Як Коропщина марафонців зустрічала

Дата: 22.09.2020 19:32

Фото без описуЄвропейський пробіг заради миру – це факельна естафета, яка проводиться для поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі. Будь-хто може пронести факел кілька кроків чи кілометрів маршрутом естафети чи просто потримати його, як це вже встигли зробити 380 тисяч українців.  Цьогоріч маршрут вперше проліг через наше селище. Небуденна подія викликала неабияке зацікавлення.

Естафета стартувала ще 12 вересня в Маріуполі. Всесвітній біг миру уже встиг «завітати» у Бердянськ, Тернівку, Лозову, Первомайський, Охтирку, Суми. Весь цей шлях разом зі спортивними героями −  портрет засновника пробігу Шрі Чинмоя.

Вітати марафонців на Чернігівщині випала честь саме коропчанам.   На кордоні із Сумщиною та нашим районом бігунів зустріла делегація Коропщини на чолі із головою райдержадміністрації.

До зустрічі спортсменів у Коропі долучилися і члени Молодіжної ради Коропської ОТГ.

Коропчан привітали директор обласного центру «Спорт для всіх» Ігор Лифар, віце-президент громадської організації «Марафонська команда «Всесвітній біг заради гармонії» Євгеній Фурс, представник Національного Олімпійського комітету в області Юлія Синявська.

На центральній сцені гостей Коропщини радо вітали голова РДА Василь Жук і секретар селищної ради Людмила Гавриленко. Аматори Коропського будинку культури на центральній площі представили невеличку концертну програму з нагоди унікальної події. Для учасників пробігу співав дует «ВІ-кенд».

Оскільки сьогодні Коропщина відзначає 77-му річницю визволення від нацистських загарбників, спортсмени долучилися до заходів вшанування та поклали квіти до меморіалу Скорботній матері.

Приємно, що до цієї  бігової акції долучилися наші дорослі та юні любителі спорту. З Коропа марафонці продовжили свій шлях через Риботин, Нехаївку, Шабалинів, і паромну переправу до Сосниці. Попереду – Чернігів і столиця. Завершиться марафон 26 вересня на НСК «Олімпійський».

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради