Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

ОСВІТА

Весну зустріли з оберемком перемог

Перший весняний день у Коропському центрі дитячої та юнацької творчості видався по справжньому святковим. Надійшли результати проведення аж двох творчих конкурсів, що рясніють  здобутками наших юних дарувань.

19:05 01.03.2021

«Ми не хочемо хворіти – і вам теж того бажаєм!»

Життєрадісне й повчальне відео учасників Дитячого парламенту Коропського центру дитячої та юнацької творчості зайняло ІІ місце в обласному заочному конкурсі «Здорова дитина – здорова нація».

15:44 24.02.2021

Успішно запросили на вікенд

Ще одне досягнення вихованців Коропського центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради. Відеоробота «Музей Кибальчича» творчого тріо з гуртка «Відеоарт» здобула «бронзу» обласного заочного конкурсу «Запрошуємо на WEEKEND».

17:18 08.02.2021

Творчі успіхи талановитих коропчанок

Вихованки Коропського центру дитячої та юнацької творчості Анастасія Висоцька, Яна Боровська й Аліна Пасько стали переможницями Всеукраїнських творчих конкурсів. Кожна представила особливий шедевр: Анастасія − розписаного рушника, Яна – янгола із глини, Аліна – фотографії.

12:28 03.02.2021

Почалася реєстрація на ЗНО

Сьогодні, 1 лютого, стартує реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. ЗНО цьогоріч відбудеться з 21 травня до 15 червня.

12:38 01.02.2021

Новорічна краса, що рятує природу: підсумки творчої акції

Не обов’язково рубати дерево, щоб прикрасити свою оселю і відчути радість новорічного свята. Можна виготовити з різноманітних матеріалів свій декор – вийде святково, новорічно, неповторно. Це уже вкотре підтвердив традиційний  конкурс «Новорічний букет замість ялинки», який у рамках акції «Не рубай ялинку» проводив Мезинський національний природний парк. Про підсумки цього красивого і корисного конкурсу Мезинський НПП повідомив напередодні.

11:16 26.01.2021

У танцюристів - обновка

Поціновувачі святкових заходів погодяться: важко залишитися байдужим до майстерних танців вихованців Катерини Медведь. Цю щиру любов публіки наші маленькі артисти здобувають наполегливою працею, місяці якої стоять за кожною хвилиною сценічної феєрії.

16:37 04.01.2021

До нових творчих здобутків у 2021-му році готові!

Радісні, наче подарунки «під ялиночку», підсумки проведення різних творчих конкурсів, участь у яких брали вихованці Коропського центру дитячої та юнацької творчості. Маємо перемоги!

08:03 30.12.2020

Маленькі коропчани смачні пряники випікали

У «арсеналі» всіх заходів Студії раннього естетичного розвитку «Малятко» Центру дитячої та юнацької творчості є такий, що виділяється особливою атмосферою, ароматом і передчуттям свята. Мова про випікання імбирних пряників – веселий і смачний щорічний ритуал.

16:02 15.12.2020

Творчі подарунки на головну ялинку Коропа

Символ майбутнього року за східним (китайським) календарем − Білий Металевий Бик. Китайці вірять у те, що тварина-покровитель року передає йому свої властивості. Металевий Бик − уособлення надійності, відповідальності, працьовитості, він допоможе працьовитим людям втілити їхні плани в життя.

11:37 11.12.2020