Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

ОСВІТА

САЙТ ВІДДІЛУ ОСВІТИ КОРОПСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Різдвяне свято з іграми та подарунками пройшло сьогодні у Центрі дитячої та юнацької творчості

До яскравої світлиці  закладу позашкільної освіти нашої громади сьогодні запросили колядників – дітей із соціально незахищених категорій та кращих гуртківців. Серед них були як знані переможці різних конкурсів, так і  здібні початківці, про здобутки яких ми неодмінно почуємо!

16:26 06.01.2022

Новий рік все ближче!

Неодмінні атрибути цього передсвяткового періоду − яскраві ялинки, цікаві костюми, радість, сміх і подарунки, веселі новорічні заходи.

14:57 24.12.2021

На Андріївських вечорницях

У Центрі дитячої та юнацької творчості традиційне обрядове свято «Андріївські вечорниці. Калита».

10:43 15.12.2021

Вітаємо з новими перемогами вихованців Коропського центру дитячої та юнацької творчості і їхніх наставників!

Дві старанні вихованки Наталії Циганок (гурток «Паперова пластика» ЦДЮТ) здобули нагороди Обласної виставки-конкурсу із мистецтва оригамі, яку провів Чернігівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

10:17 08.12.2021

Вітаємо наших переможців!

Не так давно оголосили результати двох конкурсів, у яких брали участь вихованці Коропського центру дитячої та юнацької творчості. Сузір’я здобутків наших юних талановитих земляків стає все яскравішим!

12:51 01.11.2021

Із директорами шкіл і садочків говорили про вакцинацію і роботу в «червоній» зоні

Нагальні проблеми освітньої галузі обговорили сьогодні під час наради з керівниками закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти. Йшлося, зокрема, про вакцинацію працівників галузі, підготовку до зими, харчування в закладах освіти у 2022 році, проведення олімпіад і організацію навчального процесу після канікул.

18:45 29.10.2021