Дата: від до Скинути

Делегація Коропської громади взяла участь у відкритті пам’ятника Леоніду Каденюку на його рідній Буковині

Пам’ятник першому і єдиному за часи незалежності України космонавту, Герою України Леоніду Каденюку встановили 30 серпня в рідному для нього селі Клішківці, що в Хотинському районі Чернівецької області. Короп і далекі Клішківці єднає те, що вони дали світові двох людей, яких понад усе вабив космос. У селі на Буковині народився перший український космонавт, а Короп, як ми знаємо, є батьківщиною Миколи Кибальчича − автора  схеми першого реактивного літального апарата.

16:01 02.09.2019

Коропчани вклонились пам’яті  борців за Україну

Коропчани вклонились пам’яті борців за Україну

Сьогодні, 29 серпня, в День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, захід шани і щемливого спомину пройшов у Коропі біля меморіалу Небесній Сотні та землякам, загиблим у зоні проведення антитерористичної операції.

11:55 29.08.2019

«Вишенька»: п’ять років на сцені, даруючи душу глядачеві

Святкових вихідних у культурно-мистецькому житті Коропської об’єднаної громади відбулася подія, яку ми не змогли пропустити. 24 серпня п’ятиріччя творчої діяльності відзначив колектив «Вишенька» Вишеньківського будинку культури. Саме в День Незалежності України п’ять років тому на сцені в рідному селі яскраві й колоритні творчі жіночки і такі ж чоловіки постали одним колективом під керівництвом Наталії Бровко. Минулого суботнього вечора «іменинники» відзначили цю дату прекрасним концертом, привітали односельців з великим державним святом, і разом з тим показали всі свої таланти, енергію і запал.

17:00 27.08.2019

Не зраджує добрі традиції Шабалинів

Гостинно, щиро, пісенно – прекрасна традиція святкування Дня села саме наприкінці серпня живе в Шабалинові вже багато років. Із року в рік кличе вона до рідної сторони зблизька і здалека шабалинівців, які серцем завжди на отчій землі. Ось і сьогодні на радість жителям села  і його гостей тут проводять свято.

19:03 25.08.2019

У День Незалежності України мальовниче Оболоння відзначає 620-річчя

Святкової днини у цьому чарівному куточку над Десною проводять День села. Щедро пригощають, чарують щирою піснею та добрим словом, весело розважають, згадують славне минуле в надії на світле майбутнє.

17:30 24.08.2019

Великі державні свята зустріли дружною родиною

Традиційним величним парадом, вшануванням наших захисників, акцією із вручення паспортів нашій молоді «Я – громадянин», урочистими й хвилюючими митями та яскравим концертом запам’ятається сьогоднішнє свято в Коропі з нагоди Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України, яку проголосили 24 серпня 1991 року.

16:31 23.08.2019

Шановні земляки!

Щиро вітаю вас із Днем Державного Прапора та із найбільшим святом української нації – Днем Незалежності України!

08:36 23.08.2019