ОСВІТА

Не простий навчальний тиждень пройшов у Коропській школі, а Олімпійський

Під гаслом «У здоровому тілі – здоровий дух» пройшов минулий тиждень у Коропській школі. У навчальному закладі провели Олімпійський тиждень, багатий на різні заходи, що популяризують спорт і здоровий спосіб життя. Тижневик розпочався 8 вересня з того, що учнів та вчителів у фойє школи зустріла фотозона «Ми – чемпіони », де всі охочі могли сфотографуватися зі спортивними кубками на жовто-блакитному фоні.

14:26 15.09.2020

Обласні нагороди – керівникам гуртків центру дитячої та юнацької творчості

Майстер художньої кераміки Віктор Жихор і наставник авіамоделістів Роман Черебило отримали нагороди за підписом начальника обласного Управління освіти і науки Миколи Конопацького.

09:07 07.09.2020

Із радістю й добром зустріла першокласників Коропська школа

Ще вчора – пустотливі малята. А вже сьогодні – школярі! 55 хлопчиків і дівчаток, три класи першачків переступили сьогодні поріг Коропської школи. Протягом чотирьох років 1-А клас вестиме дорогою знань перша вчителька Галина Андріївна Макуха, 1-Б − Людмила Анатоліївна Ткаченко, 1-В − Анна Олегівна Ткаченко.

11:59 01.09.2020

Навчальний рік у освітян громади розпочався

А старт йому дала традиційна серпнева конференція педагогічних працівників, яку цьогоріч через карантинні заборони провели у вузькому колі, у формі розширеної наради.

20:00 27.08.2020

Заклади освіти Коропської громади готуються прийняти дітей 1 вересня

Вчора відбувся щорічний об’їзд шкіл і садочків громади напередодні початку нового навчального року.  Робочу поїздку здійснили начальник відділу освіти Коропської селищної ради Олег Курбанов, заступник селищного голови з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та містобудування Юрій Шкурко, фельдшер санітарний відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Коропського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в області Сергій Приходько, завгосп відділу фінансово-господарського забезпечення селищної ради Олександр Онучко. Вони відвідали школи в Карильському, Атюші, Рождественському, Нехаївці, Шабалинові, Лукнові, Оболонні, а також Риботинський навчально-виховний комплекс і дитячі садки.

12:29 20.08.2020

Старання гуртківців приносять нові й нові перемоги

Тринадцять – нещасливе число? Ще і яке щасливе! Бо ж одразу стільки яскравих перемог принесла участь Коропського центру дитячої та юнацької творчості в обласних етапах різних Всеукраїнських конкурсів. Тож розповімо про те, хто вони – наші зірочки.

16:32 26.06.2020

Проєкт втілено в життя

Втілено в життя проєкт «Велосипедна парковка біля школи (Коропська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка)»,  реалізований за кошти громадського бюджету (бюджету участі) в Коропській селищній об’єднаній територіальній громаді на 2019 рік.

13:42 11.06.2020

Вітаємо з перемогою!

Нещодавно стали відомими підсумки обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року». Проходив він у жовтні 2019-березні 2020 року.

14:14 09.06.2020

Дипломовані «Погризені капці»

І в дні карантину радіємо творчим перемогам наших обдарованих юних земляків. Не так давно надійшли підсумки проведення обласного (відбіркового) етапу ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин». У списку переможців − Альона Леденко із гуртка «Драматичний» Коропського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Любов Леденко). Дівчинка здобула диплом ІІ ступня.

11:16 25.05.2020

ЗНО-2020: дати проведення вже відомі

Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

09:47 21.05.2020