропської селищної ради. Про це читаємо на сайті Чернігівської обласної державної адміністрації.

08:29 01.10.2019

У змаганнях «Я – патріот» наші хлопці - найкращі

Команда Коропської громади посіла перше місце в обласних стартах «Я − патріот». Вітаємо чемпіонів Миколу Єременка, Олександра Зиму, Ростислава Гурського, Руслана Андрущенка, Олександра Душка і Миколу Мирзака, а також керівника команди, вчителя Риботинського навчально-виховного комплексу Володимира Приходька і всіх наставників наших юних героїв.

12:36 30.09.2019

Туристи вперше змагалися за Кубок Карильської школи

Протягом 14-15 вересня тривали змагання з туризму на І відкритий Кубок Карильської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учасників цього заходу зібрало урочище Роменське, що в Карильському. Змагалося 5 команд, які складалися зі школярів, випускників та вчителів. Три з них представляли Карильську школу (керівник команд Сергій Пономарчук), і дві – Лукнівську (керівник команд Ярослав Риженко).

08:30 18.09.2019