Робочий тиждень спланували на нараді

Дата: 21.09.2020 12:45

Фото без опису  Коропський селищний голова Віктор Журавель провів сьогодні робочу нараду із заступниками, секретарем і керівниками відділів  − фінансового, організаційної роботи, фінансово-господарського забезпечення, житлово-комунального господарства.

На планерці  обговорили заходи, які пройдуть в Коропі цього тижня.

Завтра, 22 вересня, Короп відзначить День партизанської слави та 77-му річницю вигнання нацистів із Коропщини.  З нагоди цієї дати відбудеться покладання квітів до пам’ятних знаків.

У п’ятницю, 25 вересня, чоловіча половина апарату селищної ради вийде на суботник до очисних споруд. Територію очисних загородять штахетником.

Селищний голова Віктор Журавель дав доручення найближчим часом облаштувати у Публічній бібліотеці санітарну кімнату. Також голова доручив організувати прибирання по Коропу, зокрема почистити бордюри.

Запланували також дати проведення засідання виконкому (24 вересня) та сесії (29 вересня).

Нараду завершили питаннями забезпечення виборців під час голосування 25 жовтня засобами захисту від Covid-19.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради