В Оболонській школі – довгоочікуване оновлення

Розпочалися роботи по об’єкту «Капітальний ремонт приміщень із застосуванням енергозберігаючих технологій Оболонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою: вул. Зудихіна,1, с. Оболоння (заміна вікон та дверей)».

12:07 04.11.2019

За результатами громадського обговорення: скверу імені Леоніда Каденюка в Коропі - бути

Сьогодні, 1 листопада, в залі засідань Коропської селищної ради пройшло засідання робочої групи і громадське обговорення питання присвоєння імені Леоніда Каденюка скверу біля музейного експоната «Літак» у  Коропі, що нині не має назви.

18:24 01.11.2019

Увага й шана – нашим працівникам соціальної сфери

Найближчої неділі своє професійне свято відзначатимуть люди, тепло чиїх сердець і рук зігріває тих, кому надзвичайно важко в житті. Вчора із нагоди свята працівників соціальної сфери в Коропі зібрався разом увесь великий дружний колектив територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради.

17:05 01.11.2019

В гостях  у Кибальчича

31 жовтня (19 жовтня за старим стилем) 166 років тому народився Микола Іванович Кибальчич – коропчанин, відомий  усьому світові. Революціонер-народник, винахідник, перший, хто додумався використати ракети для польоту людини в космос. Вчора за традицією коропчани зібралися до музею-садиби, де він народився, щоб вшанувати свого зоряного мрійника. Свято було цікавим і пізнавальним, подарувало нові знайомства, сюрпризи й несподіванки.

14:43 01.11.2019

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.

08:30 29.10.2019

«Первоцвіти Коропщини» квітнуть будь-якої пори

Творчість, навіяна чарівною осінню, окреслення планів, юні співочі гості й представлення нового члена об’єднання – коротко про робоче засідання районного творчого клубу «Первоцвіти Коропщини», яке пройшло вчора в читальній залі районної бібліотеки.

14:38 28.10.2019

Два звернення до Кабміну прийняли на сесії Коропської селищної ради у п’ятницю

Перше − щодо вирішення проблемних питань у сфері енергопостачання. Друге − щодо освоєння коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій.

14:32 28.10.2019

75-ту річницю вигнання нацистських окупантів із України вшанували коропчани

Саме в цей день, 28 жовтня, у 1944 році вдалося  остаточно вигнати війська нацистської Німеччини та її союзників за межі сучасної України. Це одна із найбільш значущих і знаменних дат в історії України. Шлях до вигнання був довгим, кривавим і тернистим… Та війна навіки в народній пам'яті.

13:05 28.10.2019

На Чернігівщині з 1 листопада 2019 року діє заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах

З метою створення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів, їх охорони, відтворення та раціонального використання, відповідно до наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області від 18.10.2019 №133 - од «Про заборону вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах в зоні діяльності управління», з 1 листопада 2019 року до початку весняно - літньої заборони, забороняється будь - який вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах в осінньо - зимовий період 2019 – 2020 років.

11:39 28.10.2019