Дата: від до Скинути

Натхненні, радісні, окрилені: вчора попрощалися зі шкільним життям коропські випускники

Вчорашнього вечора випускники Коропської школи, як і всіх шкіл об’єднаної громади, отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту. Із цієї нагоди в Коропі пройшло без перебільшення загальнонародне свято. Радісних і трохи схвильованих, а часом і до сліз розчулених, ошатних і яскравих випускників на центральну площу селища прийшли привітати багато коропчан.

18:56 28.06.2019

Зустріч у музеї із поетом-патріотом

Завтра відзначається одне із найбільших державних свят – День Конституції України. А днями в Коропському регіональному історико-археологічному музеї відбувся тематичний захід і зустріч із поетом-патріотом із Понорниці Андрієм Батуриним (Сушеницею), яку організувала директор музею Тамара Гриценко.

16:32 27.06.2019

Урочистості до Дня Конституції пройшли в Коропі

Великому державному святу – Дню Конституції, що відзначається завтра, 28 червня, сьогодні присвятили незвичайний концерт. Гордість Коропа – народний аматорський духовий оркестр Коропського будинку культури (керівник Борис Литвиненко) виступив на підтвердження звання народного. Тож свято Конституції видалося особливо піднесеним і урочистим.

15:01 27.06.2019

Незабаром – черговий візит сервісного центру МВС до Коропа. Встигніть записатися

У четвер, 4 липня, об 11:00 у відділі – центрі надання адміністративних послуг Коропської селищної ради (Короп, вулиця Кибальчича, 12) Регіональний сервісний центр МВС надаватиме сервісні послуги громадянам.

11:33 27.06.2019

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту – проєкту рішення Коропської селищної ради «Про затвердження  Правил благоустрою на території Коропської селищної ради»

На виконання  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднюється  проєкт регуляторного акту «Про затвердження Правил благоустрою на території Коропської селищної ради».

16:54 26.06.2019

Із талантами терцентру навіть будень – свято

Пішки, автівками, велосипедами, і навіть у дитячих візочках – так ідуть та їдуть поціновувачі літнього проекту «Співочий парк» щосереди у парк імені Миколи Кибальчича. Знають бо – тут їх чекає справжнє свято. Сьогодні велику армію глядачів зібрали учасники творчих колективів при територіальному центрі соціального обслуговування і працівники закладу.

16:10 26.06.2019

«День юридичної допомоги» пройшов учора в Коропі

Гості заходу змогли поспілкуватися із представниками різних обласних організацій і отримати кваліфіковані відповіді щодо оформлення прав на нерухоме майно, справляння податків і зборів під час підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та дотримання законодавства про працю.

17:36 25.06.2019

У Коропській громаді нагороджуватимуть ще більше обдарованих дітей, - вирішив виконком

Згідно з планом роботи виконавчого комітету Коропської селищної ради сьогодні, 25 червня,  його члени зібралися на своє чергове засідання. 15 питань порядку денного стосувалися благоустрою, соціального захисту, управління комунальним майном, питань сім’ї, освіти.

16:35 25.06.2019

Яким буде ярмаркове дійство у Коропі?  Є перша інформація

Яким буде ярмаркове дійство у Коропі? Є перша інформація

«Моя Коропщина – Полісся перлина». Під таким гаслом цьогоріч проходитиме сімнадцятий Миколаївський ярмарок, який запланований у Коропі на 27 липня. А вчора в Коропській селищній раді пройшло перше засідання організаційного комітету з питань підготовки до цього традиційного довгоочікуваного дійства. На робочому зібранні розставили основні акценти ярмарку. Тож які сюрпризи чекатимуть його гостей?

10:16 25.06.2019

Цього тижня збереться оргкомітет із підготовки до Миколаївського ярмарку

Понеділок розпочався традиційною нарадою, яку Коропський селищний голова Віктор Журавель провів зі своїми заступниками, керівниками підрозділів селищної ради та комунальних підприємств. На ранковому зібранні обговорили плани та завдання на короткий передсвятковий тиждень, який буде насичений офіційними та урочистими заходами.

10:42 24.06.2019