Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

ОСВІТА

САЙТ ВІДДІЛУ ОСВІТИ КОРОПСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Вітаємо переможців!

Для підтримки дітей, які постраждали під час війни, нещодавно відбувся Всеукраїнський творчий дистанційний марафон  «Україна — це ми». Учасники робили благодійні внески на підтримку маленьких українців. До творчого марафону долучилися гуртківці Центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради. Вони представили свої роботи в кількох номінаціях, та були нагороджені дипломами:

14:15 24.06.2022

«Мінна безпека не без пека»: посібник для дітей про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами

В умовах воєнного стану найголовніше зберегти життя та здоров’я кожного українця. Небезпека може бути там, де її не чекаєш. Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з видавництвом «Ранок» розмістило у відкритому доступі книжку «Мінна безпека не без ПЕКа», яку важливо прочитати батькам разом із дітьми.

14:31 31.05.2022

Звання Лауреата І ступеня Всеукраїнського конкурсу здобув танцювальний колектив «Алькор» Коропського центру дитячої та юнацької творчості

У лютому колектив під керівництвом Катерини Медведь взяв участь у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі «Арт-Трамплін», що відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури України. Наш «Алькор» змагався в номінації «Сучасна хореографія. Формейшн» (2 вікова категорія). Наші танцюристи перемогли, виконавши хореографічну композицію «Новорічна». Щиро вітаємо та зичимо нових перемог!

20:23 29.04.2022

«Єврошколи» - 2022: представництво Європейського Союзу в Україні оголошує перший набір старшокласників, учнів 9-11 класів, на онлайн школу EU Study Days

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує перший набір старшокласників, учнів 9-11 класів, на онлайн школу EU Study Days, яка відбудуться у березні-травні 2022-го року.

10:36 08.02.2022

Обрали учасників обласного конкурсу «Ми українці» від Коропської громади

У приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості пройшло засідання журі з визначення представників нашої громади в обласному конкурсі, який оголосив Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва.

10:01 03.02.2022

Інформаційне повідомлення

Про результати конкурсу на заміщення вакантної посади директора Коропської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка  Коропської селищної ради Чернігівської області

09:44 24.01.2022