Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

ОСВІТА

САЙТ ВІДДІЛУ ОСВІТИ КОРОПСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

40 ноутбуків отримали вчителі п’яти шкіл громади

Девайси для організації онлайн-навчання надані за сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education), яка реалізується спільно з компаніями HP та Microsoft.

14:13 18.11.2022

Благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України відбувся в Центрі дитячої та юнацької творчості

Гуртківці разом із батьками й викладачами приготували чимало смакоти й краси на продаж. Пропонували запашну домашню випічку, в’язані речі, різноманітні вироби з дерева, бісеру, глини та інших матеріалів. Відвідувачі залюбки купували, дякували дітям за старання та патріотичну позицію.

15:28 26.10.2022

Освітяни Коропської громади отримали ноутбуки від ЮНЕСКО

15 ноутбуків «Chromebook» розділили порівну між Риботинським навчально-вихованим комплексом, Нехаївською гімназією та Шабалинівською школою (оскільки педагогічні працівники цих закладів найменше забезпечені комп’ютерною технікою). Ноутбуки будуть використовуватися для організації онлайн-навчання школярів.

16:12 13.10.2022

У Карильській школі – новий автобус

Коропська громада придбала для Карильської ЗОШ новий автобус.  Придбаний він за зекономлені кошти освітньої субвенції. Вартість обновки   –  2 мільйони 390 тисяч гривень.

15:01 14.09.2022

Про харчування дітей у закладах освіти

До уваги батьків! Розпочався новий навчальний рік. Нагадуємо, що в нашій громаді діє Програма по забезпеченню гарячим харчуванням дітей шкільного віку, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах селищної ради, та така ж Програма для дітей закладів дошкільної освіти.

17:07 06.09.2022