Актуальна інформація

Увага!

Особам поважного віку, особам з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених  осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, надаються окремі соціальні послуги в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Мінсоцполітики (Спеціалізований Трускавецький санаторій «Батьківщина» та Спеціалізований Миргородський санаторій «Слава»)

08:37 27.04.2023

Сьогодні відбулось чергове засідання Гуманітарного штабу при Коропській селищній раді. Провів його голова громади Володимир Куніцин

На засіданні визначили напрямки використання благодійної допомоги, отриманої завдяки участі в проєкті «Зміцнення громадської довіри», що виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (компанія, що виконує проєкт – Chemonics int.).

16:06 10.01.2023

До відома внутрішньо переміщених осіб

Постанова Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2022 р. № 1224 "Про затвердження Порядку переведення на навчання за державним замовленням окремих категорій здобувачів фахової передвищої, вищої освіти, які зараховані до закладів фахової передвищої, вищої освіти до 2021 року включно на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб"

15:38 21.11.2022

Інформація для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Відділ соціального захисту населення Коропської селищної ради 08.09.2022 року уклав договір з аптекою «Подорожник». У цій аптеці, згідно з Програмою по наданню пільги на медичне обслуговування мешканців громади, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2022-2024 роки, потерпілі внаслідок аварії на ЧАЕС можуть безкоштовно отримати ліки за рецептом лікаря.

15:19 06.10.2022