ОСВІТА

Про нову українську школу та новий освітній простір говорили представники громад Чернігівщини

16 жовтня у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, пройшов тренінг на тему «Шляхи удосконалення надання освітніх послуг в ОТГ».

14:22 17.10.2018

Гуртківці дружно ярмаркували

Весело і смачно було сьогодні, 12 жовтня, у Центрі дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради. Тут відбувся довгоочікуваний Покрівський ярмарок, на якому вихованці гуртків пропонували усім охочим смаколики, солодкі напої та сувенірні вироби.

18:29 12.10.2018

Сто років позашкіллю

Цьогоріч відзначається сота річниця позашкільної освіти в Україні. Цю дату святкують викладачі та вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради.

16:55 04.10.2018

Квітково-овочеве мистецтво: дари осені – на виставці

Творчо привітали педагогів із їхнім прийдешнім професійним святом вихованці Коропського Центру дитячої та юнацької творчості та керівники гурткової роботи. Із квітів та овочів, інших рослинних матеріалів вони створили виставку «Осінь золота дарами пригощає».

15:40 04.10.2018

Як до садочка осінь в гості завітала

Весь минулий тиждень близько 70 виробів із дарів саду, лісу й городу милували погляд усіх відвідувачів Коропського дитячого садка «Дзвіночок».

17:33 01.10.2018

«Адреналін» у Коропській школі

Протягом 24-26 вересня активісти столичного молодіжного руху UpStream працювали зі старшокласниками Коропської школи. Цікаві, повчальні та наочні заходи програми «Адреналін» були спрямовані на профілактику згубних залежностей, а також на заохочення молоді до активності задля суспільства та власного здоров’я.

10:44 27.09.2018

Чи призвичаїлися діти з Сосницької ОТГ до Шабалинівської школи – розповіли на батьківських зборах

Із перших днів вересня Шабалинівська ЗОШ відчинила свої двері для двадцяти нових учнів – дітей із Пекарева, Кнутів, Костирева й Синютина Сосницької об’єднаної територіальної громади. Минулого навчального року ці учні відвідували Пекарівську школу. Однак її через деякі порушення протипожежних вимог не так давно закрили.

14:09 26.09.2018

Калейдоскоп дитячих перемог

Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради постійно здобувають нагороди в обласних і всеукраїнських творчих конкурсах. Нещодавно обдаровані діти  отримали чергову порцію відзнак.

17:20 24.09.2018

Нашим педагогам влаштували випробування в Іванівській ОТГ

Протягом трьох днів, із 20 по 22 вересня, збірна команда Коропської ОТГ взяла участь в обласному зльоті-змаганні зі спортивного туризму серед педагогічних працівників закладів освіти Чернігівщини та організаторів туристсько-спортивного і військово-патріотичного блоків гри «Сокіл» («Джура»).

12:20 24.09.2018