Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

ОСВІТА

САЙТ ВІДДІЛУ ОСВІТИ КОРОПСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Вітаємо переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу

Сьогодні новинна стрічка рясніє фотографіями з Дня Знань. Нерозривно зі школою крокує позашкілля, а тому новинка про перемоги вихованців Коропського центру дитячої та юнацької творчості відмінно вписується в цю святкову тематику.

19:52 01.09.2021

Відбулась серпнева педагогічна нарада

Днями у Коропі пройшла традиційна серпнева нарада педагогічних працівників. Актова зала Коропської школи зібрала керівників закладів загальної середньої, позашкільної та дошкільної освіти нашої громади.

08:59 31.08.2021

Інформаційне повідомлення про результати конкурсів на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти Коропської ТГ

15 червня 2021 року відбулися засідання конкурсних комісій з проведення конкурсів на заміщення вакантних посад директорів

12:26 16.06.2021

У «Малятку» - випускний

Родинне свято – випускний студії раннього естетичного розвитку «Малятко» Центру дитячої та юнацької творчості − пройшло сьогодні увечері на сцені Коропського будинку культури. Хлопчики й дівчатка символічно попрощалися із творчим дошкіллям і сказали «Привіт!» школі, до якої підуть уже у вересні.

21:30 02.06.2021

Оголошення

2 червня 2021 року в приміщенні Коропської селищної ради о 10.00 відбулися перші засідання конкурсних комісій для проведення конкурсів на посади директорів Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка,  Лукнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  Риботинського НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ».

16:55 02.06.2021

Наші танцюристи здобули п’ять перемог міжнародного конкурсу «Соняшник»

Вчора в Києві пройшов міжнародний фестиваль-конкурс дитячої, учнівської та студентської молоді «Соняшник». Аж 5 нагород привіз зі столиці танцювальний колектив «Алькор» (керівник Катерина Медведь) Коропського центру дитячої та юнацької творчості. Три перших місця та два – других! До речі, вчора змагалося аж 76 танцювальних колективів.

21:23 31.05.2021

Нові успіхи наших юних техніків

Надійшли підсумки обласної виставки-конкурсу робіт із початкового технічного моделювання. Дві наші переможниці – вихованки Коропського центру дитячої та юнацької творчості – нагороджені дипломами ІІІ ступеня Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

20:52 31.05.2021