Свято душі від неповторних карильчан

Зірками «Співочого парку» в Коропі сьогодні були творчі й талановиті, працьовиті й натхненні учасники художньої самодіяльності Карильського будинку культури на чолі із директором закладу Тетяною Халецькою і художнім керівником Юлією Суббот.

16:15 17.07.2019

У нашому краї рибалили ще в часи мамонтів. І в Коропі колись були навіть рибальські церкви

Минулої неділі так зване «професійне» свято відзначали рибалки, яких немало в нашому краю, багатому на річки, озера і ставки. Багато хто, не маємо сумніву, день рибалки зустрів саме на березі водойми із вудкою, тобто, відсвяткував «на практиці». А напередодні, 12 липня, в Коропі біля регіонального історико-археологічного музею провели пізнавально-розважальне й музичне свято на тему рибальства для широкого кола учасників. Захід відвідали і діти, і дорослі.

17:37 16.07.2019

Депутати селищної ради затвердили Стратегію розвитку об’єднаної громади до 2027 року

А також – список проєктів-переможців селищної цільової програми «Громадське бюджетування» (бюджет участі). Ці рішення вони ухвалили на засіданні 38-ї сесії сьомого скликання, яке пройшло у п’ятницю, 12 липня.

12:46 16.07.2019

Про підготовку до проведення виборів і ярмарку – на ранковій нараді

Менше тижня залишилося до парламентських виборів 21 липня. А вже за тиждень після них – 27  липня – в Коропі відбудеться Миколаївський ярмарок. Тож під час сьогоднішньої наради із заступниками, керівниками відділів та комунальних підприємств селищний голова Віктор Журавель дав доручення стосовно деталей підготовки до цих подій.

10:58 15.07.2019

Карильчани на День села обрали свою Міс

Минулої суботи  в Карильському оригінально відзначили День села – провели конкурс «Міс Карильське» серед найталановитіших, найвродливіших та найхазяйновитіших тутешніх дівчат.  Стати володаркою титулу було не так і просто. Бо ж організатори підготували для охочих надягти корону переможниці чимало завдань, серед них – навіть конкурс страви для свекрухи!

16:02 12.07.2019

Бюджет участі-2019: підсумки підбито

30 червня закінчилося голосування за проєкти, подані на реалізацію за селищною цільовою програмою «Громадське бюджетування» (Бюджет участі) на 2019 рік. Найбільше голосів набрав проєкт зеленого туризму в Будищі – 66 голосів. Проєкт спорудження велосипедної парковки на другому місці – 44 голоси. І проєкт оновлення музейного обладнання та створення музейних експозиції у Коропі – на третьому місці із 23  голосами.

12:39 11.07.2019

Готові дарувати гарний настрій і талант за будь-якої погоди

Зовсім не літня температура, що на термометрі зафіксувалася трохи вище поділки 15 градусів, небезпека дощу та вітер не спинили творчих та завзятих лукнівчан, які приїхали сьогодні до Коропа, аби взяти участь у проекті «Співочий парк». І не даремно: подивитися й послухати їх – гарний, енергійних і талановитих − зібралося багато глядачів.

17:31 10.07.2019

Гостинно й колоритно - у Городищі втретє смакував фестиваль борщу

Минулої суботи Городище точно було центром борщоваріння Коропщини, і, мабуть, ще й усієї області чи навіть України! Яких варіацій цієї традиційної української страви тут тільки не було – із чорносливом, із квасом, із начиненими кашею раками, із куркою чи сушеними грибами… Все це смакувало із пампушками та млинцями під українську пісню на третьому гастрономічно-музичному фестивалі «Варись, борщику!»

14:47 09.07.2019