ОСВІТА

Вітаємо учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

З 16 по 21 травня 2019 року на базі оздоровчого табору «Юний турист» проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

15:19 22.05.2019

Подарунки – творчим дітям

До Дня Миколая Чудотворця вихованці центру дитячої та юнацької творчості отримали приємний сюрприз. Благодійник, котрий побажав залишися невідомим, подарував дороговартісний напівфабрикат літака. А батьки випускників студії «Малятко» порадували дітей іграшками та іншими подарунками.

11:03 22.05.2019

Юні коропчани відзначили День Європи

20 травня гуртківці центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради  відсвяткували День Європи малюванням на асфальті та бесідою на європейську тематику.

11:01 22.05.2019

Юні майстрині паперового дива

15 травня в Чернігівському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді пройшли змагання з орігамі «Пташиний передзвін». Вихованка гуртка «Паперова пластика» (керівник Наталія Циганок) Ірина Хорошок посіла почесне ІІІ місце у молодшій віковій категорії.

09:50 20.05.2019

Скоро в школу – ти нас зустрічай!

Вчора, 17 травня, у студії раннього естетичного розвитку «Малятко», що діє в Коропському центрі дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради, святкували випускний бал. Уже восени хлопчики та дівчатка стануть школярами, тож на святі завершення свого веселого й плідного дошкілля весело і дуже щиро дякували вчителям за науку, показували, чого навчилися, демонстрували таланти. Не обійшлося і без дипломів випускникам та справжнього вальсу.

10:38 18.05.2019

Переможцем етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в об’єднаній громаді стали лукнівчани – рій «Дзвін»

У п'ятницю, 3 травня, завершився І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що тривав протягом двох днів на базі Атюшівської школи.

16:38 06.05.2019

Розпочався І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Вчора, 2 травня, на базі Атюшівської школи вже традиційно стартував І (на рівні об’єднаної територіальної громади) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

09:43 03.05.2019

Великодній настрій у «Дзвіночку»

Підготовкою до великого християнського свята Воскресіння Христового зайняті не лише дорослі господині й господарі. Передсвяткові клопоти були і в наймолодших коропчан – вихованців дошкільного навчального закладу «Дзвіночок».

15:28 26.04.2019

Цікава зустріч із тими, хто рятує

Як поводитися під час виникнення пожежі? Цьому вчора навчали карильських школярів рятувальники 9-го Державного пожежно-рятувального поста із Коропа. Зустріч пройшла в рамках тижня знань із основ безпеки життєдіяльності.

18:07 19.04.2019

Найменшеньких коропчан вчили жити безпечно

На виконання розпорядження відділу освіти Коропської селищної ради в дошкільному навчальному закладі «Дзвіночок» з 15 квітня по 19 квітня проводився Тиждень знань з основ безпеки  життєдіяльності.

16:02 19.04.2019