25 вересня - День позашкілля. 27 вересня - День вихователя і дошкільного працівника

Дата: 25.09.2020 13:29

Фото без описуСьогодні, 25 вересня, відзначається День позашкілля. Це свято учнів, викладачів, усіх працівників мистецької школи, центру дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацької спортивної школи, дитячої бібліотеки. Позашкілля − це завжди цікаво, захопливо, емоційно й корисно. На позашкільні заняття діти біжать переважно не тому, що треба, а тому, що цього просить серце і душа. Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає й формує українську юнь.

Щиро вітаю всіх, хто має стосунок до позашкільної освіти − тих, хто закладах навчає, ділиться талантом, знаннями, частинкою серця й душі, і тих, хто набуває знань і розвиває талант і здібності, щоб крокувати з ними у своє щасливе й успішне життя.

А в неділю, 27 вересня, професійне свято відзначають вихователі і всі дошкільні працівники.

Вітаю зі святом усіх працівників дошкільних установ. Ви віддаєте щодня тепло своїх сердець дітям! Хай ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день вихованців в дитячому садку на день радості і щастя!

Міцного здоров’я вам, миру вашим родинам, натхнення, успіхів і перемог!

З повагою Віктор Журавель, Коропський селищний голова