Зі святом, наші мужні янголи-охоронці у спецівці!

Дата: 17.09.2020 16:03

Фото без опису День чи ніч, будень чи святкова днина – вони постійно напоготові, завжди ладні кинутися у вир стихії, наперекір горю й біді, бо ж на них чекають, на них сподіваються, їм довіряють… Сьогодні професійне свято відзначають люди сильні духом та тілом − рятівники. Із цієї нагоди в приміщенні коропського державного пожежно-рятувального поста провели урочисте зібрання. На цю зустріч із поздоровленнями й нагородами завітали керівники об’єднаної громади й району.

Вітаючи колег, начальник районного сектору Управління держслужби з надзвичайних ситуацій Сергій Плитник, коротко зупинився на цифрах і фактах, що відбивають всю суть цієї непростої, фізично й морально складної професії. Із початку року в районі сталася 21 пожежа, що удвічі менше, ніж на цей же період торік. Від вогню ці хлопці врятували 38 будівель і 4 одиниці техніки на загальну суму в приблизно два мільйони гривень. На жаль, на Коропщині з початку року сталося шість надзвичайних подій на дорозі й на воді, які забрали чотири життя...

Сергій Плитник подякував підприємцям, керівництву району і громади, підприємцям за постійне сприяння й допомогу рятувальній службі. Під час зустрічі він подякував за підтримку селищному голові Віктору Журавлю й депутатському корпусу селищної ради. Із бюджету громади були виділені кошти для будівельних матеріалів, щоб збудувати бокс для стоянки пожежного автомобіля.

Безліч теплих поздоровлень, слів поваги та вдячності за героїчну працю адресували «винуватцям» свята голова райдержадміністрації Василь Жук, заступник голови районної ради Олександр Романченко і Коропський селищний голова Віктор Журавель.

А яке ж професійне свято без нагород? За багаторічну сумлінну працю, значний вклад у збереження життя та здоров’я людей, їхнього майна і майна держави наші рятівники отримали такі відзнаки:

командир відділення Олександр Захарченко – грамоту райдержадміністрації;

начальник караулу Артем Миголь – грамоту районної ради;

водій Сергій Панченко − подяку голови районної ради;

пожежний-рятувальник Юрій Кирій – грамоту Коропської селищної ради;

пожежний-рятувальник Ігор Суровець – подяку Коропського селищного голови;

«Служу Українському народові!» – урочисто присягав кожен із цих чоловіків, отримуючи свою нагороду. Хай же служба ваша завжди буде легкою та спокійною! Дякуємо всім вам за надійний захист, підтримку й допомогу.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради