Шкільний громадський бюджет

Розпорядження №104 «Про створення координаційної ради з питань шкільного громадського бюджету»

Розпорядження №103 «Про затвердження параметрів шкільного громадського бюджету в закладах загальної середньої освіти Коропської селищної ради на 2023 рік»

Рішення сесії №3171 «Про затвердження Положення про шкільний громадський бюджет Коропської селищної ради»

Рішення сесії №3172 «Про співфінансування конкурсу Шкільний громадський бюджет»

Наказ № 22-ос "Про призначення модератора шкільного громадського бюджету"

Відкриття Швейцарсько-Українського проєкту DECIDE

Електронна адреса модератора kisliye@ukr.net

Адреса електронної платформи E-DEM Коропської ТГ

ПРОТОКОЛ №1 координаційної ради з питань шкільного громадського бюджету

ПРОТОКОЛ №2 координаційної ради з питань шкільного громадського бюджету

УВАГА ГОЛОСУВАННЯ РОЗПОЧАТО!

Сьогодні розпочався етап голосування за шкільні громадські проєкти. Голосуйте та обирайте. Ваш голос може стати вірішальним.

15:59 22.05.2023

«Громадський бюджет на дитячі мрії» - онлайн-семінар щодо голосування за проєкти Шкільного громадського бюджету Коропської громади

До уваги всіх мешканців громади! Запрошуємо вас приєднатися до онлайн-семінару, організованому Проєктом DECIDE у партнерстві з ГО «Агенція локальних ініціатив».

08:35 16.05.2023

Про визначення відповідальних осіб за проведення голосування за проєкти шкільного громадського бюджету в закладах загальної середньої освіти

НАКАЗ Про визначення відповідальних осіб за проведення голосування за проєкти  шкільного громадського бюджету  в закладах загальної середньої освіти

16:12 08.05.2023